Cadet Circuit | Degen | weiblich | U17 | Einzel | Klagenfurt (AUT)

Date: 29.10.2016 19:50 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. HUN PETRI Renata AVA
2. POL BRYCH Barbara UKS Wolodyjowski
3. HUN KAZAR Dora AVA
T3. USA DANIEL Chloe
5. HUN MUHARI Eszter MTK
6. CAN KIS-TOTH Natasha
7. FIN JAAKKOLA Outi EM
8. HUN KARDOS Edina Vasas
9. HUN GNAM Tamara TSC
T9. ROU SCHLIER Zsuzsa CSS Tg. Mures
11. HUN BORSODY Emma BVSC
12. UKR CHORNIY Kateryna KIEW
13. USA KOMAR Sofia USA
14. ROU PFEIFER Melany CS Satu Mare
15. HUN TURCSAK Bianka BVSC
16. HUN DEKANY Kinga AVA
17. GER MAYER Lea Heidenheimer SB
18. ISR HECHT Dar Hapoel Kfar-Saba
19. USA MANGANO Ariana
20. USA VERMEULE Emily
21. ROU LEONTE Mihaela CSS Quarto Buc
22. USA RAUSCH Ariana
23. POL PERNACH Aleksandra UKS Wolodyjowski
24. HUN KARDOS Brigitta VASAS
25. ROU ENACHE Talida Teodora CS UNEFS Bucuresti
26. USA YAMANAKA Mina
27. CAN GUO Shirley
28. USA BEDDINGFIELD Catherine
29. POL MUSIAL Anna Palac Mlodziezy Kato
30. POL PAWLOWSKA Dominika SKS FLESZ Swidnica
31. GER HILBRIG Viktoria Heidenheimer SB
32. SUI FAVRE Angeline CES Sierre
33. HUN GALFALVY Nora
T33. USA NIXON Caroline
35. BEL BEKEN Solane
T35. GBR SHEFFIELD Laura Brixton FC
37. EST SKOBLOV Sandra Tallinna Mook
38. USA CANDREVA Greta
39. USA GRADY Miriam
40. HUN VERTESI Lili DHSE-PMD
41. USA GILL Kaitlyn
42. HUN SZONDI Laura BVSC
T42. GBR LOUIS Avery
44. FIN FOGDE Julia EM
45. USA ALDADAH Huda
46. USA SCALA Emma
47. HUN TOMBORY Liza PEAC
48. HUN PAL Rea Erd
T48. CAN ZOZULYA Christina
50. CZE JASNA Tereza Dukla Olomouc
51. ITA ROSSI Gaia Pro Novara Scherma
52. CAN BOUDREAU Justine
53. AUT ELMER Luise FU Linz
54. HUN CSIAKI Dorottya AVA
55. USA SHEFFIELD Lake
56. HUN GABOR Agnes VASAS
57. BEL WASIAK Axelle Flanders Fencing
58. SUI GABUTTI Emilie SAL Lugano
59. EST TARGAMAA Carmen-Lii En Garde Haapsalu
60. HUN KOLCZONAY Borbala FLESS
61. POL KAWENCKA Ewa Piast Gliwice
62. USA PIRKOWSKI Amanda
63. FIN TERHO Liisa KAVE
64. BLR TAMASHEUSKAYA Kseniya SCAF RB
65. EST LOIT Karoliine Tallinna Mook
66. CAN DIB Vanessa
67. UKR CHERNYSHOVA Anna KIEW
68. SUI IZZO Iulia SAL Lugano
69. USA BEDDINGFIELD Claire
70. UKR ZELENTSOVA Anastasiia Kharkiv
71. USA GAO Emily Lan
72. HUN BOGDANYI Zita DVE
73. SUI SAPIN Galadrielle Tünde SESAF FRIBOURG
74. POL GWOZDZ Julia
75. USA BULAVKO Sofya
76. SUI VILLIGER Elin ZFC ZÜRICH
77. SUI STURMHOEFEL Katrina SEB BASEL
78. ROU PALAI Amarillisz CS Satu Mare
79. POL STRZELCZYK Olga UKS MDK Olimp
80. GBR STEWART Alex
81. GBR POWELL Alexandra Kenilworth
82. CZE BIELESZOVA Veronika SC Praha
83. USA HEDVAT Alexis
T83. SUI PETRINI Claire SAL Lugano
85. UKR CONRAD Anastasiya KIEW
86. GBR SUMMERS Charlotte Redhill and Reigate EC
T86. SUI BOUILLANT Audrey CAL LAUSANNE
88. UKR SADOVA Dariia Khmelnitskiy
89. CZE VINCENCOVA Ester SC Praha
90. HUN KALMAN Gyongyver DHSE-PMD
91. POL MARUCHA WERONIKA SKS FLESZ Swidnica
92. SRB GRIJAK Marta MK Silni
T92. ISR NADAV-VALENTIN Amalya Maccabi Hod Hasharon
94. SUI BOSCHERINI Victoria SEVM VEVEY
95. SUI ROMEO Virginia LUG LUGANO
96. SUI LUNA Alessandra ZFC ZÜRICH
97. POL KNAPIK Katarzyna DOSiR Sokolnia Chorz
98. CAN SU Nicole
99. CAN MASON Emily
100. GBR ASHBY Taylor Plymouth FC
101. BEL BULTYNCK Anne Catena
T101. ESP PANEDA Victoria COE-M
T101. CAN ZHENG Evelyn
104. POL KWIECIEN Julia Muszkieter Gliwice
105. SUI PASCHE Alyssa CEM Morges
106. CRO MAJDANDZIC Andrea CAFC Mladost
107. SLO RUSJAN Ani
108. CRO GNJIDIC Lucija CAFC Mladost
109. SVK BURSOVA Regina Akademia sermu
110. POL FORCZEK Klaudia PTG Sokol Mielec
111. ISR SAADON Lior Hapoel Ashkelon
112. CAN WANG Shirley
113. POL KLASIK Alicja RMKS Rybnik
114. BEL VANDINGENEN Aube Catena
115. ISR DROR Yasmin Bertin Hapoel Kfar-Saba
116. UKR HLUBOKA Anastasiia KIEW
117. CAN LIU Linda
118. CZE JASNA Adela Dukla Olomouc
119. HUN KISS Evelin DVE
120. ROU ZOTA Diana CSS Quarto Buc
121. GBR DUNGAY Katrina West Fife Fencing Cl
122. GER GROLLMISCH Charlotte FC Leipzig
123. SWE WRAMNER Natalie GO GoFK Visby
124. BLR MARTSULEVICH Veranika
125. GER LANDTE Constanze TH MTV SAALFELD
126. POL WROBLEWSKA Agata WKS Kolejarz Wroclaw
127. GBR WATKINS Abigail
128. POL WIKTOR Weronika PTG Sokol Mielec
129. GER TEUBER Carolin Heidenheimer SB
130. GBR PALANO Elena
131. CRO KUNA Jana
T131. JPN TOKUSHIMA Sae
133. GRE NIKOLOPOULOU Konstantina IRIDA ΑTHENS
134. ISR MARINUK Marsel Hapoel Ashkelon
T134. GBR SADLER Louise Team Melia
136. GER JASKULLA Klara FC Leipzig
137. GBR OIEN Jacqueline Haverstock FC
138. SRB HADZIC Mina MK Zeleznicar
139. FIN RITAKALLIO Rilla TMÅF
140. SVK ROSKOVA Sonja Akademia sermu
141. AUT GRABHER Antonia VA FTS Dornbirn
142. ROU KATO Zsofia CS Satu Mare
143. UKR HAIDAI Liudmyla
144. GER KRAUSE Rebekka FC Leipzig
145. BLR PANTSIALEYEVA Yeva
146. ITA CHERUBINI Francesca TSGIU - A.S.D. San Giusto Scherma
147. POL KNAPIK Agata DOSiR Sokolnia Chorz
148. POL ZGRYZNIAK Kinga RMKS Rybnik
149. GER MAYER Elin Heidenheimer SB
150. GRE KARAMPINI Eirini IRIDA ΑTHENS
151. GER HOGENMULLER Louisa
152. UKR SAVCHENKO Maiia
T152. GBR SPICE Sarah
154. JPN KAWAMURA Nanako
155. SLO CANALAZ Katja
156. GRE CHANTZI Maria IRIDA ΑTHENS
157. CRO GALIC Ana MK Split
158. FIN HAAVISTO Alma KyIF/UR33
159. ITA PELA' Matilde MIBRE- Ass Scherma Bresso
T159. CZE CERVENKOVA Katerina SC Praha
161. AUT SCHALL Noelle
162. GBR BARNES Rachel
163. USA KHROL Jaclyn
164. BUL ERMENKOVA Ioanna Sofia
165. SRB KECMAN Milica MK Silni
166. GER ZITTEL Alla
167. GBR HERRLING Messina Oxford FC
168. UKR MARCHENKO Iryna Kharkiv
169. GRE BORONKAY Christina Alexandra ODYSSEAS HALANDRIOU
170. ITA BOGA Agnese UDFDL - Fiore dei Li
171. FIN SAAVALAINEN Hannah EM
172. GRE LAMPRAKI Markella ODYSSEAS HALANDRIOU
173. AUT TASCHEK Katharina
174. ITA CORNALBA Carlotta Pro Novara Scherma
T174. POL SLIWINSKA Paulina DOSiR Sokolnia Chorz
176. SLO DEBELJAK ELA
T176. GBR HEAPS Jasmine
178. BEL LABRO Emma Flanders Fencing
T178. JPN AKASHI Manami
T178. AUT ELLIOTT-HUMER Mia
181. ISR KLAIN Keren Hapoel Ashkelon
182. CZE COUFALOVA Anna BELA POD BEZDEZEM
183. UKR BEZDITKO Diana Kharkiv
184. POL JANELLI ZOFIA KS Szpada Wroclaw
T184. FIN POEYSTI Laura HFM
T184. CRO DELIC Lara MK Split
187. GER NOEVER Cira
188. POL URYGA Patrycja Muszkieter Gliwice
T188. GER ALBRECHT Giulia
190. DEN STILLER Zarina Naestved FK
191. GER STUMPF Celine TH MTV SAALFELD
192. CRO VUKOJEVIC Andrea MK Split
193. JPN SATO Kotomi
194. ROU DOBRINESCU Alexia CS UNEFS Bucuresti
T194. GRE MOURIKI Argyrenia ODYSSEAS HALANDRIOU
196. GER MADLER Ann-kathrin
197. ITA GNEMMI Martina Pro Novara Scherma
198. GRE PAPANASTASIOU Athina Sofia ODYSSEAS HALANDRIOU
199. GER RIEBER Johanna Heidenheimer SB
200. CZE KORINKOVA Magda
201. POL WLOCZKA Oliwia
202. CZE VOLAKOVA Hana Dukla Olomouc
203. AUT GRABHER Konstanze VA FTS Dornbirn
204. AUT SCHWENNINGER Fabienne
205. AUT ZERLAUTH Anna Lea
206. AUT YAZDANI BIUKI Sophia
207. GER HOGENMULLER Anna marie
208. BEL DE LANDTSHEER Ellen Confrerie Gent
T208. CRO CUKROV Lina MK Spada
T208. AUT LIEBMANN Anja
211. GRE CHRISTOU Theodora IRIDA
212. CZE RIBAROVA Tereza SC Praha
213. CRO VANGELOVSKI Sara MK Spada