Torneio Internacional Infantil Mário Queiroz | Epee | Women's | U11 | Individual | Belo Horizonte (BRA)

Stand: 21.10.2018 00:42 | Brasilian Fencing Federation

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Ba
32 *** bye ***
17 SILVA Thyciane
BRA V 11
16 SILVA Samara
Avulso
BRA D 0
9 MOTTA Olivia
CAP
BRA Ba
24 *** bye ***
25 *** bye *** Ba
8 PAIERO Gabriela
BRA
5 MACEDO Vitória
BTC Barroca
BRA Ba
28 *** bye ***
21 *** bye *** Ba
12 BULGARELLI Jordana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA
13 SILVA Raissa
Avulso
BRA Ba
20 *** bye ***
29 *** bye *** Ba
4 CHEQUER Clara
ECP
BRA
3 KOMATSU Giulia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Ba
30 *** bye ***
19 MELLO Beatriz
SP CAP Paulistano
BRA D 7
14 SANTANA Beatriz
Avulso
BRA V 11
11 GIMENEZ Isabella
Avulso
BRA Ba
22 *** bye ***
27 *** bye *** Ba
6 SILVA Claudiane
BRA
7 ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Ba
26 *** bye ***
23 *** bye *** Ba
10 ASQUINO Sophia
SP LQ Life Quality
BRA
15 LECA Clara
CAP
BRA V 11
18 JESUS Flavia
Avulso
BRA D 9
31 *** bye *** Ba
2 CORREIA Laura
SP SSJE
BRA
 
GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 11
SILVA Thyciane
BRA D 1
 
 
MOTTA Olivia
CAP
BRA V 11
PAIERO Gabriela
BRA D 7
 
 
MACEDO Vitória
BTC Barroca
BRA V 11
BULGARELLI Jordana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 4
 
 
SILVA Raissa
Avulso
BRA D 3
CHEQUER Clara
ECP
BRA V 4
 
 
KOMATSU Giulia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 4
SANTANA Beatriz
Avulso
BRA V 11
 
 
GIMENEZ Isabella
Avulso
BRA V 11
SILVA Claudiane
BRA D 8
 
 
ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 9
ASQUINO Sophia
SP LQ Life Quality
BRA V 11
 
 
LECA Clara
CAP
BRA D 5
CORREIA Laura
SP SSJE
BRA V 11
 
 
 
 
GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 11
MOTTA Olivia
CAP
BRA D 8
 
 
 
 
 
 
MACEDO Vitória
BTC Barroca
BRA D 7
CHEQUER Clara
ECP
BRA V 11
 
 
 
 
 
 
SANTANA Beatriz
Avulso
BRA D 8
GIMENEZ Isabella
Avulso
BRA V 11
 
 
 
 
 
 
ASQUINO Sophia
SP LQ Life Quality
BRA D 5
CORREIA Laura
SP SSJE
BRA V 11
 
 
 
nach oben
 

I | Semi-Final

K | Final

1 GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 6
4 CHEQUER Clara
ECP
BRA V 10
3 GIMENEZ Isabella
Avulso
BRA D 1
2 CORREIA Laura
SP SSJE
BRA V 11
 
CHEQUER Clara
ECP
BRA D 7
CORREIA Laura
SP SSJE
BRA V 11
 
nach oben