Cadet Circuit | Degen | weiblich | U17 | Einzel | Copenhagen (DEN)

Date: 12.12.2015 20:41 | Alexander Boehm

  Nation Name Reg. Club  
1. ROU SCHLIER Zsuzsa CSS Tg. Mures
2. EST LOIT Karoliine Tallinna Mook
3. EST SKOBLOV Sandra Tallinna Mook
T3. NED BOS Valentina s.v. RobbSchermen
5. SUI FAVRE Aurore SES Sion
6. USA PLENTY Kenyata
7. ISR KANEVSKI Vera Maia Devi Maccabi Maalot
8. AUT ELMER Luise FUL Linz
9. USA STEWART Tatijana
10. USA CANDREVA Greta
11. ITA PASIN Lara Scherma Treviso ASD
12. EST TALEN Andra Tallinna Mook
13. FIN JAAKKOLA Outi EM Espoo
14. USA KIM Madeline
15. USA THOW Jessica
16. SUI MASSEREY Solene CES Sierre
17. USA KOMAR Sofia USA
18. USA BOCHENKOVA Marina
19. JPN OYA Nichika
20. GBR WOODHOUSE Eliza
21. GBR SHEFFIELD Laura Brixton FC
22. USA PIRKOWSKI Amanda
23. USA YEFREMENKO Dariya
24. USA LEE Hanna
25. USA NIXON Caroline
26. USA ENO Megan
27. ROU CONSTANTINESCU Cristina ACS Stesial
28. GBR SUMMERS Charlotte Redhill and Reigate EC
29. USA BARNES Rebecca
30. GBR BISHOP Catherine Plymouth FC
31. USA HARKNESS Anya Caroline Ehresman
32. GBR DE BOISGELIN Douce
33. ITA LOMBARDI Marta CUS Pavia Scherma
34. ROU BENEA Bianca CSM Oradea
35. SWE MARTENSSON Elvira FFF Stockholm
36. ISR HECHT Dar Hapoel Kfar-Saba
37. GBR GRIMSHAW Rose
38. ESP GIL Carlota S.E. Burgos
39. ROU BAROSAN Denisa CSA Steaua Bucuresti
40. ITA GRASSO Agata Alberta ASD Methodos
T40. ROU PREDESCU Alexandra CSA Steaua Bucuresti
42. ROU LEONTE Mihaela CSS Quarto Buc
43. USA PAPADOPOULOS Maria
44. USA O'REILLY Meghan
45. USA VERMEULE Emily
46. SUI FAVRE Angeline SES Sion
47. SUI VILLIGER Elin ZFC Zürich
48. ITA CIAMARRA Paola PGSPO - ACCADEMIA SCHERMA SPOLETO
49. JPN HISASUE Shiori
50. ISR GAVRIELKO Nikol Maccabi Maalot
51. USA BEDDINGFIELD Catherine
52. ESP AMADOR Marta C.E. Olimpo
53. DEN JENSEN Anne-Sofie Skaarup HS HFK Hellerup
54. ITA CANNIZZARO Alessia ASD Methodos
55. ESP PANEDA Victoria C.E. Olimpo
56. JPN SATO SUZUKA
57. SWE LOFGREN Sonja ST DIF Stockholm
58. EST TARGAMAA Carmen-Lii En Garde Haapsalu
59. ITA PANFILIO Federica LTGGS - Centro Scherma Latina
60. ESP BUENO Sofia S.E. Burgos
61. ITA CRESTA Francesca CS Roma
62. SWE EKHOLM Irma SY FKC Karlskrona
T62. ISR SAADON Lior Hapoel Ashkelon
64. ITA MEASSO Eleonora Scherma Treviso ASD
65. GBR POWELL Alexandra Kenilworth
66. SUI PIVETEAU Anne Clemence CAL Lausanne
67. USA ALDADAH Huda
68. SUI MOTTAZ Celine SEVM Vevey
69. USA KAIN Isabel
70. SWE LOFVENBERG Sara SY LjFK Ljungby
71. SWE LINDGREN Julia ST FFF Stockholm
72. ITA BAZZINI Federica GIARDINO MILANO
73. ESP ARRESE Marina CR Alcobendas
74. ITA PIERACCIANI Alice Pro Novara Scherma
75. SUI LUNA Alessandra ZFC Zürich
76. ROU MELINTESCU Ana Maria ACS Stesial
77. GBR HEAPS Jasmine
78. SUI GIGLI Morella SEG Geneve
79. SWE ENGDAHL Sophie ST FFF Stockholm
T79. ROU GHICA Andrada ACS Stesial
81. ITA PARODI Valentina C. Pompilio Genova
T81. ITA GENTILI Lucrezia
83. ITA GENNARI Anna MIBRE- Ass Scherma Bresso
84. FIN FOGDE Julia EM Espoo
T84. ITA BARBIERI Matilde US Pisascherma
86. GBR WATKINS Abigale
T86. FIN TERHO Liisa KaVe Tampere
88. GER VOGEL Ainhoa BE FC Berlin Südwest
89. GER LANDTE Constanze TH MTV Saalfeld
90. ESP LOPEZ DE LA PENA Paula CE Barajas
91. ITA PASQUALI Annalisa MIBRE- Ass Scherma Bresso
92. SWE HANSSON Sofia KFK
93. NOR BERGER Synne STF Stavanger
94. ESP JIMENEZ CEBADA Ana Isabel Sala de Armas Madrid
95. GBR LOUIS Avery
96. GER KIRSCHNER Elena NR WMTV Solingen
97. ITA GRECO Silvia
98. CRO MAJDANDZIC Andrea CAFC Mladost
99. ITA BRACALE Lidia Sofia C.N. Posillipo Napoli
100. GBR DE LIEDEKERKE Larissa Escrime Academy
101. AUT GRABHER Antonia VA FTSJD Dornbirn
102. FIN SIHVO Vilhelmiina HFM Helsinki
103. DEN GRASSOV Alba HS HFK Hellerup
T103. FIN SAAVALAINEN Hannah EM Espoo
105. ITA VITELLI Asja ASD Methodos
T105. JPN MUTO MIZUKI
107. JPN CHIBA KEI
108. GER HAMEL Mascha SH FG Segeberg
109. ESP GRAMAGE Blanca SAES-BU
T109. NED ZOONS Myrthe SC Amsterdam
111. ESP PENARANDA Mar ECC-BU
112. SUI GABUTTI Emilie SAL Lugano
113. CRO GNJIDIC Lucija CAFC Mladost
114. BRA GIORDANO Giorgia
115. DEN CHRISTENSEN Tabita SJ FKTV Vordingborg
T115. GBR KNOWLES Rebecca Swindon FC
T115. AUT MONSCHEIN Julia VA FTSJD Dornbirn
T115. ITA GIANNINI Emma MANGIAROTTI MILANO
119. ESP IBANEZ Celia Sala de Armas Madrid
120. TUR EROL Poyraz
121. IRL O'NEILL Eimear
122. GBR OIEN Jacqueline Haverstock FC
123. LUX PIETSCHMANN Jeanne CE Sud
T123. GER JANSSEN Emma Louisa Marie SH FG Segeberg
125. TUR CAGLAR Ruya Melisa
126. CRO KUNA Jana
127. EST KUZNETSOVA Jelizaveta Tallinna Mook
128. FIN POYSTI Laura HFM Helsinki
T128. ITA TOSCANO Ilaria Sofia
130. TUR ERIS Zeynep Begum Istanbul Ferdi
131. DEN STILLER Zarina SJ FKTV Vordingborg
132. GBR PALANO Elena
133. FIN RITAKALLIO Rilla TMÅF Turku
134. JPN KAGEYAMA Nonoka
135. GER STAHNKE Anna SH FG Segeberg
136. NOR MJELDHEIM Thea BF Bergen
T136. FIN PELTONEN Anna HFM Helsinki
T136. TUR BALCIOGLU Elif
139. TUR ADA Melis Istanbul Ferdi
140. NOR DILIUNAITE Kamile Bygdø FK Oslo
141. TUR CELIKBILEK Rahime Afkar ESK
142. TUR KOZIKOGLU Itir Mukadder Istanbul Ferdi
143. TUR YUKEB Selen Istanbul Ferdi
T143. TUR SARPKAYA Lal Istanbul Ferdi
145. TUR OZDEMIR Sumeyye Afkar ESK
146. TUR KIRMAN Elif Afkar ESK
147. TUR SOYTEKIN Guler Afkar ESK