|
|
|
1 |
ITALY
|
ITA |
|
|
64 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
Piste BLUE
|
Sun 09:00
|
33 |
GERMANY 5
|
GER |
|
39
|
32 |
NORWAY 2
|
NOR |
|
V |
|
R: BOROSAK Mirna (CRO)
/ VARGA Tamas (HUN)
/ MANOLACHE Cristina (AUT)
|
|
|
|
17 |
UKRAINE 3
|
UKR |
|
|
48 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
*** bye ***
|
|
|
|
16 |
CZECH REPUBLIC 1
|
CZE |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
SWITZERLAND 2
|
SUI |
|
|
56 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
*** bye ***
|
|
|
|
24 |
ROMANIA 3
|
ROU |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
SLOVENIA
|
SLO |
|
|
40 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
*** bye ***
|
|
|
|
8 |
AUSTRIA 1
|
AUT |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
UKRAINE
|
UKR |
|
|
60 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
*** bye ***
|
|
|
|
28 |
GERMANY 4
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
POLAND 3
|
POL |
|
|
44 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
*** bye ***
|
|
|
|
12 |
UKRAINE 2
|
UKR |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
NORWAY 1
|
NOR |
|
A
|
52 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
*** bye ***
|
|
|
|
20 |
ROMANIA 2
|
ROU |
|
|
|
|
|
Piste YELLOW
|
Sun 09:00
|
29 |
POLAND 4
|
POL |
|
V
|
36 |
ORTHODOX BRO
|
SRB |
|
34
|
|
R: SCHMEDLER Katharina (AUT)
/ KORES Gaja (SLO)
/ TSOKAS Asterios (GRE)
|
|
|
|
61 |
*** bye ***
|
|
|
|
4 |
ESTONIA 1
|
EST |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
HUNGARY 1
|
HUN |
|
|
62 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
Piste 3
|
Sun 09:00
|
35 |
NORTH MACEDONIA
|
MKD |
|
27
|
30 |
POLAND 5
|
POL |
|
V |
|
R: HUNCAROVA Katarina (SVK)
/ TENBERGEN Paul (GER)
/ TERSCINAR Peter (AUT)
|
|
|
|
19 |
POLAND 2
|
POL |
|
|
46 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
*** bye ***
|
|
|
|
14 |
ESTONIA 2
|
EST |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
ITALY 2
|
ITA |
|
|
54 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
*** bye ***
|
|
|
|
22 |
GERMANY 2
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
GERMANY 3
|
GER |
|
|
38 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
*** bye ***
|
|
|
|
6 |
POLAND
|
POL |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
ROMANIA
|
ROU |
|
|
58 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
*** bye ***
|
|
|
|
26 |
AUSTRIA 3
|
AUT |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
UKRAINE 4
|
UKR |
|
|
42 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
*** bye ***
|
|
|
|
10 |
GERMANY
|
GER |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
SERBIA
|
SRB |
|
|
50 |
*** bye ***
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
*** bye ***
|
|
|
|
18 |
AUSTRIA 2
|
AUT |
|
|
|
|
|
Piste 4
|
Sun 09:00
|
31 |
GREECE 1
|
GRE |
|
40
|
34 |
NORWAY 3
|
NOR |
|
V |
|
R: GRYT Maciej (POL)
/ NOVOSELTSEV Stanislav (EST)
/ FARKAS-NEMETH Zoltan (HUN)
|
|
|
|
63 |
*** bye ***
|
|
|
|
2 |
SWITZERLAND 1
|
SUI |
|
|
|
|
|
Piste 1
|
Sun 10:00
|
ITALY
|
ITA |
|
V
|
NORWAY 2
|
NOR |
|
30
|
R: DOMINIK Grzegorz (POL)
/ MANOLACHE Cristina (AUT)
|
Piste 2
|
Sun 10:00
|
UKRAINE 3
|
UKR |
|
29
|
CZECH REPUBLIC 1
|
CZE |
|
V |
R: CELLEROVA Michala (SVK)
/ PANKRATZ Joel (AUT)
|
Piste BLUE
|
Sun 10:00
|
SWITZERLAND 2
|
SUI |
|
V
|
ROMANIA 3
|
ROU |
|
34
|
R: HORETSKYI Sergii (UKR)
/ NOVOSELTSEV Stanislav (EST)
|
Piste YELLOW
|
Sun 10:00
|
SLOVENIA
|
SLO |
|
29
|
AUSTRIA 1
|
AUT |
|
V |
R: UFTRING Niklas (GER)
/ MALVIK Katherina (NOR)
|
Piste 3
|
Sun 10:00
|
UKRAINE
|
UKR |
|
V
|
GERMANY 4
|
GER |
|
34
|
R: BOROSAK Mirna (CRO)
/ HUNCAROVA Katarina (SVK)
|
Piste 4
|
Sun 10:00
|
POLAND 3
|
POL |
|
V
|
UKRAINE 2
|
UKR |
|
40
|
R: NEMETH Peter (HUN)
/ GARNIER Emma (SUI)
|
Piste 5
|
Sun 10:00
|
NORWAY 1
|
NOR |
|
|
ROMANIA 2
|
ROU |
|
31
|
R: FARKAS-NEMETH Zoltan (HUN)
/ TENBERGEN Paul (GER)
|
Piste 6
|
Sun 10:00
|
POLAND 4
|
POL |
|
30
|
ESTONIA 1
|
EST |
|
V |
R: SCHMEDLER Katharina (AUT)
/ OREMUSH Geza (UKR)
|
Piste 7
|
Sun 10:00
|
HUNGARY 1
|
HUN |
|
V
|
POLAND 5
|
POL |
|
26
|
R: CERRUTI Stefan (SUI)
/ PIASECKI Bartosz (NOR)
|
Piste 8
|
Sun 10:00
|
POLAND 2
|
POL |
|
V
|
ESTONIA 2
|
EST |
|
37
|
R: PUIU Stefan (ROU)
/ DE NICOLA Roberto (SLO)
|
Piste 9
|
Sun 10:00
|
ITALY 2
|
ITA |
|
V
|
GERMANY 2
|
GER |
|
38
|
R: TERSCINAR Peter (AUT)
/ TIMOCE Andrei (ROU)
|
Piste 10
|
Sun 10:00
|
GERMANY 3
|
GER |
|
29
|
POLAND
|
POL |
|
V |
R: TSOKAS Asterios (GRE)
|
Piste 11
|
Sun 10:00
|
ROMANIA
|
ROU |
|
V
|
AUSTRIA 3
|
AUT |
|
33
|
R: KORES Gaja (SLO)
/ FAJKIS Krystian (POL)
|
Piste 12
|
Sun 10:00
|
UKRAINE 4
|
UKR |
|
33
|
GERMANY
|
GER |
|
V |
R: MOLNAR Gabor (HUN)
|
Piste 13
|
Sun 10:00
|
SERBIA
|
SRB |
|
V
|
AUSTRIA 2
|
AUT |
|
39
|
R: GRYT Maciej (POL)
|
Piste 14
|
Sun 10:00
|
NORWAY 3 (34)
|
NOR |
|
21
|
SWITZERLAND 1
|
SUI |
|
V |
R: VARGA Tamas (HUN)
|
|
Piste BLUE
|
Sun 11:00
|
ITALY
|
ITA |
|
V
|
CZECH REPUBLIC 1
|
CZE |
|
37
|
R: KORES Gaja (SLO)
/ UFTRING Niklas (GER)
/ CELLEROVA Michala (SVK)
|
Piste YELLOW
|
Sun 11:00
|
SWITZERLAND 2
|
SUI |
|
V
|
AUSTRIA 1
|
AUT |
|
30
|
R: TENBERGEN Paul (GER)
/ HORETSKYI Sergii (UKR)
/ PUIU Stefan (ROU)
|
Piste 3
|
Sun 11:00
|
UKRAINE
|
UKR |
|
V
|
POLAND 3 (21)
|
POL |
|
34
|
R: TERSCINAR Peter (AUT)
/ NEMETH Peter (HUN)
/ PANKRATZ Joel (AUT)
|
Piste 4
|
Sun 11:00
|
NORWAY 1
|
NOR |
|
26
|
ESTONIA 1
|
EST |
|
V |
R: FARKAS-NEMETH Zoltan (HUN)
/ HUNCAROVA Katarina (SVK)
/ CERRUTI Stefan (SUI)
|
Piste 7
|
Sun 11:00
|
HUNGARY 1
|
HUN |
|
V
|
POLAND 2 (19)
|
POL |
|
16
|
R: NOVOSELTSEV Stanislav (EST)
/ SCHMEDLER Katharina (AUT)
/ GARNIER Emma (SUI)
|
Piste 8
|
Sun 11:00
|
ITALY 2
|
ITA |
|
24
|
POLAND
|
POL |
|
V |
R: TIMOCE Andrei (ROU)
/ BOROSAK Mirna (CRO)
/ MALVIK Katherina (NOR)
|
Piste 11
|
Sun 11:00
|
ROMANIA
|
ROU |
|
V
|
GERMANY
|
GER |
|
43
|
R: DOMINIK Grzegorz (POL)
/ GRYT Maciej (POL)
/ PIASECKI Bartosz (NOR)
|
Piste 12
|
Sun 11:00
|
SERBIA
|
SRB |
|
28
|
SWITZERLAND 1
|
SUI |
|
V |
R: VARGA Tamas (HUN)
/ MOLNAR Gabor (HUN)
/ OREMUSH Geza (UKR)
|
|
Piste BLUE
|
Sun 12:00
|
ITALY
|
ITA |
|
V
|
SWITZERLAND 2 (9)
|
SUI |
|
31
|
R: MANOLACHE Cristina (AUT)
/ PANKRATZ Joel (AUT)
/ GRYT Maciej (POL)
|
Piste YELLOW
|
Sun 12:00
|
UKRAINE
|
UKR |
|
29
|
ESTONIA 1
|
EST |
|
V |
R: DOMINIK Grzegorz (POL)
/ PIASECKI Bartosz (NOR)
/ NEMETH Peter (HUN)
|
Piste 3
|
Sun 12:00
|
HUNGARY 1
|
HUN |
|
V
40
|
POLAND
|
POL |
|
39
|
R: MALVIK Katherina (NOR)
/ NOVOSELTSEV Stanislav (EST)
/ TERSCINAR Peter (AUT)
|
Piste 4
|
Sun 12:00
|
ROMANIA
|
ROU |
|
31
|
SWITZERLAND 1
|
SUI |
|
V |
R: BOROSAK Mirna (CRO)
/ CELLEROVA Michala (SVK)
/ SCHMEDLER Katharina (AUT)
|
|