Trofeo Maestro Dario Codarin | Degen | weiblich | U17 | Individual | Klagenfurt (AUT)

Date: 26.10.2019 18:48 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. POL KLUGHARDT Gloria OLIMP Lubin
2. GER MEISSNER Katrin FC Tauberbischofshei
3. HUN SZARVAS Rita FLESS
T3. POL ZGRYZNIAK Kinga RMKS Rybnik
5. NOR TENGESDAL Vilde Bergens Fekteklubb
6. POL KLASIK Alicja RMKS Rybnik
7. HUN DEMETER Diana BVSC
8. HUN WIMMER Dorina MTK
9. GER SCHULENBURG Patricia Vera Heidenheimer SB
10. UKR KULESHOVA Polina KIEW
11. GER ALBRECHT Giulia Heidenheimer SB
12. POL SZYMANOWSKA Karolina WARSZAWIANKA
13. HUN SALAMON Reka ALBA REGIA
14. ITA CORRADINO Anita C. Pompilio Genova
15. EST TRUUSE Gabriela Pohjakotkas
16. POL WIECZOREK Anna Muszkieter Gliwice
17. UKR SYNYTSA Olena-Khanna
18. ITA CASSINA Matilde S.S. MALASPINA MASSA
19. GER KOZIELSKI Katharina BN FC Tauberbischofsheim
20. POL JADCZAK Dominika WARSZAWIANKA
21. POL OSADNIK Maja UKS Wolodyjowski
22. GER MUELLER Fiona TSV Bayer Leverkusen
23. UKR MAZUR Yeva KIEW
24. POL SLEZAK Katarzyna UKS Wolodyjowski
25. HUN GALFALVY Reka VASAS
T25. HUN BALOGH Bella VASAS
27. UKR LAZARENKO OLEKSANDRA
28. LUX ZENS Anna CE Sud
29. ITA AMICI Giulia RACER - Circolo dell
30. HUN PRUZSINA Panna TSC
31. POL KRAUSE Marta UKS TROJKA
32. GER KARSTEN Anna Heidenheimer SB
33. HUN KALMAN Gyongyver Debrecen
34. HUN MISKO Dorina MTK
35. CZE HAVLINOVA Tereza SC Praha
36. GER ZITTEL Alla Heidenheimer SB
37. ROU MOROIANU Bianca CSS Quarto Buc
38. GER ZERRWECK Lina BN FC Tauberbischofsheim
39. AUT PRAXMARER Leonore
40. SUI ANDERES Julia SEG Geneve
41. POL KORKUS Emilia Muszkieter Gliwice
42. SUI MASCIARI Valentina
43. HUN KALMAN Zille
T43. SUI MAIGA Magda Louna FCB Bern
45. ITA GREGGI Costanza CS ROMA
46. GER BRUMANN Sarah TV Augsburg
47. EST BOBROVA Elizaveta SBSK Draakon
T47. GRE MOURIKI Argyrenia ODYSSEAS HALANDRIOU
49. SUI PETTOLA Chiara LUG Lugano
50. GER JUETTEN Svenja TSV Bayer Leverkusen
51. HUN OLAH Lili AVA
T51. AUT ZERLAUTH Anna-Lea VA FTS Dornbirn
53. ITA ORSO Eleonora Pro Novara Scherma
54. ROU AXINTE Renata CS Dinamo Bucuresti
55. ITA FERRI Alice C. Pompilio Genova
56. HUN SCHAREK Angela VASAS
57. GRE PAPANASTASIOU Athina Sofia ODYSSEAS HALANDRIOU
58. GER PETERSEN Jara-Sophie Einheit Altenburg
59. GER MENDE Marah FC Leipzig
60. ITA BELLOTTI Emma PRO VERCELLI
61. GRE MARKOTI Vasiliki OXI FLORINAS
62. POL PORWOL Liliana RMKS Rybnik
63. ITA BELTRAMI Raffaella TSGIU - A.S.D. San G
64. AUT GRABHER Konstanze VA FTS Dornbirn
65. GRE RODOPOULOU Nefeli IRIDA
66. SUI GOGNIAT Vanie CEB Bienne Biel
67. ROU DRAGHICI Ioana ACS Stesial
68. GRE KARANTZA Konstantina OXI FLORINAS
69. SUI LENTINI Chiara SEG Geneve
70. UKR MUKOID Julia KIEW
71. ITA PULCINI Rachele CS ROMA
72. HUN MIKLOS Fanni PEAC
73. POL TOMASZEWSKA Natalia MKS Kusy Szczecin
T73. UKR HENTOSH Anastasiia Lviv
75. NED GYOVAI Lilla Kinga SC Noord Nederland
T75. POL KOBYLNICKA Michalina Piast Gliwice
77. ITA CHERUBINI Francesca TSGIU - A.S.D. San Giusto Scherma
78. GRE KOLETSOU Evrydiki IRIDA
79. HUN ANDRASFI Julia BVSC
80. HUN SZALMA Sara Balaton
81. SUI VOEGTLI Alba SECH Chaux-de-Fonds
82. CRO GALIC Ana MK Split
T82. POL TERCJAK Oliwia KS Szpada Wroclaw
84. ROU ION Theodora CS Farul Constanta
85. POL FRYSTACKA Petrycja RMKS Rybnik
86. SUI LUSTI Andrina ZFC Zuerich
87. GER ZITTEL Alexandra Heidenheimer SB
88. UKR TVERDOKHLIB Sofiya Lviv
89. SUI DE PREUX Camille SES Sion
90. GER FROMMOLT Emily FC Leipzig
91. HUN BENCSIK Anna AVA
92. GRE VOUTSINA Vasiliki ODYSSEAS HALANDRIOU
93. SVK GROSSRUBATSCHER Zelmira KS Snina
94. ROU NURCIU Elena CS Farul Constanta
95. GER COUROUBLE Joelle WE Lüdenscheider TV
96. ROU MELINTESCU Ana Maria ACS Stesial
97. SLO VANCEK Lucija SK Branik
T97. ITA FEVOLA Benedetta G. VERNE SCHERMA
99. GBR BLACK Abagael Plymouth FC
100. ROU GHICA Andrada ACS Stesial
101. GRE TARENIDOU Afroditi OXI FLORINAS
T101. GRE DELIDIMITRIOU Smaragda M.A.KORDELIOU
103. UKR MAKARUSHCHENKO Kseniia Kharkiv
T103. GER ALVES DE LIMA Carolina Heidenheimer SB
T103. SUI SCHREIBWEIS Lioba AFCB Bern
106. POL KOLPA Joanna OLIMP Lubin
107. UKR CONRAD Emili KIEW
108. ROU ACHIMESCU Alessandra ACS Stesial
109. ITA CELLETTI Flavia CS ROMA
110. GER MARX Charlotte Fechterring Hochwald
111. HUN MAJCHER Emese BVSC
112. SUI PETRINI Claire SAL Lugano
113. UKR BILETSKA Iryna-Anastasiia Lviv
114. AUT KNECHTL Lucia
115. AUT LEGAC Gloria-Dahlia
T115. ITA COLOMBINI Cecilia Pentamodena
117. AUT RUEDISSER Ronja
118. SUI KAMARAS Kira ZFC Zürich
119. ROU ZOTA Diana CSS Quarto Buc
120. POL PIOTROWSKA Aleksandra AZS AWF Krakow
121. CRO DELIC Lara MK Split
122. UKR TOLMACHOVA Olha KIEW
123. ROU TATARU Georgiana CS UNEFS Bucuresti
124. HUN PATRI Maja
125. ITA IOGNA MARCUZZI Martina CS Lame Friulane
126. ITA ZARDO Margherita CS ROMA
127. GRE PANTELOPOULOU Dimitra-Christina IRIDA
128. SUI RAMUZ Leonie FCB Bern
129. HUN MATHE Csenge BHSE
130. GRE MIAOULI Anna Maria OXI FLORINAS
131. SRB PAREZANOVIC Marija Ana MK Silni
132. HUN BOROS Berta
133. POL SABALSKA Ewelina MKS Kusy Szczecin
134. ITA NOCILLI Marta CS Pettorelli di Pia
135. AUT HUBER Pia
136. AUT KLEINERT Lilly-Eleonore
T136. AUT CHEVAUX Lena
138. EST MELLES Anne-Mai Tallinna Mook
T138. EST NILISK Kristiin Tallinna Mook
140. NOR NUKSA Armina Njard Fekting
141. GER ULLRICH Nina Eintracht Frankfurt
142. SUI SCALAMBRIN Stella SEG Geneve
143. SVK GROSSRUBATSCHER Vieroslava KS Snina
144. NOR SMORAAS Louise Bergens Fekteklubb
145. GRE BORONKAY Christina Alexandra ODYSSEAS HALANDRIOU
146. SUI HEUBI Pauline SECH Chaux-de-Fonds
147. CZE MIROVSKA Eliska USK Praha
148. GRE KRITOULI Styliani IRIDA
149. GER KOTTUSCH Constanze TSV Bayer Leverkusen
150. CRO GRADINSKI Leona MK Split
151. GBR HOSSAIN Sofia
152. AUT ERBER Emily Sophie HSV St.Johann
153. GRE STAVRIDOU Anna OXI FLORINAS
154. GER TOMIC Mariella Heidenheimer SB
155. ITA MASIERO Sofia PDCOM - Comini Padov
156. ITA MASSARENTI Silvia APD Pietro Micca Bie
157. AUT DEISL Stefanie
158. GRE TIRIAKIDOU Maria Christina OXI FLORINAS
159. NOR WEN Jiayi Bergens Fekteklubb
160. CRO TRCIN Marta Inter
161. AUT GRUY Sophie Cathrin OELFK Oberosterreich
162. ITA NATOLI Ginevra CS ROMA
163. SRB ANTIC Teodora MK Silni
164. ITA DALIA Sveva US Pisascherma
165. POL JAROSZEK Emilia Palac Mlodziezy Kato
T165. UKR GODVAN Yeva KIEW
167. CRO BUDZAKI Iva MK DZO
168. CZE WEISOVA Katerina TJ Lokomotiva Teplic
169. CRO JUKIC Mare MK DZO
170. CRO MIKELIC Lara MK Split
T170. MKD MUKAETOVA Anastasija MK ESKRIM
T170. AUT RIEDE Julia OELFK Oberosterreich
T170. SLO BOZIC Sarah SK Izola
174. SVK RIEDL Maria KS Snina
175. CRO JOLIC Jelena CAFC Mladost
176. AUT PASIC Rea UWK Graz
177. SLO FIGELJ Eva SK Ljubljana
178. AUT MOHAMED AL AMIN Suda KAC Klagenfurt
T178. AUT HOFEGGER Elena Maria OELFK Oberosterreich
T178. SLO KLEVA Noel SK Izola
181. CRO SMILCIC ZIGIC Laura MK Rapir
. POL MICHALCZYK Marta SKS FLESZ Swidnica did not start
T. AUT MARK Marlene did not start
T. AUT SCHALL Tamina KAC Klagenfurt did not start
T. AUT SCHLAGER Anna KAC Klagenfurt did not start
T. AUT GROESS Chiara SZTK did not start