European Championships | Florett | männlich | Senior | Individuell | Düsseldorf (GER)

Date: 17.06.2019 20:20 | Sonja Lange

  Nation Name Reg. Club  
1. ITA FOCONI Alessio
2. ITA GAROZZO Daniele CS Acireale
3. FRA LEFORT Enzo 26 CE MELUN VAL DE SEINE
T3. RUS CHEREMISINOV Alexey
5. FRA PAUTY Maxime 28 ISSY MOUSQUETAIRES
6. CZE CHOUPENITCH Alexander Sokol Brno
7. RUS ZHEREBCHENKO Dmitry
8. POL RZADKOWSKI Andrzej Wroclawianie
9. ITA AVOLA Giorgio
10. GBR KRUSE Richard
11. RUS SAFIN Timur
12. NED YUNO Elisha Holland Schermen
13. ESP LLAVADOR Carlos SAMA-M
14. TUR MINUTO Martino TUR
15. NED GIACON Daniel SC Amsterdam
16. FRA LE PECHOUX Erwann
17. DEN BERG Thomas Lerche HS Trekanten København
18. CYP TOFALIDES Alex ZFW Fencing Club
19. GER JOPPICH Peter MR CTG Koblenz
20. POL RAJSKI Leszek Wroclawianie
21. FRA MERTINE Julien 28 RUEIL MALMAI
22. ITA CASSARA Andrea
23. GER KLEIN Luis BN FC Tauberbischofsheim
24. UKR POGREBNIAK Andrii KIEW
25. RUS ARSLANOV Timur
26. GER KLEIBRINK Benjamin NR DFC Düsseldorf
27. UKR CHUCHUKALO Dmytro KIEW
28. GER SANITA Andre NR OFC Bonn
29. AUT POSCHARNIG Johannes FU Mödling
30. DEN KONGSTAD Conrad Seibaek HS Trekanten København
31. GEO GALUASHVILI Lasha FC Tbilisi
32. GBR PEGGS Ben Salle Paul FC
33. UKR YUNES Klod Lviv
34. HUN MESZAROS Tamas UTE
35. LAT KUCEBA Vitalijs Rigas 3. BJSS
36. POL SIESS Michal Fundacja Gdańska Szkola Floretu
37. HUN DOSA Daniel Torekves
38. CRO FILES Petar MK Dubrava
39. POL GRYGLEWSKI Krystian Fundacja Gdańska Szkola Floretu
40. GBR MEPSTEAD Marcus
41. SRB CUK Veljko MK Vojvodina
T41. AUT ETTELT Maximilian FU Mödling
43. BEL DE GREEF Stef
44. NED VAN EGMOND Dirk Jan SC Amsterdam
45. GEO GAGANIDZE Luka
46. ISR HATOEL Maor
47. POR CHARREU Jose
T47. GBR DAVIS James-Andrew
49. TUR MENKUER Engin Batuhan TUR
50. TUR BABAOGLU Tevfik Burak Istanbul Hasal
51. BEL VAN CAMPENHOUT Stef Brussels Fencing Club
52. IRL GRONNINGSATER Eoin
T52. UKR HERTSYK Rostyslav Lviv
54. ISR CZUCKERMANN Matan
55. ISR PERELMANN Mark MR CTG Koblenz
T55. DEN TSORONIS Alexander HS Trekanten København
57. CRO KOMSIC Ivan MK Dubrava
58. HUN NEMETH Andras NZ BHSE
59. IRL BROWN Stephen
60. NED BORST Sebastiaan s.v. O.K.K.
61. POR MACEDO Pedro
62. ESP BRETEAU Ignacio CCC-M
63. HUN MATYAS Balint Torekves
64. ESP DELBERGUE Luis Alfonso FED-M
65. ROU BODO Benjamin CSU Timisoara
66. SVK SERRI Cedrik
67. BLR LAHUNOU Uladzislau RCOT STAYKI
68. IRL BROSNAN James Salle Paul Fencing Club
69. GRE KONTOCHRISTOPOULOS Nikolaos A.O.X. EGALEO
70. IRL CRIPWELL Phillip
71. MDA VADANIUC Eugeniu CSPLN
72. DEN ANDERSEN Emil Ulrik HS Trekanten København
73. SVK KRALIK Andrej Slavia STU Bratislava
T73. SRB STIKLICA Luka MK Crvena Zvezda
75. POR MOORE Robert
76. ROU ROSU Silviu CSA Steaua Bucuresti
T76. GRE DOUDOS Dimitrios O.X.I.FLORINAS
. ARM HOVHANNESYAN Maykl did not start