Euro Cadet Circuit - HELEXPO CUP | Foil | Men's | U17 | Individual | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚH (GRE)

Version: 19.10.2019 18:56 | Hellenic Fencing Federation

  Nation Nom Reg. Club  
1. TPE CHEN Yi-Tung
2. GRE TERTIPIS Konstantinos A.O.X. EGALEO
3. HUN MACHEK Vince BHSE
T3. DEN KARLSEN Jonas FKT Kobenhavn
5. HUN HORVATH Soma
6. HUN SKORKA Csongor Terezvaros
7. SVK KUCHTA Leopold Marc KS Samorin
8. ESP GARCIA MUR Adria CESJV-B
9. CRO LESKOVAC Janko MK Musketiri
10. ROU SURCEL Petru ACS Balestra BUCURESTI
11. SWE CEDERGREN Axel GFK
12. HKG CHOY Lucas Brendan
13. SRB ZELJKOVIC Dusan MK Pobednik
14. NED NAWAR Suhayl SchermCentrum Amster
15. TUR ALKIS Can
16. QAT KHALIFA Abdullah ismail
17. TUR CUFADAR Mustafa Burak Ankara Eskrim S.K.
18. QAT HUSSEIN Khaled Aref
19. NED WALET Koen SV Treville
20. TUR SEZER Tan Anadolu Okculuk ve E
21. HUN RAKONCZAI Csaba BHSE
22. NED WANYAMA Sam Holland Schermenr
23. HUN ZSIGMOND Daniel BVSE Budapest
24. SVK FAZEKAS Arpad KS Samorin
25. SRB BARSI Patrik MK Omladinac
26. BEL LEONARD Alexandre CE Neufchateau
27. QAT ALSOWAIDI Faisal
28. TUR MAZLUMOGLU Batuhan Marmara Esk SK
29. SUI RIVA Dino CEM Morges
30. CRO DESPALATOVIC Toni MK Dubrava
31. HUN BAGDANY Albert Szigetszentmiklosi T
32. BEL GENBRUGGE Sem Omnisword
33. ISR FINSTERBUSH Ori Hapoel Gilboa
34. ESP GUMA Arnau CESJV-B
35. GRE STAMATOPOULOS Konstantinos O.X.GLYFADAS
T35. HUN KUBA Vencel
37. DEN HORN NIELSEN Christopher FKT Kobenhavn
38. GRE BALLOS Georgios A.O.X. EGALEO
T38. BLR BUTENKA Uladzimir GOUOR-SDUSHOR-3 Bres
40. GRE SACHINIDIS Dimitrios O.X.I.FLORINAS
41. AUS GLASSON Joseph
42. GRE MOSCHOPOULOS Dimitrios O.X.I.FLORINAS
43. GER POLOTZEK Simon FC Moers
44. TUR ERMAN Tolga Izmir Buyuksehir Bel SK
45. BEL GEUDVERT Oscar CE Neufchateau
46. SWE FASTESSON Rufus EGF
47. BLR TSYBULIA Yauheni BOKCOR
48. ROU ROSU Vlad ACS Balestra
49. NED DIJKSTRA Michael SV Treville
50. HUN TAKACS Kornel BHSE
51. GER HILBRANDT Alexander FC Moers
52. TUR DEMIR Ahmet Tarik
53. TUR SAHIN Deniz Emre Goztepe SK
54. ROU PAVEL Gabriel CSTA Bucuresti
55. BUL LECHEV Viktor Varna
56. ISR ROKHKIND Eitan Hapoel Kfar-Saba
57. BEL GASPERINI Loic CRE Huy
58. TUR SIRMACI Kayhan
59. NED MOUSSET Tycho Ter Weer
60. BUL MLADENOV Lyuboslav Varna
61. NED MAN Koen SV Treville
62. TUR AKIALP Emre
63. HUN TABAJDI Zsombor BHSE
64. TUR ILMAN Poyraz Ege Marmara Esk SK
65. ROU BURCEA Radu CSA Steaua Bucuresti
66. ROU STOE Ionut CSS Triumf
67. GRE MALTEZAKIS Panagiotis OMILOS XIFASKIAS GLY
68. BUL MATEEV Matey Trakiya
69. SWE FAHLVIK Axel EGF
70. TUR BUDAK Ada
71. ISR LEYMOND Ron Hapoel Kfar-Saba
72. GER HAGENE Emmanuel FC Moers
73. BUL BONCHEV Preslav Escalibur
T73. HUN TOTH Zsombor Terezvaros
75. TUR DOYAROGLU Yusuf Arhan Kocaeli Buyuksehir B
76. ISR ELIAZ Adam Hapoel Kfar-Saba
77. GBR ZAZO Ethan Fencers Club London
78. NED DIJKSTRA Thomas SV Treville
79. ROU MARIN Stefan CSTA Bucuresti
80. TUR GENCELDI Volkan Istanbul Ferdi
81. HUN GUBA Zeteny BHSE
82. CRO PROSOLI Lovro MK Dubrava
83. SWE KALLSTROM Markus EGF
84. TUR KECELI Engin
85. ROU IONITA Luca ACS Balestra
86. NED DE JONG Nighel Holland Schermenr
87. SVK PIRK Akos KS Samorin
T87. CRO LASIC Vigo Zg.skola macevanja
89. TUR OCAL Kerem
90. CRO LUCIN Sime
91. GRE SOFRAS Dimitrios OMILOS XIFASKIAS GLY
92. TUR KORKMAZ Alp Tuna Istanbul Ferdi
93. ESP FERNANDEZ HERNANDEZ Alan CESJV-B
94. GRE KATIKARIDIS Angelos OXI FLORINAS
95. HUN KESSLER Vilmos Szigetszentmiklosi T
96. SRB NESIC Stefan MK Omladinac
97. BUL MANOLOV Atanas Trakiya
98. GRE GEROSIDERIS Sotiris O.X.I.FLORINAS
T98. GRE PANOURGIAS Ioannis Pavlos A.O.X. EGALEO
100. NED MAN Yin SV Treville
101. BUL NIKOLOV Dragomir Trakiya
102. GRE APOSTOLOPOULOS Epaminondas A.X.I.A. ATHENS
103. GRE APOSTOLOPOULOS Emmanouil A.X.I.A.
104. BEL VERSTEVEN Zeger De Maneschermer
105. DEN HUNDBORG Thor FKT Kobenhavn
106. SWE KROCKEL Emil Angby FK
107. BUL ILIEV Stilian Varna
108. TUR TURKER Poyraz
T108. TUR YILDIZ Hikmet Deniz
110. SUI DE GOUMOENS Amedeo CEM Morges
111. TUR COBANOGLU Baran
112. ISR GROSS Roy Hapoel Kfar-Saba
113. GRE NEDELKOS Georgios OXI FLORINAS
114. BUL ZHELYAZKOV Nikola Escalibur
115. BUL STOYCHEV Velin Escalibur
116. SRB HRGOVIC Milos MK Vojvodina
117. GRE KANELLOS Christos A.X.I.A.
118. GRE TZOVANIS Artemios A.O.X. EGALEO
119. GRE TSOUTSOPLIDIS Dimitrios A.X.I.A.
T119. GRE ANTONIOU Xenophon-Zefyros A.X.I.A.
121. GRE GEORGITZIKIS Georgios A.L.XIFASKIAS CHANIO
122. BUL MANDADZHIEV Nedelcho Plovdiv BG
T122. GRE GEORGOPOULOS Andreas OMILOS XIFASKIAS GLY
T122. GRE TSENTIDIS Miltiadis Paschalis A.O.X. EGALEO
T122. GRE PAPADOKOKOLAKIS Ioannis A.L.XIFASKIAS CHANIO
126. GRE GKIKAS Dimitrios A.X.I.A.
T126. GRE MELKOS Panagiotis OXI FLORINAS
128. GRE MEINTANIS Dimitrios A.X.I.A.
129. GRE MOURMOURIS Andreas P.A.O.
130. GRE TRIVIZAS Nikolaos K.A.S. DAMOKLIS
. GRE FRAGKIADAKIS Dimitrios OMILOS XIFASKIAS GLY Abandon
T. ESP RODRIGO Sergi CESJV-B did not start