Nordic Youth Championships | Epee | Men's | U20 | Individual | Sandefjord (NOR)

Date: 19.10.2019 20:55 | Norges Fekteforbund

  Nation Name Reg. Club  
1. EST BOBROV Ilian SBSK Draakon
2. EST KIIROJA Jaron Tallinna Mook
3. DEN JENSEN August Lindstrom HS Hellerup FK
T3. EST TOBIAS Erik SBSK Draakon
5. LTU KALININAS Leonardas
6. EST PRIIMAEGI Henrik Tallinna Mook
7. NOR DRAUGEDALEN Elias Nøtterøy FK
8. SWE KELLY Christopher ST DIF Stockholm
9. NOR DAHLBO Benjamin Njård Fekting
10. SWE KUTTI David MS WFF Örebro
11. LTU RYNKEVIC Alan
12. EST SEPP Tony En Garde Haapsalu
13. EST SALM Markus Tallinna Mook
14. SWE NYMAN Filip ST DIF Stockholm
15. SWE MANCEWICZ Mikolaj ST GoFK Visby
16. DEN DIEMER Alfred HS Hellerup FK
17. FIN HEINÄMAA Akseli Kalpaveljet
18. NOR DYRSETH Brage Bergens FK
19. SWE VON POST Joel SY MFFG Malmö
20. SWE SONTAGH Jakob ST DIF Stockholm
21. FIN SANI Ville Helsingin Miekkailijat
22. NOR STRAUMOY Truls Bergens FK
T22. NOR WESTGAARD Morten Isaksen Njård Fekting
24. SWE ERIKSSON Filip MS UF Uppsala
25. FIN KALLIO Matias Kalpaveljet
26. FIN KUHTA Marko Espoon Miekkailijat
27. SWE POUSETTE Hugo ST DIF Stockholm
28. EST TAFENAU Kasper Tallinna Mook
29. FIN AFANASSIEV Nikita Espoon Miekkailijat
30. NOR OLKVAM Ole Magnus Njård Fekting
31. FIN PIRHONEN Petri Espoon Miekkailijat
32. NOR BAKKE Alexander Stavanger FK
33. FIN JUTILA Julius Helsingin Miekkailijat
34. NOR GEITUNG Tomas Bergens FK
35. NOR EEG Svend Markus Stavanger FK
36. NOR FLO Andreas Stavanger FK
37. FIN OJALA Tuomas Turun Miekkailijat
38. SWE TORESTEN Mikael SY FKC Karlskrona
39. EST NOVOSELTSEV Ivan SBSK Draakon
40. NOR BROBAKKEN Marcus Vokes Njård Fekting
41. NOR SOERUM Inge Bygdø FK
42. NOR STORMARK Christoffer Bergens FK
43. EST ALTUNIN Valentin SBSK Draakon
44. FIN RANTANEN Joona Espoon Miekkailijat
45. FIN KYKKÄNEN Robert Porvoon Miekkailijat
46. NOR BURUM-AUENSEN Alexander Njård Fekting
47. SWE FRIDH Simon SY FKC Karlskrona
T47. LTU TAMOSIUNAS Aidas
49. LTU SAPOVALOV Evgeniy
50. SWE NYHOLM Adam MS FKC Karlskrona
T50. EST HANSTEIN Braian En Garde Haapsalu
52. SWE LINDQUIST Eric SY FKC Karlskrona
53. EST LUTSENKO Ilja SBSK Draakon
54. SWE ULLTJÄRN Gabriel MS LFK Linköping
55. EST LAO Mattias En Garde Haapsalu
56. LAT NIKULIN Dmitry
57. NOR GÖTHLIN Gustav Njård Fekting
58. SWE FRIDMAN Milton ST DIF Stockholm
T58. FIN KARLSSON Neo Helsingin Miekkailijat
60. NOR KARLSEN Henning Bergens FK
61. LTU LOZENKO Makar
62. SWE ISLAS FLYGARE Lucas MS UF Uppsala
63. DEN BRANDES Magnus HS Hellerup FK
64. DEN CHRISTENSEN Valdemar Ditlev SJ KFK Kalundborg
65. NOR EIKANGER Olav Bergens FK
66. DEN LOMHOLT Sebastian SJ KFK Kalundborg
67. FIN KERANEN Miika KS Kalpaveljet
68. NOR SKOGERBOE Andreas Stavanger FK
69. NOR KLAVENESS Andreas Bygdø FK
70. SWE ULLTJÄRN Julius MS LFK Linköping
71. SWE NORRMAN Henrik SY MF19 Malmö
72. SWE ARONOWITSCH Zeev ST DIF Stockholm
73. DEN BÆKMAND Nicky HS Hellerup FK
74. NOR SOMMERNES Herman Elguren Nøtterøy FK
75. SWE BECKEMAN Erik ST DIF Stockholm
76. EST GERM Richard En Garde Haapsalu
77. NOR HOFF Erik Bygdø FK
78. FIN PAHKALA Pyry Kyrkslätt IF/UR33
79. LTU FILON Demjan
80. NOR IRGENS-JENSEN Eirik Bygdø FK
81. DEN CLAUSEN Sofus Rekdal SJ KFK Kalundborg
T81. SWE ENGSTRAND Theodor SY ARA Helsingborg
83. NOR WIE BENDIXEN August Njård Fekting
T83. EST ZABELIN Eldar Le Glaive
85. NOR GRINNEN Benjamin Njård Fekting
86. SWE ERIKSSON Isak MS I2 Karlstad
87. SWE TUNKLEV Edmund SY ARA Helsingborg
88. NOR HEIBERG Kasper Mathisen Nøtterøy FK
89. FIN LEHTINEN Kasper Espoon Miekkailijat
90. EST PEVKUR Jan Joonas Tallinna Mook
91. NOR KNIVE Jesper S. Sandefjord FK
92. DEN SANDORFF Andreas HS Hellerup FK
T92. SWE SOLEHAV André ST FFF Stockholm
94. NOR DAHLE CRANNER Jens Stavanger FK
95. NOR STORM-GRAN Jens Joakim Bygdø FK
96. NOR NIELSEN Fredrik R. Sandefjord FK
97. NOR WALLE Henrik Christopher Njård Fekting
. NOR RAGHAV MOHAN Dhruva Sandefjord FK did not start