Nordic Youth Championships | Epee | Women's | U17 | Individual | Sandefjord (NOR)

Date: 20.10.2019 15:27 | Norges Fekteforbund

  Nation Name Reg. Club  
1. EST TRUUSE Gabriela Pohjakotkas
2. EST VASSILJEVA Karina Tartu Kalev
3. SWE MAANINKA Moa VS KF99 Kungsbacka
T3. LAT ORLOVA Marija
5. SWE SENNERLIN HOLM Engla SY FKC Karlskrona
6. NOR TENGESDAL Vilde Bergens FK
7. LTU GRABOVSKYTE Lurde MK Musketiri
8. EST LANNES Susanne Tartu Kalev
9. EST VELLESTE Karoliina Tallinna Mook
10. FIN VEHVILÄINEN Vilma Turun Miekkailijat
11. LAT PROSINA Sofija Rigas 3. BJSS
12. EST BOBROVA Elizaveta SBSK Draakon
13. LTU SIMKUTE Ausrine Gintarine spaga
14. DEN STILLER Natalja HS Glostrup FK
15. EST AUS Sandra Tallinna Mook
16. SWE ATTELLESEY Inaas MF19 Malmö
17. EST OSTROVSKI Elisabeth Tartu Kalev
18. EST NOVOSJOLOVA Luiza Le Glaive
19. EST PALK Madli En Garde Haapsalu
20. EST ANIS Dinara Tallinna Mook
21. EST PROOSVAELI Anneli En Garde Haapsalu
22. EST NILISK Kristiin Tallinna Mook
23. EST BER Vanessa IREM
24. NOR FATULLAEVA Leila Njård Fekting
25. EST TRYNOVA Svetlana En Garde Haapsalu
26. SWE FREDÉN Anna ST DIF Stockholm
27. NOR WEN Jiayi Bergens FK
28. NOR KLOSTER Chiara Bygdø FK
29. LTU PYLINOVA Anastasija
30. LTU PROKOPOVIC Karina Gintarine spaga
31. NOR SMØRAAS Louise Bergens FK
32. FIN MONTONEN Jaana ES Hyvinkään Miekkailijat
33. LTU NARBUTAITE Monika Gaja-Dvikova
34. EST EMBRICH Maria IREM
35. SWE ULLTJÄRN Louise MS LFK Linköping
36. SWE SCHULTZ Stina VS FKA Trollhättan
37. LTU RAUKTYTE Egle
38. DEN VIDEBÆK CHRISTENSEN Julie SJ Glostrup FK
39. LTU KRIAUCIUNAITE Gerda
40. SWE MUMM Alice ST DIF Stockholm
41. SWE WESTMAN Elda SY MF19 Malmö
42. EST MELLES Anne-Mai Tallinna Mook
43. NOR NUKSA Armina Njård Fekting
44. LTU ZARONSKYTE Liepa Gintarine spaga
45. NOR HELLEBØ Elsa Njård Fekting
46. EST SEERO Jana Tartu Kalev
47. SWE KRANSFORS Filippa VS KF99 Kungsbacka
48. LTU IRICIAN Urte Gaja-Dvikova
49. NOR INGEBRIGSTEN USTAD Nora Trondheim FK
T49. FIN NISKALA Viena Habda Helsinki
51. NOR STRUCK Henrike Trondheim FK
52. SWE EKMAN Ingrid ST FFF Stockholm
53. FIN PALLASVESA Inka Espoon Miekkailijat
54. NOR TALLIS Claribella Njård Fekting
55. SWE HOLM Lärke FKC Karlskrona
56. EST MIRONOV Leana Pohjakotkas
57. EST EEK Michelle IREM
58. DEN CHILD Melissa Steinicke SJ Glostrup FK
59. NOR SELINGER Mie Njård Fekting