Trofeo Maestro Dario Codarin | Degen | weiblich | U17 | Individual | Klagenfurt (AUT)

Date: 27.10.2018 18:43 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. USA CANDREVA Greta
2. ITA CENA Marzia AS Pro Vercelli
3. USA LURYE Sarah
T3. ROU CONSTANTINESCU Cristina CSA Steaua Bucuresti
5. USA LIN Jessica
6. ITA DE PICCOLI Chiara AS Marchesa Torino
7. ITA PAULIS Lucrezia CS ARICCIA
8. USA BULAVKO Sofya
9. POL KLUGHARDT Gloria OLIMP Lubin
10. GRE RODOPOULOU Nefeli IRIDA
11. USA KHROL Jaclyn
12. USA HUSISIAN Hadley
13. ITA PELA' Matilde MIBRE- Ass Scherma Bresso
14. ITA MACCAGNO Carola TOISE
15. POL JANELLI Zofia KS Szpada Wroclaw
16. UKR VOLOSHYNA Mariya KIEW
17. USA PIRKOWSKI Amanda
18. USA JOYCE Michaela
19. POL ZGRYZNIAK Kinga RMKS Rybnik
20. USA KHAMIS Yasmine
21. ITA CAFORIO Gaia AS Marchesa Torino
22. CZE BIELESZOVA Veronika SC Praha
23. ROU MOROIANU Bianca CSS Quarto Buc
24. CZE PROKSIKOVA Patricie SC Praha
25. AUT LEGAC Gloria-Dahlia
26. POL WIKTOR Weronika PTG Sokol Mielec
27. USA CHOI Lyla
28. UKR MAZUR Yeva Khmelnitskiy
29. ITA FRANCHINI Alice CS Forlivese
30. HUN SALAMON Reka
31. UKR KULESHOVA Polina KIEW
32. ITA BUSCHINI Arianna Pro Novara Scherma
33. ITA BARATTA Margherita CS Genova Scherma
34. POL STASZULONEK Karolina Piast Gliwice
35. USA YEU Irene
36. SRB KECMAN Milica MK Silni
37. UKR CHERNYSHOVA Anna KIEW
38. ITA STELLA Sophia Eloisa CS Ravennate della S
39. ITA BERARDELLI Lavinia CS FIAMME ORO ROMA
40. BLR DZEKEVICH Katsiaryna
41. POL KLASIK Alicja RMKS Rybnik
42. MDA BERDIANU Ionela
43. USA BOYS Nishta
44. UKR TOLMACHOVA Olha KIEW
45. GRE KARAMPINI Eirini IRIDA
46. EST PRELA Anna SBSK Draakon
47. USA CHU Audrey
T47. ITA PENNISI Alessandra CTCSJ- Circolo Scher
49. ITA CORNALBA Carlotta Pro Novara Scherma Abandon
50. HUN KOLLAR Kincso OMS-Tata
51. USA RAUSCH Ariana
52. ITA CRESTA Laura CS ROMA
53. EST TRUUSE Gabriela Pohjakotkas
54. POL FRYSTACKA Petrycja RMKS Rybnik
55. BLR ZARETSKAYA Lizaveta
56. USA PATURU Meghana
57. POL ZIETEK Patrycja
58. POL ZACHOROWSKA Aleksandra Muszkieter Gliwice
59. UKR SADOVA Dariia Khmelnitskiy
60. AUT GRABHER Konstanze VA FTS Dornbirn
61. GER ROPKE Greta SH FG Segeberg
62. UKR MAKARUSHCHENKO Kseniia Kharkiv
63. EST MELLES Anne-Mai En Garde Haapsalu
64. GRE KOLETSOU Evrydiki IRIDA
65. ROU MELINTESCU Ana Maria ACS Stesial
66. USA YAMANAKA Mina
67. UKR LAZARENKO OLEKSANDRA
68. POL OSADNIK Maja UKS Wolodyjowski
69. GER GOLDMANN Lara NR TSV Bayer 04 Leverkusen
70. FIN POYSTI Laura ES Helsingin Miekkailijat
71. CRO MAJDANDZIC Maja CAFC Mladost
72. ITA VERDESCA Liliana LESCU - CLUB SCHERMA LECCE
73. ROU DRAGHICI Ioana ACS Stesial
74. BLR TSURSKAYA Aliaksandra SDUSHOR PROFSOUZY
75. CZE NOVACKOVA Dominika BELA POD BEZDEZEM
76. USA GAO Aretha
77. CZE VOLAKOVA Hana Dukla Olomouc
78. ROU TATARU Georgiana CS UNEFS Bucuresti
79. BLR MIADZVEDZIAVA Sofiya SDUSHOR PROFSOUZY
80. ROU OLTEANU Daria CSS 1 Constanta
81. POL RAKOCZY Natalia Palac Mlodziezy Kato
82. CZE CMEJRKOVA Klara Sokol Dejvice
T82. GER MARSCHALL Laura TV Augsburg
84. GER WEDEL Floria OFC Bonn
85. ROU GHICA Andrada ACS Stesial
86. AUT SCHWENNINGER Fabienne VA FTS Dornbirn
87. ROU STANESCU Melissa CS UNEFS Bucuresti
88. ROU CRACIUN Maria CS Satu Mare
89. BLR MYSHKAVETS Darya
90. GER LOEFLATH Amelie TV Augsburg
91. ROU KATO Zsofia CS Satu Mare
92. AUT ZERLAUTH Anna-Lea VA FTS Dornbirn
93. AUT SCHALL Tamina KAC Klagenfurt
T93. UKR TVERDOKHLIB Sofiya Lviv
95. EST NILISK Kristiin Tallinna Mook
96. GER PRINZ Nele TSV Bayer Leverkusen
97. ROU ZOTA Diana CSS Quarto Buc
98. ROU AXINTE Renata ACS Stesial
99. BLR PARNIUK Maryia SDUSHOR PROFSOUZY
100. POL WIECZOREK Anna Muszkieter Gliwice
101. POL KORKUS Emilia Muszkieter Gliwice
102. USA MALDONADO Pilar
T102. ITA BRINI Domitilla CS Roma
104. HUN TANTMANN Evelin OMS-Tata
105. POL OSTROWSKA Alicja Piast Gliwice
106. ITA BRUNELLI Matilde BGTEN -TENAX Bergam
107. AUT DEISL Stefanie
108. DEN TRUDSOE Ria FKT Kobenhavn
T108. LUX ZENS Anna CE Sud
110. CRO JOLIC Jelena CAFC Mladost
111. GER MARX Charlotte Fechterring Hochwald
112. GRE CHRISTOU Theodora IRIDA
113. POL GWOZDZ Julia Bytomskie Towarzystwo Szermiercze
114. UKR SYNYTSA Olena-Khanna
115. HUN DEMENY Kata OMS-Tata
116. ITA BILLI Sofia RALUG
117. POL PIEJAK Zofia RMKS Rybnik
118. ROU ION Theodora CS Farul Constanta
119. ITA AMENDUNI Valentina CUS PADOVA
T119. GER PAGENSTECHER Nina SH FG Segeberg
121. USA PYO Yunice
122. GER BERNSTEIN Katharina TSV Bayer Leverkusen
123. GER BRUMANN Sarah TV Augsburg
124. EST BOBROVA Elizaveta SBSK Draakon
125. POL SABALSKA Ewelina MKS Kusy Szczecin
126. AUT KNECHTL Lucia
127. ROU STAN Irina CSA Steaua Bucuresti
128. POL HALEMBA Antonina UKS Wolodyjowski
129. ESP RAPOSO Dana COE-M
130. CZE STEHNEJOVA Tereza USK Praha
131. GRE KRITOULI Styliani IRIDA
132. GRE DELIDIMITRIOU Smaragda XIFOMACHOS
133. NED GYOVAI Lilla Kinga SC Noord Nederland
134. FIN SOHLBERG Oona ES Espoon Miekkailijat
135. CZE AIGERMANOVA Gabriela TJ Lokomotiva Teplic
136. GER SCHMID Linda TV Augsburg
137. AUT PRAXMARER Leonore
138. POL PIOTROWSKA Aleksandra UKS KAZIMIERZ NIEPOL
139. AUT KLEINERT Lilly-Eleonore
140. SLO FIGELJ Eva SK Ljubljana
141. FIN TERHO Liisa KS Kalpaveljet
142. CZE MIROVSKA Eliska USK Praha
143. AUT CHEVAUX Lena
144. SRB ANTIC Teodora MK Silni
145. BLR ALEKSEYEVA Ekaterina SDUSHOR PROFSOUZY
146. SRB KRSMANOVIC Gala MK Macevi i maske
T146. GER JUETTEN Svenja TSV Bayer Leverkusen
148. USA ROBLES Elena
149. UKR YEVDOKYMOVA Mariia Dnipropetrovsk
150. DEN FLEDELIUS Kamma FKT Kobenhavn
151. UKR MONIA Daryna Dnipropetrovsk
152. CRO SABAN Jela CAFC Mladost
153. AUT MOHAMED AL AMIN Suda KAC Klagenfurt
154. POL PEKALA Beata RMKS Rybnik
155. CRO VLATKOVIC Bruna CAFC Mladost
T155. ROU NURCIU Elena CS Farul Constanta
157. AUT SCHLAGER Anna KAC Klagenfurt
158. AUT HUBER Pia
T158. ROU BALACEANU Iulia LPS Craiova
160. CRO VLATKOVIC Ana CAFC Mladost
161. CRO BANOVIC Iva Inter
162. PHI SAYSON Samantha Beatrice
T162. AUT LEPIR Ana
164. AUT TASCHEK Katharina KAC Klagenfurt
. ESP GREPPI Sara CELC-M did not start
T. AUT SCHALL Noelle KAC Klagenfurt did not start
T. AUT PFISTER Ladina did not start
T. AUT MARK Marlene did not start
T. ITA PIERACCIANI Alice Pro Novara Scherma did not start
T. UKR HULIAIHRODSKA Yana Lviv did not start
T. AUT RUEDISSER Ronja did not start
T. CZE HAVLINOVA Tereza SC Praha did not start