Cadet Circuit | Degen | weiblich | U17 | Einzel | Klagenfurt (AUT)

Date: 28.10.2017 21:43 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. USA BEDDINGFIELD Claire
2. HUN MUHARI Eszter MTK
3. USA CANDREVA Greta
T3. FIN JAAKKOLA Outi EM
5. UKR CHERNYSHOVA Anna KIEW
6. USA VERMEULE Emily
7. UKR ZELENTSOVA Anastasiia Kharkiv
8. USA GILL Kaitlyn
9. USA HEDVAT Alexis
10. UKR CHORNIY Kateryna KIEW
11. ROU LEONTE Mihaela CSS Quarto Buc
12. USA PIRKOWSKI Amanda
13. HUN KOLCZONAY Borbala FLESS
14. HUN DEKANY Kinga AVA
15. USA YAMANAKA Mina
16. HUN KAS Gyongyver Erd
17. ROU CONSTANTINESCU Cristina CSA Steaua Bucuresti
18. SUI GABUTTI Emilie SAL Lugano
19. JPN TAKAHASHI Erika
20. UKR MUKOID Julia KIEW
21. CZE BIELESZOVA Veronika SC Praha
T21. JPN SAITO Hana
23. EST TARGAMAA Carmen-Lii En Garde Haapsalu
24. USA LURYE Sarah
25. USA RAUSCH Ariana
26. ISR FEYGIN Nikol Maccabi Maalot
27. JPN MARUYAMA Sakura
28. UKR SADOVA Dariia Khmelnitskiy
29. ROU DURAU Claudia LPS Craiova
30. EST PRELA Anna SBSK Draakon
31. HUN LASZLO Luca FLESS
32. GER ALBRECHT Giulia Heidenheimer SB
33. POL ZGRYZNIAK Kinga RMKS Rybnik
34. HUN KALMAN Gyongyver DHSE-PMD
35. GBR LOUIS Avery
36. HUN WETZKER Laura VASAS
37. POL STASZULONEK Karolina Piast Gliwice
38. UKR HLUBOKA Anastasiia KIEW
39. USA YEU Irene
40. BEL VANDINGENEN Aube Catena
41. CAN GUO Zi Shan
42. GRE RODOPOULOU Nefeli IRIDA
43. ROU ENACHE Talida Teodora CS UNEFS Bucuresti
44. HUN SZARVAS Rita FLESS
45. HUN DEBRECZENI Noemi FLESS
46. GBR OIEN Jacqueline Haverstock FC
47. USA BINDAS Blowden
48. USA LANZMAN Anna
49. BEL WASIAK Axelle Flanders Fencing
50. ROU MOROIANU Bianca CSS Quarto Buc
51. JPN HASUI Hina
52. USA TANIBAJEVA Rachel
53. POL KWIECIEN Julia Muszkieter Gliwice
54. ISR BOGDANOV Adele Maccabi Maalot
55. GER ZENS Anna SA Fechterring Hochwald
56. GER LOH Pauline Heidenheimer SB
57. FIN SAAVALAINEN Hannah EM
58. HUN TURCSAK Bianka BVSC
59. BLR DZEKEVICH Katsiaryna
60. HUN TOTHMATYAS Zsofia VASAS
61. CZE CERVENKOVA Katerina SC Praha
62. BEL BEKEN Solane
63. ROU GHICA Andrada ACS Stesial
64. AUT ZERLAUTH Anna Lea VA FTS Dornbirn
65. HUN BUKI Lili OMS-Tata
66. JPN NAGAI Anna
67. POL RAKOCZY Natalia Palac Mlodziezy Kato
68. HUN MATHE Csenge Olivia VASAS
69. AUT GRABHER Antonia VA FTS Dornbirn
70. EST PALK Madli En Garde Haapsalu
71. USA SHEFFIELD Lake
72. GBR TAYLOR Eleanor Bedford FC
73. HUN LIPTHAY Hanna VASAS
74. JPN INAYAMA Yuri
75. ROU KATO Zsofia CS Satu Mare
76. POL ZIETEK Patrycja
77. GER TEUBER Carolin Heidenheimer SB
T77. HUN PEREMICZKI Zsofia MTK
79. CZE VOLAKOVA Hana Dukla Olomouc
80. EST LAGE Getter Tallinna Mook
T80. POL WROBLEWSKA Agata WKS Kolejarz Wroclaw
82. CZE VINCENCOVA Ester SC Praha
T82. SUI BOUILLANT Audrey SEVM Vevey
84. UKR MAZUR Yeva Khmelnitskiy
85. ROU KISS Astrid CS Satu Mare
86. GBR PARMAR Ellie Redhill and Reigate
87. POL KLASIK Alicja RMKS Rybnik
88. GBR ROBSON Emilia Newcastle FC
89. AUT GRABHER Konstanze VA FTS Dornbirn
90. GBR SIMMONDS Constance
91. BLR MYSHKAVETS Darya
92. CZE AIGERMANOVA Gabriela TJ Lokomotiva Teplic
93. CZE PROKSIKOVA Patricie SC Praha
94. CRO GALIC Ana MK Split
95. ROU MELINTESCU Ana Maria ACS Stesial
96. SUI AEBERSOLD Sayoko SEG Geneve
97. ROU ZOTA Diana CSS Quarto Buc
98. SUI CROVETTO Vera LUG Lugano
99. SUI SAPIN Galadrielle Tunde CER Romont
100. CRO GNJIDIC Lucija CAFC Mladost
101. GBR BLACK Abagael Plymouth FC
102. GBR PAPADOPOULOS Keira Dunblane
103. SUI IZZO Iulia SAL Lugano
104. BUL HRISTOVA Silvena Cherno more 69
105. GRE TSIRONI Anna VARI
106. USA LIN Jessica
T106. GRE KARAMPINI Eirini IRIDA
108. ROU PFEIFER Melany CS Satu Mare
109. GBR RESTON Eva Aldershot FC
110. USA BULAVKO Sofya
111. USA GREGORY Elizabeth
112. BEL ROMMES Noelia CE Charlemagne
113. USA MARTUS Cosima
114. POL SABALSKA Ewelina MKS Kusy Szczecin
T114. UKR CHAVIGNY Sophie KIEW
116. ROU CRACIUN Maria CS Satu Mare
117. GBR STEWART Alex
118. SUI VILLIGER Elin ZFC Zürich
119. ROU DRAGHICI Ioana ACS Stesial
120. CRO DELIC Lara MK Split
121. POL WIKTOR Weronika PTG Sokol Mielec
122. GBR FOXWELL-MOSS Taylor Plymouth FC
123. UKR SLAVYNSKA Albina KIEW
T123. JPN SATO Kotomi
125. POL FRYSTACKA Petrycja RMKS Rybnik
126. GBR LEVER Rachael TROYES CHAM
127. UKR BIELOUS Diana Dnipropetrovsk
128. POL JANELLI Zofia KS Szpada Wroclaw
129. SUI PASCHE Alyssa CEM Morges
T129. BLR MIKHALEVICH Anhelina
131. GBR HENDERSON-ROE Maia Keszler Fencing Club
T131. SUI BOSCHERINI Victoria SEVM Vevey
133. SVK BURSOVA Regina Akademia sermu
134. ROU MATACHE Cristina LPS Craiova
135. GER GEIST Franziska Heidenheimer SB
136. CZE HORNOVA Barbora TJ Lokomotiva Karlov
137. SUI ROMEO Virgina LUG Lugano
138. BLR PANTSIALEYEVA Yeva
139. POL SULEJ Zuzanna WARSZAWIANKA
140. ROU NURCIU Elena CS Farul Constanta
141. HUN DEMENY Kata OMS-Tata
142. HUN PRUZSINA Panna TSC
143. GER ALVES DE LIMA Carolina Heidenheimer SB
144. USA DOLGONOS Melanie
T144. GBR DUDLEY Amelia Royal Tunbridge Well
146. POL PARYSEK Zofia SKS FLESZ Swidnica
147. ROU DINUT Andreia LPS Craiova
148. HUN GABOR Agnes Vasas
149. ISR DROR Yasmin Bertin Hapoel Kfar-Saba
150. CRO LUSIC Helena
151. POL GWOZDZ Julia Bytomskie Towarzystwo Szermiercze
152. GER HAMEL Mascha SH FG Segeberg
153. POL JAROSZEK Aleksandra Palac Mlodziezy Katowice
154. BLR ZARETSKAYA Lizaveta
155. BEL WASIAK Aude Flanders Fencing
156. GER ROPKE Greta SH FG Segeberg
T156. SUI PETRINI Claire SAL Lugano
158. BLR ALEKSEYEVA Ekaterina SDUSHOR PROFSOUZY
159. POL TOMASZEWSKA Natalia MKS Kusy Szczecin
160. HUN TANTMANN Evelin OMS-Tata
161. BLR KUZMICH Aliaksandra
162. POL MARUCHA Weronika SKS FLESZ Swidnica
T162. AUT KNECHTL Lucia
164. GRE CHRISTOU Theodora IRIDA
165. POL PEKALA Beata RMKS Rybnik
166. JPN AKASHI Manami
167. POL WLOCZKA Oliwia Bytomskie Towarzystwo Szermiercze
168. BUL POPOVA Yana Levski
T168. CRO VUKOJEVIC Andrea MK Split
170. BUL LULEVA Ekaterina Levski
171. HUN KOVACS Vivien FLESS
172. ISR ALAMUR Mia Club Modiin
173. SUI CHALON Estelle SEN Neuchatel
174. TUR AYDIN Emine Ipek Kocaeli Buyuksehir Belediye Kagit SK
175. JPN CHIBA KEI
176. GBR SUMMERS Isabella
177. SRB KECMAN Milica MK Silni
178. CRO VUCKOVIC SOKOVIC Viktorija Inter
179. SUI BURKHARD Isabelle FCB Bern
180. USA GAO Emily
181. UKR PRYLYPKO Olena KIEW
T181. AUT ELLIOTT-HUMER Mia OÖ Landesfechtklub
183. ROU ION Theodora CS Farul Constanta
T183. AUT AGATH Thordis
185. SLO VANCEK Lucija SK Branik
T185. SRB ANTIC Teodora MK Silni
T185. CZE CMEJRKOVA Klara Sokol Dejvice
T185. GRE PAPANASTASIOU Athina Sofia ODYSSEAS HALANDRIOU
T185. BLR VEBER Lizaveta SDUSHOR PROFSOUZY
190. CZE PESULOVA Magdalena Lokomotiva Pilsen
T190. FIN SOHLBERG Oona EM
192. SVK SUSTAKOVA Laura Alice BSK Bratislava
193. CRO JOLIC Jelena CAFC Mladost
194. CRO MAJDANDZIC Maja CAFC Mladost
T194. ROU OLTEANU Daria CSS 1 Constanta
196. ISR GALPER Eva Maccabi Jerusalem
197. SUI ANDERES Julia CEFL Florimont
198. AUT SCHALL Noelle KAC Klagenfurt
199. POL ZACHOROWSKA Aleksandra Muszkieter Gliwice
200. SUI PETTOLA Chiara LUG Lugano
201. ISR TAL Roni Club Modiin
202. AUT SCHLAGER Anna KAC Klagenfurt
T202. ISR YAKOBSON Michelle Maccabi Maalot
204. BUL ERMENKOVA Joanna Sofia
205. UKR HULIAIHRODSKA Yana Lviv
206. SVK ZAKOVA Hana Tamara BSK Bratislava
207. SVK CIPAROVA Natasa BSK Bratislava
208. SRB BALTIC Jana MK Crvena Zvezda
209. AUT SCHWENDINGER Fabienne VA FTS Dornbirn
210. AUT DEISL Stefanie