Heidenheimer Pokal
Heidenheim (GER)
11.01.2019 - 8:00 AM - 10.01.2019
Correction #3
Epee Men's
Individual
Senior
z | Table of 64
1
LIMARDO GASCON Ruben (2)
VEN
Fri 10:00
Piste YELLOW
64
ANTKIEWICZ Mateusz (170)
POL
33
JURKA Jakub (34)
CZE
Fri 10:25
Piste YELLOW
32
MIDELTON Luidgi
FRA
17
PIZZO Paolo
ITA
Fri 10:50
Piste YELLOW
48
ELKORD Houssam (76)
MAR
49
CIMINI Gabriele (77)
ITA
Fri 11:15
Piste YELLOW
16
KHODOS Sergey (15)
RUS
9
FICHERA Marco (10)
ITA
Fri 11:40
Piste YELLOW
56
PHILIPPE Arthur (121)
FRA
41
STEFFEN Benjamin (56)
SUI
Fri 12:05
Piste YELLOW
24
YAMADA Masaru
JPN
25
BANYAI Zsombor
HUN
Fri 12:30
Piste YELLOW
40
BELLMANN Lukas (54)
GER
57
LUGO Grabiel (134)
VEN
Fri 12:55
Piste YELLOW
8
KANO Koki
JPN
5
MCDOWALD Curtis (6)
USA
Fri 10:00
Piste RED
60
REIZLIN Igor (150)
UKR
37
BIDA Sergey (48)
RUS
Fri 10:25
Piste RED
28
LOPEZ POURTIER Nelson
FRA
21
BESKIN Grigori
ISR
Fri 10:50
Piste RED
44
NYCZ Mateusz (65)
POL
53
NAGY David (93)
HUN
Fri 11:15
Piste RED
12
KWEON Youngjun
KOR
13
LUGONES RUGGERI Jesus Andres (14)
ARG
Fri 11:40
Piste RED
52
STANKEVYCH Volodymyr (90)
UKR
45
DI VEROLI Davide (66)
ITA
Fri 12:05
Piste RED
20
FREILICH Yuval Shalom
ISR
29
PITTET Alexandre
SUI
Fri 12:30
Piste RED
36
MAKIIENKO Ievgen (47)
UKR
61
MARSH Philip (153)
GBR
Fri 12:55
Piste RED
4
HEINZER Max (3)
SUI
3
ALEXANIN Dmitriy (4)
KAZ
Fri 10:00
Piste GREEN
62
RODRIGUEZ John Edison (163)
COL
35
BAYARD Alexis (45)
SUI
Fri 10:25
Piste GREEN
30
PEREIRA Yulen
ESP
19
REDLI Andras
HUN
Fri 10:50
Piste GREEN
46
BARGUES Manuel (69)
ESP
51
HOYLE Jacob (85)
USA
Fri 11:15
Piste GREEN
14
VERWIJLEN Bas (13)
NED
11
SANTARELLI Andrea
ITA
Fri 11:40
Piste GREEN
54
SHI Gaofeng (97)
CHN
43
FONG Hoi Sun (62)
HKG
Fri 12:05
Piste GREEN
22
BARDENET Alexandre
FRA
27
GAROZZO Enrico
ITA
Fri 12:30
Piste GREEN
38
REIN Stephan (49)
GER
59
ALEKSANDROV Roman (142)
UZB
Fri 12:55
Piste GREEN
6
MINOBE Kazuyasu (5)
JPN
7
FAVA Alex
FRA
Fri 10:00
Piste BLUE
58
BERAN Jiri (138)
CZE
39
TULEN Tristan (50)
NED
Fri 10:25
Piste BLUE
26
GLAZKOV Nikita
RUS
23
MANCEWICZ Bartlomiej
SWE
Fri 10:50
Piste BLUE
42
HERPE Ido (61)
ISR
55
LOYOLA Neisser (105)
BEL
Fri 11:15
Piste BLUE
10
SVICHKAR Roman (9)
UKR
15
SCHMIDT Richard (16)
GER
Fri 11:40
Piste BLUE
50
ADAIKIN Dmitriy (83)
KAZ
47
BERTA Daniel (71)
HUN
Fri 12:05
Piste BLUE
18
BRUEV Georgiy
RUS
31
ANOKHIN Vadim
RUS
Fri 12:30
Piste BLUE
34
GUSTIN Ronan (38)
FRA
63
BODOCZI Nikolaus (165)
GER
Fri 12:55
Piste BLUE
2
NIKISHIN Bogdan (1)
UKR