Goldenes Florett | Florett | weiblich | U17 | Individuell | Tauberbischofsheim (GER)

Date: 14.12.2019 18:41 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. RUS BEZNOSIKOVA Anastasiia
2. POL KOLODZIEJCZYK Malwina Fundacja GSF
3. RUS BORODAENKO Alina National Team
T3. RUS KAMALDINOVA Arina
5. LAT MALNIECE Juta Rigas BJSS Ridzene
6. ROU VASILE Karina CSA Steaua Bucuresti
7. POL ZURAWSKA Karolina Budowlani Torun
8. ISR DRUCK Lior Hapoel Kfar-Saba
9. FRA DARDE Cyrielle 22 REIMS CE
10. RUS MALYSHEVA Darya
11. GER OYMANN Renee NR FC Moers
12. GER HOHENADEL Celia BN TSG Weinheim
13. HUN KOVACS Reka Torekves
14. RUS GLEBOVA Kseniia
15. RUS NEVEROVA Maria
16. RUS MAMEDOVA Aila
17. POL OKLINSKA Marta Fundacja GSF
18. RUS BOGDANOVA Viktoriya
19. POL DANIEWSKA Michalina AZS AWF Warszawa
20. GER HOLLAND-CUNZ Luca TSG Weinheim Abandon
21. RUS CHAUSOVA Vera
22. RUS KRASNOPEROVA Irina
23. RUS LEONT'YEVA Zoya
24. GER HOEFLER Marie TSG Weinheim
25. ITA BIASCO Karen
26. HUN WOLF Eszter Hodmezovasarhely
27. GER DERPA Katharina BN FC Tauberbischofshei
28. DEN WINTERBERG-POULSEN Marie HS FKT Kobenhavn
29. POL WOZNIAK Natalia Warta-Muszkieterowie
30. GER SCHALLER Cora Elisabeth SN Fechtclub Radebeul
31. GER ARNELA Lucia FC Tauberbischofshei
32. POR DIMAS Constanca GCP
33. HUN FENYVESI Viktoria Torekves
34. UKR SOPIT Olga KIEW
35. RUS IBRAGIMOVA Kamilla
36. RUS ZORINA Irina
37. RUS BABAEVA Diana
38. POL ZACHAREWICZ Ewa AZS AWF Gdansk
39. HUN ZSOLDOSI Emilia FTC
40. RUS SOLOVEVA Anna
41. CRO BLAZIC Dorja MK Rapir
42. POL LACHMAN Antonina AZS AWF Poznan
43. CZE SEDLAKOVA Isabela Sokol Bystrice nad P
T43. GER KATKAY Sinem Dicle BN FC Tauberbischofshei
45. SGP TAY Anna Wan Enn SSP
T45. HUN NAZER Lili UTE
47. RUS TEDEEVA Valeria
T47. HUN KALOCSAI Luca Torekves
49. GER EVERS Larissa FC Tauberbischofshei
50. GER DRESCHER Lea Sophie MV FGS Schwerin
51. ESP GAYDOS Sofia CCC-M
52. RUS PENYUSHKINA Vladislava
T52. POL KISIELEWSKA Alicja Fundacja GSF
54. GER HARTFELDER Nicole FC Moers
55. SVK BODOVA Barbara KS Samorin
56. GER KOTHIERINGER Anna Sophie BY KTF Luitpold Munchen
57. GER OETTL Lea PSV Stuttgart
58. GER RUSTLER Aline PSV Stuttgart
59. GER POLOTZEK Viviana FC Moers
60. RUS RAKHIMOVA Diliara
61. GER WITT Lara PSV Stuttgart
62. GRE GARYFALLOU Stavroula Myrsini A.O.X. EGALEO
63. GER JAKOB Mia PSV Stuttgart
64. ESP DOCAVO Elena CEB-M
65. ROU SOFRAN Teodora CS Satu Mare
66. GER KLOCKHAUS Emily NR FC Moers
67. POL JERZ Lena UKS de la Salle
68. CZE ILLEKOVA Michala Sokol Bystrice nad P
69. GER BALLE Jennifer ST Fechtcentrum Halle
70. ROU TEODORESCU Maria CSTA Bucuresti
71. GER HOEPFL Amelie FC Tauberbischofshei
72. POL LISZKA Aleksandra AZS AWF Poznan
73. POL WIERZCHOWSKA Barbara UKS de la Salle
74. RUS MULIUKOVA Aigul
T74. POL OLSZEWSKA Amelia UKS Atena Gdansk
76. RUS IVANOVA Elizaveta
77. GER HARTMANN Leonie SC Berlin
78. HUN MAROSI Greta Nora Torekves
79. POL SZEMPLINSKA Natalia UKS de la Salle
80. NED BUIJSE Valerie Lancelot
81. GER HASSINGER Liliane TSG Weinheim
82. NED YOSHIMORI Rachika Schermacademie Zair
83. POL PIATKOWSKA Lena UKS Atena Gdansk
84. FRA BULLIER Fanny SEVRES JE
85. GER KRAUSE Angelina-Noelle BR FSC Cottbus
86. GBR DE N'YEURT Tabitha Bath Sword Club
87. SGP CHEN Jingxuan YMC
88. SVK CSEFALVAYOVA Rebeka KS Samorin
89. ESP OSENDE Carmen CEB-M
90. GER SCHNARR Sophia TFC Hanau
T90. MAS TANG LAUREN YAN FAYE
92. GER BUCHHOLTZ Charlotte VT Zweibrucken
93. GER RATZ Victoria TB Hamburg-Eilbeck
94. ROU BRICIU Anne Marie CSTA Bucuresti
95. GER KIECKBUSCH Mirjam PSV Stuttgart
96. POL KULPACZYNSKA Oliwia UKS Atena Gdansk
97. ROU DINCA Andreea ACS Balestra
98. HUN NADASDY Anna Halasztelki BSE
99. GER BLUM Luna TFC Hanau
100. POL SZMIT Laura Fundacja GSF
101. ITA DE BELARDINI Alice
102. GER LUEBEN Clara-Marlene SC Berlin
103. POL NOWAKOWSKA Aleksandra AZS AWF Poznan
104. FRA MIKA Emma REIMS CE
105. GER BAARS Anna PSV Stuttgart
106. FRA MARCHAL Maloe ASM BELFORT
107. HUN POLONYI Petra Halasztelki BSE
108. GER BUSCHE Lena FSV Klarenthal
109. GER PACHMANN Celine NR FC Moers
110. GER KANNENBERG Mia FGS Schwerin
111. POL GRACZYK Julia Fundacja GSF
112. GER FINKENSTAEDT Antonia FC Grunewald
113. HUN FROMMER Eva UTE
114. GER MEISSNER Sophia FC Moers
115. POL SZCZECHOWSKA Laura Fundacja GSF
T115. SGP LOW Cher-mayne Z Fencing
117. HUN BADAR Szonja Halasztelki BSE
T117. ROU MANESCU Denisa CSA Steaua Bucuresti
119. GER SCHLUETER Amelie Darmstadter FC
120. ITA CAMPANILE Valentina
121. GER HENDLER Vivian Marie FC Moers
122. NED EMANUEL Ava Holland Schermenr
123. FRA CACERES Lucie
124. LAT RAMANE-BENDIKA Karina Elizabete Rigas BJSS Ridzene
125. HUN TOTH Lena Sara Halasztelki BSE
126. GER BLESSING Laura TSV Neu-Ulm
127. FIN JARVINEN Aino Oulun Miekkailuseura
128. GER GAMKE Ella TV Markkleeberg
129. BEL GELISSEN Lopke Herckenrode
130. GER SEIFFERT Veranika SC Berlin
131. GER ENGLER Eva FC Moers
132. GER SCHNARR Pia TFC Hanau
133. ESP FERNANDEZ NEGRON Elena CEB-M
134. GER ZONI Anna BN FC Tauberbischofshei
T134. CRO SAKAC Tia Zg.skola macevanja
136. CZE PROKESOVA Barbora USK Praha
137. GER PETERS Rabea FC Moers
138. GER DEMEL Sara Darmstadter FC
T138. CRO TRCIN Katja MK Dubrava
T138. ROU NEAGU CULEA Mara ACS Balestra
141. GER FIEDLER Jasmin Fechtcentrum Halle
T141. GER GOETZE Luzie FSC Jena
143. GER BEST Marlene TSV Neu-Ulm
144. DEN BONNET Anna FKT Kobenhavn
145. GER SIBILLA Hannah Fechtclub Radebeul
T145. IRL KENISTON-COOPER Isabella
T145. GER WICKE Clara KTF Luitpold Munchen
148. GER THIERBACH Isabell Fechtclub Radebeul
149. GER WICHMANN Elisabeth FV Bremen 1860
T149. GER WETZLING Amelie FC Moers
151. GER KURLUS Carina Kim TSV Berlin-Wittenau
152. GER LEWIN Martha Elisabeth SC Berlin
153. GER WEMME Lina Fechtclub Radebeul
154. ESP MORENO MOLINA Marta CEB-M
155. GER BOETTGER Sonja Fechtcentrum Halle
156. GER BIPPES Annaluise FA Haueneberstein
T156. ISR SORIANO Goni Megido
158. ROU ROSCA Daria ACS Balestra
159. HUN BARTUS Claudia Halasztelki BSE
160. GER TROPMANN Anastasia FC Tauberbischofshei
T160. FRA AIMI Laora
162. CRO SMREKAR Lota Zg.skola macevanja
163. POL MULAK Julia Fundacja GSF
164. AUS BELL Madelaine
T164. ISR BLOMBERG Lihi Hapoel Gilboa
166. GER HOENNGER Isabelle Salome TH FSC Jena
T166. GER FRANKE Lena Inken FA Haueneberstein
168. GER TSOGIDIS Christina KTF Luitpold Munchen
T168. ROU TANASE Alexandra ACS Balestra
170. GER KOSIN Svenja FC Moers
. ITA DIAMANTI Carlotta did not start
T. FRA EDIRI Josephine MEAUX CE did not start