Last transmission: 13.11.2021 13:19 | Alexander Böhm
No. 1: Results checked
Pi 1 | Sa 9:00 |
Referee:
ALY Sherif
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | LINDNER Ruben FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | V5 | D4 | V5 | D3 | D3 | 3 | 25 | 18 | 0.500 | 7 | 4. | 45. | ||
BEL | LAVALLéE Damien CRE Huy |
2 | D1 | V5 | D3 | V5 | D4 | D3 | 2 | 21 | 22 | 0.333 | -1 | 5. | 61. | ||
GER | ZELLER Markus TG Tuttlingen |
3 | D1 | D1 | D0 | V5 | V5 | D4 | 2 | 16 | 25 | 0.333 | -9 | 6. | 74. | ||
GER | SANITA André OFC Bonn |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | 5 | 28 | 13 | 0.833 | 15 | 1. | 15. | ||
GER | HAMPO Ole TV Markkleeberg |
5 | D1 | D1 | D1 | D0 | D2 | D1 | 0 | 6 | 30 | 0.000 | -24 | 7. | 96. | ||
GER | SAUERMANN Tim DFC Düsseldorf |
6 | V5 | V5 | D4 | D1 | V5 | V5 | 4 | 25 | 23 | 0.667 | 2 | 3. | 41. | ||
CRO | SPOLJAR Borna 1 MK ZSM |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 5 | 29 | 19 | 0.833 | 10 | 2. | 22. |
No. 2: Results checked
Pi 2 | Sa 9:00 |
Referee:
FRANKEN Leo
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | NEUBAUER Aaron FSC Jena |
1 | D1 | D0 | D0 | D2 | V5 | D1 | 1 | 9 | 26 | 0.167 | -17 | 6. | 92. | ||
GER | KLEIN Luis FC Tauberbischofsheim |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 6. | ||
BEL | DE GREEF Stef Brussels Fencing Club |
3 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 11 | 0.833 | 17 | 2. | 14. | ||
GER | SEMBACH Philipp TSG Weinheim |
4 | V5 | D3 | D0 | D3 | V5 | D2 | 2 | 18 | 20 | 0.333 | -2 | 5. | 62. | ||
NED | POST Patrick 1 s.v. Pegasus Escrime |
5 | V5 | D0 | D3 | V5 | V5 | D3 | 3 | 21 | 21 | 0.500 | 0 | 4. | 54. | ||
GER | WATSON Julian DFC Düsseldorf |
6 | D1 | D0 | D1 | D0 | D1 | D1 | 0 | 4 | 30 | 0.000 | -26 | 7. | 101. | ||
GER | KOTHIERINGER Michael KTF Luitpold München |
7 | V5 | D3 | D2 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 17 | 0.667 | 8 | 3. | 31. |
No. 3: Results checked
Pi 3 | Sa 9:00 |
Referee:
HERZHOFF Julius
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | VESPER Marian Alexander ETUF Essen |
1 | D3 | D3 | D3 | V5 | D2 | V5 | 2 | 21 | 24 | 0.333 | -3 | 4. | 64. | ||
GER | WRIEDT Nathan FC Tauberbischofsheim |
2 | V5 | V5 | D2 | V5 | D0 | V5 | 4 | 22 | 16 | 0.667 | 6 | 3. | 36. | ||
GER | FAßMANN Moritz FC Schkeuditz |
3 | V5 | D3 | D0 | V5 | D2 | D3 | 2 | 18 | 24 | 0.333 | -6 | 5. | 68. | ||
NED | JANS KOHNEKE Teun 1 SC Amsterdam |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 5 | 28 | 13 | 0.833 | 15 | 2. | 15. | ||
GER | NEUHAUS Dirk OFC Bonn |
5 | D1 | D0 | D1 | D1 | D0 | D0 | 0 | 3 | 30 | 0.000 | -27 | 7. | 103. | ||
GER | BRAUN Marius KTF Luitpold München |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 2. | ||
BEL | VANDER ELST Julien Brussels Fencing Club |
7 | D3 | D0 | V5 | D2 | V5 | D0 | 2 | 15 | 23 | 0.333 | -8 | 6. | 73. |
No. 4: Results checked
Pi 4 | Sa 9:00 |
Referee:
GASPER Christian
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEL | GASPERINI Loïc Sofian CRE Huy |
1 | V5 | D0 | D1 | V5 | D4 | D2 | 2 | 17 | 27 | 0.333 | -10 | 6. | 76. | ||
GER | VON UXKULL-GYLLENBAND Jan CTG Koblenz |
2 | D4 | D0 | D1 | D0 | D0 | D0 | 0 | 5 | 30 | 0.000 | -25 | 7. | 99. | ||
GER | KLEIN Felix FC Tauberbischofsheim |
3 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 9 | 0.833 | 19 | 2. | 13. | ||
GER | HEGGE Maurus TG Münster |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 6. | ||
GER | LENSCHOW Nick-Malte FC Moers |
5 | D3 | V5 | D1 | D2 | V5 | D1 | 2 | 17 | 23 | 0.333 | -6 | 5. | 69. | ||
GER | KRUMSTROH Sönke Walddörfer SV |
6 | V5 | V5 | D2 | D1 | D3 | D4 | 2 | 20 | 24 | 0.333 | -4 | 4. | 65. | ||
CZE | KREJCIK Jan 1 USK Praha |
7 | V5 | V5 | D1 | D2 | V5 | V5 | 4 | 23 | 17 | 0.667 | 6 | 3. | 35. |
No. 5: Results checked
Pi FINAL | Sa 9:00 |
Referee:
ENACHE-MIJA Bianca
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KAPPUS Bastian FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 2. | ||
GER | SCHOPPA Dominik OFC Bonn |
2 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 13 | 0.833 | 14 | 2. | 19. | ||
GER | HÖRGER Lukas TSV Neu-Ulm |
3 | D0 | D3 | D2 | V5 | D3 | D2 | 1 | 15 | 25 | 0.167 | -10 | 6. | 84. | ||
GER | VÖMEL Julius DFC Düsseldorf |
4 | D1 | D1 | V5 | V5 | D3 | D2 | 2 | 17 | 25 | 0.333 | -8 | 5. | 72. | ||
CZE | KOLAR Simon 1 |
5 | D0 | D1 | D0 | D3 | D0 | D0 | 0 | 4 | 30 | 0.000 | -26 | 7. | 101. | ||
NED | VAN EGMOND Dirk Jan 1 SC Amsterdam |
6 | D2 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 17 | 0.667 | 8 | 3. | 31. | ||
GER | ARNDT Justin Quernheimer FC |
7 | D2 | D0 | V5 | V5 | V5 | D1 | 3 | 18 | 19 | 0.500 | -1 | 4. | 55. |
No. 6: Results checked
Pi BLUE | Sa 9:00 |
Referee:
RICKEN Lisa
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | HEITZ Noah FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | D2 | V5 | D3 | D4 | V5 | 3 | 24 | 21 | 0.500 | 3 | 3. | 47. | ||
GER | BAPPERT Maxim TG Frankenthal |
2 | D2 | D1 | D1 | D1 | D3 | D1 | 0 | 9 | 30 | 0.000 | -21 | 7. | 94. | ||
GER | OTT Daniel TG Münster |
3 | V5 | V5 | V5 | D4 | D0 | D3 | 3 | 22 | 22 | 0.500 | 0 | 5. | 53. | ||
GER | GRÖTEKE Sebastiano TSG Weinheim |
4 | D3 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | 4 | 27 | 17 | 0.667 | 10 | 2. | 29. | ||
BEL | GEUDVERT Oscar CE Les 3 armes |
5 | V5 | V5 | V5 | D3 | D3 | D4 | 3 | 25 | 23 | 0.500 | 2 | 4. | 49. | ||
GER | BRAUN Fabian FSV Klarenthal |
6 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 5 | 28 | 16 | 0.833 | 12 | 1. | 20. | ||
NED | JOEMRATI Ashwan 1 Holland Schermen |
7 | D1 | V5 | V5 | D0 | V5 | D1 | 3 | 17 | 23 | 0.500 | -6 | 6. | 57. |
No. 7: Results checked
Pi YELLOW | Sa 9:00 |
Referee:
HOSE Christian
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KAHL Alexander TG Hanau |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 9. | ||
BEL | MOTTIAT Lucas Brussels Fencing Club |
2 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 23 | 10 | 0.800 | 13 | 2. | 26. | ||
GER | HEITMANN Leander TG Münster |
3 | D0 | D1 | D2 | D2 | V5 | 1 | 10 | 22 | 0.200 | -12 | 5. | 81. | ||
GER | HOFFMANN Nils FC Tauberbischofsheim |
4 | D4 | D3 | V5 | V5 | V5 | 3 | 22 | 15 | 0.600 | 7 | 3. | 44. | ||
CRO | LASIC Vigo 1 MK Rapir |
5 | D1 | D1 | V5 | D3 | V5 | 2 | 15 | 19 | 0.400 | -4 | 4. | 59. | ||
GER | BAPPERT Felix TG Frankenthal |
6 | D0 | D0 | D2 | D0 | D2 | 0 | 4 | 25 | 0.000 | -21 | 6. | 95. |
No. 8: Results checked
Pi GREEN | Sa 9:00 |
Referee:
TENBERGEN Paul
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DROEGE Oliver MTV München |
1 | D3 | D3 | D1 | V5 | D2 | D1 | 1 | 15 | 28 | 0.167 | -13 | 7. | 87. | ||
GER | NOWAK Hannes Fechtclub Radebeul |
2 | V5 | D2 | D4 | V5 | V5 | V5 | 4 | 26 | 19 | 0.667 | 7 | 3. | 33. | ||
CRO | KOMSIC Ivan 1 MK Dubrava |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 11 | 1.000 | 19 | 1. | 8. | ||
GER | VEITENHEIMER Ciaran FC Tauberbischofsheim |
4 | V5 | V5 | D1 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 17 | 0.833 | 9 | 2. | 23. | ||
GER | AHLVERS Philipp Fechtcentrum Halle |
5 | D3 | D2 | D2 | D2 | V5 | D3 | 1 | 17 | 29 | 0.167 | -12 | 6. | 86. | ||
BEL | GENBRUGGE Sem De Maneschermer |
6 | V5 | D2 | D2 | D1 | D4 | D2 | 1 | 16 | 27 | 0.167 | -11 | 5. | 85. | ||
GER | BRAUN Noah TG Münster |
7 | V5 | D2 | D1 | D4 | V5 | V5 | 3 | 22 | 21 | 0.500 | 1 | 4. | 51. |
No. 9: Results checked
Pi RED | Sa 9:00 |
Referee:
FRERES Hugo
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CZE | CHREN Simon 1 Bohemians Praha |
1 | D3 | D2 | D4 | D2 | V5 | D3 | 1 | 19 | 25 | 0.167 | -6 | 6. | 82. | ||
GER | FROHWEIN Moritz TG Dörnigheim |
2 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 5 | 28 | 14 | 0.833 | 14 | 1. | 18. | ||
GER | MICHEL Fabian FC Tauberbischofsheim |
3 | V5 | D3 | V5 | D3 | V5 | D2 | 3 | 23 | 20 | 0.500 | 3 | 4. | 48. | ||
BEL | LEONARD Alexandre CE Les 3 armes |
4 | V5 | D2 | D1 | D4 | V5 | V5 | 3 | 22 | 24 | 0.500 | -2 | 5. | 56. | ||
GER | RENNER Moritz TSG Weinheim |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 5 | 29 | 18 | 0.833 | 11 | 2. | 21. | ||
GER | FRANKE Tim Ole TV Haueneberstein |
6 | D0 | D1 | D2 | D2 | D1 | D0 | 0 | 6 | 30 | 0.000 | -24 | 7. | 96. | ||
GER | FERIZI Florian TG Frankenthal |
7 | V5 | D0 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 23 | 19 | 0.667 | 4 | 3. | 40. |
No. 10: Results checked
Pi FINAL | Sa 10:30 |
Referee:
ALY Sherif
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEL | NIJS Mathieu CE Les 3 armes |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 9 | 1.000 | 21 | 1. | 4. | ||
GER | RENARD Nolann FSC Jena |
2 | D0 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 22 | 16 | 0.667 | 6 | 4. | 36. | ||
GER | VALLERIANI Luca OSC Berlin |
3 | D0 | D3 | D1 | D0 | D1 | D0 | 0 | 5 | 30 | 0.000 | -25 | 7. | 99. | ||
GER | MUSCHE Paul Fechtcentrum Halle |
4 | D0 | D1 | V5 | D2 | D1 | D2 | 1 | 11 | 26 | 0.167 | -15 | 6. | 91. | ||
GER | DÖRFER Laurenz TG Münster |
5 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 4 | 27 | 15 | 0.667 | 12 | 2. | 27. | ||
GER | BOSSERHOFF Nils FC Tauberbischofsheim |
6 | D2 | D1 | V5 | V5 | D1 | D3 | 2 | 17 | 22 | 0.333 | -5 | 5. | 67. | ||
GER | LIEBSCHER David OFC Bonn |
7 | D4 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 19 | 0.667 | 6 | 3. | 34. |
No. 11: Results checked
Pi YELLOW | Sa 10:30 |
Referee:
TOLASOVA Diana
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SCHWANNINGER Timi CTG Koblenz |
1 | D3 | D3 | V5 | D2 | D1 | D1 | 1 | 15 | 29 | 0.167 | -14 | 6. | 89. | ||
GER | LENK Hendrik Dion FC Tauberbischofsheim |
2 | V5 | D4 | V5 | D1 | D4 | D1 | 2 | 20 | 25 | 0.333 | -5 | 5. | 66. | ||
GER | STADLBAUER Florian MTV München |
3 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | D1 | 4 | 22 | 20 | 0.667 | 2 | 3. | 42. | ||
NED | FENS Julian 1 s.v. Pallas |
4 | D4 | D2 | D2 | D1 | D3 | D2 | 0 | 14 | 30 | 0.000 | -16 | 7. | 93. | ||
GER | LÖHR Tom-Florin TG Münster |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D1 | D0 | 4 | 21 | 15 | 0.667 | 6 | 2. | 38. | ||
GER | ZACHER Niklas FSC Jena |
6 | V5 | V5 | D1 | V5 | V5 | D0 | 4 | 21 | 19 | 0.667 | 2 | 4. | 43. | ||
CRO | FILES Petar 1 MK Dubrava |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 5 | 1.000 | 25 | 1. | 1. |
No. 12: Results checked
Pi GREEN | Sa 10:30 |
Referee:
KNAUER Tamina
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | SNIJDER Ivo 1 |
1 | D3 | V5 | V5 | V5 | D2 | D4 | 3 | 24 | 22 | 0.500 | 2 | 3. | 50. | ||
GER | SCHMIDT Friedrich USC Magdeburg |
2 | V5 | D4 | V5 | D3 | D0 | D1 | 2 | 18 | 25 | 0.333 | -7 | 5. | 71. | ||
CRO | PROSOLI Lovro 1 MK Rapir |
3 | D2 | V5 | D0 | V5 | D1 | D1 | 2 | 14 | 26 | 0.333 | -12 | 7. | 78. | ||
GER | FRÖHLICH Moritz Hanseatischer FC Lübeck |
4 | D1 | D2 | V5 | V5 | D2 | D0 | 2 | 15 | 24 | 0.333 | -9 | 6. | 75. | ||
GER | DÖRR Georg FSV Mülheim/Ruhr |
5 | D4 | V5 | D2 | D4 | V5 | V5 | 3 | 25 | 25 | 0.500 | 0 | 4. | 52. | ||
GER | FAUL Paul-Luca FC Tauberbischofsheim |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 5 | 28 | 13 | 0.833 | 15 | 1. | 15. | ||
GER | RIEGER Laurenz TSG Weinheim |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | D3 | 4 | 27 | 16 | 0.667 | 11 | 2. | 28. |
No. 13: Results checked
Pi 2 | Sa 10:30 |
Referee:
LOMBERG Stefan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | ASK Henri KTF Luitpold München |
1 | V5 | D2 | D0 | D1 | V5 | D3 | 2 | 16 | 22 | 0.333 | -6 | 5. | 70. | ||
GER | SCHMITZ-HÜBSCH Gregor Fechtclub Radebeul |
2 | D2 | D2 | D2 | D1 | V5 | D2 | 1 | 14 | 29 | 0.167 | -15 | 6. | 90. | ||
BEL | VAN CAMPENHOUT Stef Brussels Fencing Club |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 9 | 1.000 | 21 | 1. | 4. | ||
GER | FRITSCHE Jan MTV München |
4 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | D4 | 4 | 26 | 16 | 0.667 | 10 | 3. | 30. | ||
GER | HAMLESCHER Magnus OFC Bonn |
5 | V5 | V5 | D3 | D3 | V5 | D4 | 3 | 25 | 18 | 0.500 | 7 | 4. | 45. | ||
GER | SCHÄTZKE Christoph Fechtcentrum Halle |
6 | D0 | D4 | D0 | D1 | D1 | D0 | 0 | 6 | 30 | 0.000 | -24 | 7. | 96. | ||
ROU | GOMBOS Tom FC Tauberbischofsheim |
7 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 18 | 0.833 | 7 | 2. | 24. |
No. 14: Results checked
Pi 1 | Sa 10:30 |
Referee:
TENBERGEN Paul TENBERGEN Paul
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SCHRAMM Nils Michael OFC Bonn |
1 | D1 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 20 | 0.667 | 5 | 3. | 39. | ||
NED | GIACON Daniel 1 SC Amsterdam |
2 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 10 | 0.833 | 19 | 2. | 12. | ||
GER | VELLA Rosario CTG Koblenz |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 16 | 1.000 | 14 | 1. | 10. | ||
GER | SAUTNER Marcel FC Tauberbischofsheim |
4 | D3 | D4 | D3 | V5 | D3 | V5 | 2 | 23 | 26 | 0.333 | -3 | 4. | 63. | ||
GER | STIEREN Niklas FC Moers |
5 | D3 | D0 | D3 | D3 | V5 | D4 | 1 | 18 | 28 | 0.167 | -10 | 6. | 83. | ||
GER | VELLMANNS Leonard TG Münster |
6 | D3 | D0 | D1 | V4 | D3 | D4 | 1 | 15 | 28 | 0.167 | -13 | 7. | 87. | ||
BEL | DANLEE Billy Brussels Fencing Club |
7 | D1 | D0 | D1 | D4 | V5 | V5 | 2 | 16 | 28 | 0.333 | -12 | 5. | 77. |
No. 15: Results checked
Pi 4 | Sa 10:30 |
Referee:
FRANKEN Leo FRANKEN Leo
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SPIELMANN Richard Fechtcentrum Halle |
1 | D1 | D4 | V5 | D2 | D4 | 1 | 16 | 23 | 0.200 | -7 | 5. | 79. | ||
GER | OLBRICH Justus MTV München |
2 | V5 | D3 | V5 | D0 | D3 | 2 | 16 | 17 | 0.400 | -1 | 3. | 58. | ||
NED | YUNO Elisha 1 Holland Schermen |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 15 | 1.000 | 10 | 1. | 11. | ||
GER | JOCHIMS Felix Dürener FC |
4 | D3 | D1 | D2 | D1 | V5 | 1 | 12 | 21 | 0.200 | -9 | 6. | 80. | ||
GER | FABINGER Nils Alexander FC Moers |
5 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 23 | 8 | 0.800 | 15 | 2. | 25. | ||
GER | SEE Benedikt FC Tauberbischofsheim |
6 | V5 | V5 | D3 | D1 | D0 | 2 | 14 | 22 | 0.400 | -8 | 4. | 60. |