BOVET Annick (32) VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
7
|
VELAZQUEZ Ramon (17) MYE Martigny
|
SUI |
|
V |
WALORSKA Joanna Paula (24) ZHR ZFC Zürich
|
POL |
|
14
|
OGHEARD Florine 14 ECULLY
|
SUI |
|
V |
ZANOTTI Maddalena (28) PM Pro Novara Scherma
|
ITA |
|
V
|
BONNET Samuel (21) 08 CEFL Florimont
|
FRA |
|
5
|
FROCHAUX Alexandre (20) VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
V
|
DROZ Claude-Alain (29) VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
11
|
ROBYR Sébastien (30)
|
SUI |
|
11
|
KUTLACIC Mila (19) FECB Baden
|
SUI |
|
V |
BOVET Camille (22) VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
6
|
FAGARD Florian
|
FRA |
|
V |
SCHLOMER Alexis VA CES Sierre
|
BEL |
|
12
|
WALTHER Ingrid (23) VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
V |
ROGNON Nadia (18) SEN Neuchâtel
|
SUI |
|
8
|
DURIEUX Pauline (31) 28 YERRES
|
FRA |
|
V |
|
1 |
GRANDIDIER Johann 17 LUNEVILLE CE
|
FRA |
|
V
|
32 |
BOVET Annick VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
7
|
17 |
VELAZQUEZ Ramon MYE Martigny
|
SUI |
|
12
|
16 |
GEROUDET Justine VA SES Sion
|
SUI |
|
V |
9 |
GERHART Julien FECB Baden
|
SUI |
|
V
|
24 |
WALORSKA Joanna Paula ZHR ZFC Zürich
|
POL |
|
4
|
25 |
CHARBONNET Séverine VA SES Sion
|
SUI |
|
V
|
8 |
OGHEARD Florine 14 ECULLY
|
SUI |
|
11
|
5 |
BENZ Nicolas ZHR AFZ Zürich
|
SUI |
|
V
|
28 |
ZANOTTI Maddalena PM Pro Novara Scherma
|
ITA |
|
13
|
21 |
BONNET Samuel 08 CEFL Florimont
|
FRA |
|
10
|
12 |
KEUSCH Guillaume VA SES Sion
|
SUI |
|
V |
13 |
COLETTI Emmanuel
|
FRA |
|
V
|
20 |
FROCHAUX Alexandre VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
8
|
29 |
DROZ Claude-Alain VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
11
|
4 |
PERU Nicolas 08 ANNEMASSE EC
|
FRA |
|
V |
3 |
BIENVENUE Sebastien
|
LUX |
|
V
|
30 |
ROBYR Sébastien
|
SUI |
|
9
|
19 |
KUTLACIC Mila FECB Baden
|
SUI |
|
12
|
14 |
STAUFFER Vincent SEN Neuchâtel
|
SUI |
|
V |
11 |
WIDMER Stéphane SECH Chaux-de-Fonds
|
SUI |
|
V
|
22 |
BOVET Camille VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
5
|
27 |
ZBINDEN Matti
|
SUI |
|
V
|
6 |
FAGARD Florian
|
FRA |
|
14
|
7 |
SCHLOMER Alexis VA CES Sierre
|
BEL |
|
9
|
26 |
LE COUR GRANDMAISON Clémentine
|
FRA |
|
V |
23 |
WALTHER Ingrid VD SEVM Vevey
|
SUI |
|
8
|
10 |
PORTMANN Lionel VD CAL Lausanne
|
SUI |
|
V |
15 |
CAPPONI Matteo SEN Neuchâtel
|
SUI |
|
V
|
18 |
ROGNON Nadia SEN Neuchâtel
|
SUI |
|
7
|
31 |
DURIEUX Pauline 28 YERRES
|
FRA |
|
9
|
2 |
BRANDMEYER Jordan SECH Chaux-de-Fonds
|
FRA |
|
V |
|
GRANDIDIER Johann 17 LUNEVILLE CE
|
FRA |
|
V
|
GEROUDET Justine VA SES Sion
|
SUI |
|
9
|
GERHART Julien FECB Baden
|
SUI |
|
V
|
CHARBONNET Séverine (25) VA SES Sion
|
SUI |
|
3
|
BENZ Nicolas ZHR AFZ Zürich
|
SUI |
|
V
|
KEUSCH Guillaume VA SES Sion
|
SUI |
|
10
|
COLETTI Emmanuel
|
FRA |
|
V
|
PERU Nicolas 08 ANNEMASSE EC
|
FRA |
|
14
|
BIENVENUE Sebastien
|
LUX |
|
V
|
STAUFFER Vincent SEN Neuchâtel
|
SUI |
|
13
|
WIDMER Stéphane SECH Chaux-de-Fonds
|
SUI |
|
V
|
ZBINDEN Matti (27)
|
SUI |
|
8
|
LE COUR GRANDMAISON Clémentine (26)
|
FRA |
|
8
|
PORTMANN Lionel VD CAL Lausanne
|
SUI |
|
V |
CAPPONI Matteo SEN Neuchâtel
|
SUI |
|
V
|
BRANDMEYER Jordan SECH Chaux-de-Fonds
|
FRA |
|
9
|
|