|
|
|
1 |
ROTH Lucy SN Medizin Bad Elster
|
GER |
|
|
32 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
Bahn 1
|
|
17 |
NOTHHAAS Jasmin SN Chemnitzer PSV
|
GER |
|
12
|
16 |
BECK Dorothee SN Fechtclub Radebeul
|
GER |
|
V |
|
R: LEIDHOLDT Levin (GER)
|
|
|
|
9 |
SEGURA Linda SN SFV Oschatz
|
GER |
|
|
24 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
8 |
THIELE Emma SN SFV Oschatz
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
HERZ Amelie SN FC Leipzig
|
GER |
|
|
28 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
12 |
SOCKE Elenor-Mara SN SV Medizin Bautzen
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
MAIER Paula-Marlen SN FC Leipzig
|
GER |
|
|
20 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
4 |
HELBIG Annabell SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
HENSE Nicoletta SN FC Leipzig
|
GER |
|
|
30 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
14 |
EIF Katja SN FSV Görlitz
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
BAYER Klara SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
|
22 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
6 |
RÖSELER Josie SN FC Leipzig
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
HAMMERSCHMIDT Luisa SN Medizin Bad Elster
|
GER |
|
|
26 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
10 |
DUPONT Celestine SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
|
|
|
|
Bahn 1
|
|
15 |
HILLE Jessica SN FSV Görlitz
|
GER |
|
V
|
18 |
ZÄNKER Nele-Gunde SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
11
|
|
R: LEIDHOLDT Levin (GER)
|
|
|
|
31 |
*** Freilos ***
|
|
|
|
2 |
ZIEGLER Luise SN FC Leipzig
|
GER |
|
|
|
|
|
Bahn 1
|
|
ROTH Lucy SN Medizin Bad Elster
|
GER |
|
V
|
BECK Dorothee SN Fechtclub Radebeul
|
GER |
|
7
|
R: BIEDERMANN Bernd (GER)
|
Bahn 2
|
|
SEGURA Linda SN SFV Oschatz
|
GER |
|
V
|
THIELE Emma SN SFV Oschatz
|
GER |
|
13
|
R: SCHALLER Thomas (GER)
|
Bahn 2
|
|
HERZ Amelie SN FC Leipzig
|
GER |
|
V
|
SOCKE Elenor-Mara SN SV Medizin Bautzen
|
GER |
|
8
|
R: SCHALLER Thomas (GER)
|
Bahn 3
|
|
MAIER Paula-Marlen SN FC Leipzig
|
GER |
|
10
|
HELBIG Annabell SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
V |
R: STUMPF Celine (GER)
|
Bahn 3
|
|
HENSE Nicoletta SN FC Leipzig
|
GER |
|
13
|
EIF Katja SN FSV Görlitz
|
GER |
|
V |
R: STUMPF Celine (GER)
|
Bahn 4
|
|
BAYER Klara SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
4
|
RÖSELER Josie SN FC Leipzig
|
GER |
|
V |
R: WINKLER Armin (GER)
|
Bahn 4
|
|
HAMMERSCHMIDT Luisa SN Medizin Bad Elster
|
GER |
|
V
|
DUPONT Celestine SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
10
|
R: WINKLER Armin (GER)
|
Bahn 1
|
|
HILLE Jessica SN FSV Görlitz
|
GER |
|
4
|
ZIEGLER Luise SN FC Leipzig
|
GER |
|
V |
R: BIEDERMANN Bernd (GER)
|
|
Bahn 1
|
|
ROTH Lucy SN Medizin Bad Elster
|
GER |
|
V
|
SEGURA Linda (9) SN SFV Oschatz
|
GER |
|
6
|
R: HANAWA Anthony (GER)
|
Bahn 2
|
|
HERZ Amelie SN FC Leipzig
|
GER |
|
V
|
HELBIG Annabell SN FC Bischofswerda
|
GER |
|
7
|
R: SCHALLER Thomas (GER)
|
Bahn 2
|
|
EIF Katja (14) SN FSV Görlitz
|
GER |
|
V
|
RÖSELER Josie SN FC Leipzig
|
GER |
|
11
|
R: SCHALLER Thomas (GER)
|
Bahn 1
|
|
HAMMERSCHMIDT Luisa SN Medizin Bad Elster
|
GER |
|
11
|
ZIEGLER Luise SN FC Leipzig
|
GER |
|
V |
R: HANAWA Anthony (GER)
|
|
|