Heidenheimer Pokal
Heidenheim (GER)
10.01.2020 - 8:30 AM - 09.01.2020
Correction #9
Epee Men's
Individual
Senior
y | Table preliminary 64
1
GLAZKOV Nikita (33)
RUS
Thu 18:50
Piste 1
64
ANOKHIN Vadim (97)
RUS
33
FRENCH Dylan (193)
CAN
Thu 18:50
Piste 3
32
ENGLISH Alexander (192)
AUS
17
MOHSEN Mahmoud (49)
EGY
Thu 18:50
Piste BLUE
48
OSWALD Charles-Eric (113)
SUI
49
MCDOWALD Curtis (112)
USA
Thu 18:50
Piste RED
16
DI VEROLI Davide (48)
ITA
9
SONG Jae Ho (41)
KOR
Thu 19:10
Piste 1
56
UYAMA Satoru (88)
JPN
41
KNUDSEN Kenneth (120)
DEN
Thu 19:10
Piste 3
24
LAN Minghao (56)
CHN
25
PRIINITS Sten (136)
EST
Thu 19:10
Piste BLUE
40
BRZOZOWSKI Seweryn (121)
POL
57
STEFFEN Benjamin (104)
SUI
Thu 19:10
Piste RED
8
HADZIC Alen (153)
USA
5
BARGUES Manuel (165)
ESP
Thu 18:50
Piste 2
60
CHAKAROV Ilia (220)
BUL
37
FAVA Alex (124)
FRA
Thu 18:50
Piste 4
28
RAMIREZ Yeisser (133)
USA
21
PAOLINI Giacomo (53)
ITA
Thu 18:50
Piste YELLOW
44
POKORNY Richard (204)
CZE
53
SYCH Yan (108)
UKR
Thu 18:50
Piste GREEN
12
ANTKIEWICZ Mateusz (44)
POL
13
VUORINEN Niko (45)
FIN
Thu 19:10
Piste 2
52
ALLEGRE Paul (109)
FRA
45
REDLI Andras (205)
HUN
Thu 19:10
Piste 4
20
TAGLIARIOL Matteo (141)
ITA
29
ROBL Troels Christian (61)
DEN
Thu 19:10
Piste YELLOW
36
HO Wai Hang (68)
HKG
61
LUBIENIECKI Wojciech (93)
POL
Thu 19:10
Piste GREEN
4
LUGONES RUGGERI Jesus Andres (157)
ARG
3
FABREGAT Angel (163)
ESP
Thu 18:50
Piste 5
62
GIANNOTTE Flavio (99)
LUX
35
SVICHKAR Roman (126)
UKR
Thu 18:50
Piste 6
30
SCHMIDT Richard (62)
GER
19
KOCH Mate Tamas (142)
HUN
Thu 18:50
Piste 7
46
ANDRASFI Tibor (115)
HUN
51
WENGLARCZYK Jan (211)
POL
Thu 18:50
Piste 8
14
THOMPSON Soren (46)
USA
11
KULOZIK Julian (43)
GER
Thu 19:10
Piste 5
54
VISMARA Federico (86)
ITA
43
ITO Inochi (118)
JPN
Thu 19:10
Piste 6
22
ELSAGHIR Ahmed (182)
EGY
27
SZENYI Peter (59)
HUN
Thu 19:10
Piste 7
38
GUSTIN Ronan (70)
FRA
59
BRINKMANN Marco (91)
GER
Thu 19:10
Piste 8
6
ZAWROTNIAK Radoslaw (38)
POL
7
REYTOR VENET Yunior (39)
CUB
Thu 18:50
Piste 9
58
SUKHOV Pavel (103)
RUS
39
FREILICH Yuval Shalom (71)
ISR
Thu 18:50
Piste 10
26
DABIJA Adrian (58)
ROU
23
VON DER OSTEN Frederik (55)
DEN
Thu 18:50
Piste 11
42
CAMARGO Alexandre (74)
BRA
55
STANKEVYCH Volodymyr (87)
UKR
Thu 18:50
Piste FINAL
10
KNYSH Oleg (170)
RUS
15
TULEN Tristan (47)
NED
Thu 19:10
Piste 9
50
KUROCHKIN Andrey (111)
RUS
47
KUHN Georg (79)
SUI
Thu 19:10
Piste 10
18
ROMERO Juan Pedro (50)
ESP
31
WANG Zijie (63)
CHN
Thu 19:10
Piste 11
34
ELSAYED Ahmed (66)
EGY
63
LUGO Grabiel (98)
VEN
Thu 19:10
Piste FINAL
2
IBANEZ Alvaro (34)
ESP