|
Bahn 1
|
|
1 |
SCHMIDT Konrad ST USC Magdeburg
|
GER |
|
V
|
32 |
MANTEUFEL Emil SN FC Schkeuditz
|
GER |
|
1
|
|
R: JÜRGENSEN Johannes (GER)
|
|
Bahn 2
|
|
17 |
RITTER Valentin BR PFC Potsdam
|
GER |
|
V
|
16 |
MAYER Milan BR FSC Cottbus
|
GER |
|
4
|
|
R: HAMANN Gabriel (GER)
|
|
Bahn 3
|
|
9 |
SEIFFERT Georgi BE FG Rotation Berlin
|
GER |
|
V
|
24 |
SCHENK Tilman BE Berliner FC
|
GER |
|
4
|
|
R: BURMEISTER Andreas (GER)
|
|
Bahn 4
|
|
25 |
WALTER Raphael BR FSC Cottbus
|
GER |
|
3
|
8 |
BECKMANN Otto ST SV Angern
|
GER |
|
V |
|
R: GIERIG Raphael (GER)
|
|
Bahn 5
|
|
5 |
KOLB Conrad BE SC Berlin
|
GER |
|
V
8
|
28 |
RÄTHEL Werner MV FC Greifswald
|
GER |
|
2
|
|
R: HAMSCH Luise (GER)
|
|
Bahn 1
|
|
21 |
NEUMANN Henry SN Dresdener FC
|
GER |
|
V
|
12 |
PONOMORENKO Nikita ASMENS Riga
|
LAT |
|
2
|
|
R: PFEIFFER Jonathan (GER)
|
|
Bahn 7
|
|
13 |
BERGERT Michael SN Fechtclub Radebeul
|
GER |
|
6
|
20 |
EWALD William ST USC Magdeburg
|
GER |
|
V |
|
R: HARMS Tyler (GER)
|
|
Bahn 8
|
|
29 |
BRETSCHNEIDER Emil SN Fechtclub Radebeul
|
GER |
|
1
|
4 |
HAUKE Dominique SN Fechtclub Radebeul
|
GER |
|
V |
|
R: HARTMANN Leonie (GER)
|
|
Bahn 9
|
|
3 |
PHIELIPEIT Mateo BE SC Berlin
|
GER |
|
V
|
30 |
RIEMANN Fabian TH SV Einheit Altenburg
|
GER |
|
3
|
|
R: THETMEYER Lucas (GER)
|
|
Bahn 10
|
|
19 |
RAPHAEL Radant MV FG Schwerin
|
GER |
|
5
|
14 |
PERLEBERG Matheo TH FZ Erfurt EnGarde
|
GER |
|
V |
|
R: KÖHLER Joey (GER)
|
|
Bahn 13
|
|
11 |
WINKLER Friedrich BE SC Berlin
|
GER |
|
V
|
22 |
SAVINS Dzastin ASMENS Riga
|
LAT |
|
8
|
|
R: KUKLA Ann- Sophie (GER)
|
|
Bahn 14
|
|
27 |
SINGH SUD Sebastian BE TSV Berlin-Wittenau
|
GER |
|
3
|
6 |
KOSILA Jakub UKS Atena Gdansk
|
POL |
|
V |
|
R: PASICHNYK Gennadiy (UKR)
|
|
Bahn 6
|
|
7 |
SCHNABEL Lennart TH FSC Jena
|
GER |
|
V
|
26 |
KAVALERCHYK Samuel MV FG Schwerin
|
GER |
|
6
|
|
R: MALITZKI Lukas (GER)
|
|
Bahn 11
|
|
23 |
PESTER Milan TH FSC Jena
|
GER |
|
2
|
10 |
WALTER Sebastian BR FSC Cottbus
|
GER |
|
V |
|
R: MC CONELL Lino (GER)
|
|
Bahn 15
|
|
15 |
SIMON Manuel SN TV Markkleeberg
|
GER |
|
V
|
18 |
ECKNER Lykko SN Dresdener FC
|
GER |
|
8
|
|
R: GASSAN Tim (GER)
|
|
Bahn 17
|
|
31 |
VÖLKER Theodor BE TSV Berlin-Wittenau
|
GER |
|
2
|
2 |
LUND Claus BR FSC Cottbus
|
GER |
|
V |
|
R: STRELOW Alexander (GER)
|
|
Bahn 1
|
|
SCHMIDT Konrad ST USC Magdeburg
|
GER |
|
V
|
RITTER Valentin (17) BR PFC Potsdam
|
GER |
|
1
|
R: KÖHLER Joey (GER)
|
Bahn 7
|
|
SEIFFERT Georgi BE FG Rotation Berlin
|
GER |
|
V
|
BECKMANN Otto ST SV Angern
|
GER |
|
6
|
R: BURMEISTER Andreas (GER)
|
Bahn 8
|
|
KOLB Conrad BE SC Berlin
|
GER |
|
V
|
NEUMANN Henry (21) SN Dresdener FC
|
GER |
|
6
|
R: MALITZKI Lukas (GER)
|
Bahn 2
|
|
EWALD William (20) ST USC Magdeburg
|
GER |
|
V
|
HAUKE Dominique SN Fechtclub Radebeul
|
GER |
|
7
|
R: BEHRENDT Sebastian (GER)
|
Bahn 6
|
|
PHIELIPEIT Mateo BE SC Berlin
|
GER |
|
V
|
PERLEBERG Matheo TH FZ Erfurt EnGarde
|
GER |
|
0
|
R: HAMANN Gabriel (GER)
|
Bahn 5
|
|
WINKLER Friedrich BE SC Berlin
|
GER |
|
4
|
KOSILA Jakub UKS Atena Gdansk
|
POL |
|
V |
R: GASSAN Tim (GER)
|
Bahn 3
|
|
SCHNABEL Lennart TH FSC Jena
|
GER |
|
V
|
WALTER Sebastian BR FSC Cottbus
|
GER |
|
5
|
R: SCHWAB Jamey Maurice (GER)
|
Bahn 4
|
|
SIMON Manuel SN TV Markkleeberg
|
GER |
|
2
|
LUND Claus BR FSC Cottbus
|
GER |
|
V |
R: KUKLA Ann- Sophie (GER)
|
|
Bahn 3
|
|
SCHMIDT Konrad ST USC Magdeburg
|
GER |
|
V
|
SEIFFERT Georgi (9) BE FG Rotation Berlin
|
GER |
|
7
|
R: KUKLA Ann- Sophie (GER)
|
Bahn 4
|
|
KOLB Conrad BE SC Berlin
|
GER |
|
V
|
EWALD William (20) ST USC Magdeburg
|
GER |
|
8
|
R: HAMANN Gabriel (GER)
|
Bahn 2
|
|
PHIELIPEIT Mateo BE SC Berlin
|
GER |
|
V
|
KOSILA Jakub UKS Atena Gdansk
|
POL |
|
3
|
R: GASSAN Tim (GER)
|
Bahn 1
|
|
SCHNABEL Lennart TH FSC Jena
|
GER |
|
3
|
LUND Claus BR FSC Cottbus
|
GER |
|
V |
R: BEHRENDT Sebastian (GER)
|
|
|