World Championships
Milano (ITA)
29.07.2023 - 00:00 - 22.07.2023
Correction #4
Fechten
Florett Herren Senior
Einzel
z | 64er Tableau
1
MASSIALAS Alexander
USA
Sa. 11:00
Bahn BLUE
64
ETTELT Maximilian (107)
AUT
33
POGREBNIAK Andrii
UKR
Sa. 11:00
Bahn 5
32
LLAVADOR Carlos
ESP
17
HA Taegyu
KOR
Sa. 11:25
Bahn 5
48
SADULLAEV Doniyor (61)
UZB
49
SERRI Cedrik (63)
SVK
Sa. 11:25
Bahn BLUE
16
DOSA Daniel (15)
HUN
9
ABOUELKASSEM Alaaeldin
EGY
Sa. 11:50
Bahn BLUE
56
CHOI Chun Yin Ryan (81)
HKG
41
DE GREEF Stef (52)
BEL
Sa. 11:50
Bahn 5
24
TOLDO Guilherme
BRA
25
MO Ziwei
CHN
Sa. 12:15
Bahn 5
40
SIESS Michal (51)
POL
57
NAGANO Yudai (82)
JPN
Sa. 12:15
Bahn BLUE
8
ITKIN Nick
USA
5
CHEUNG Ka Long
HKG
Sa. 11:00
Bahn YELLOW
60
LEE Kwanghyun (89)
KOR
37
CHEN Yi-Tung (41)
TPE
Sa. 11:00
Bahn 6
28
SZEMES Gergo
HUN
21
GOREN Raz
ISR
Sa. 11:25
Bahn 6
44
EDIRI Alexandre (55)
FRA
53
LAZARENKO Ievgen (73)
UKR
Sa. 11:25
Bahn YELLOW
12
CHOUPENITCH Alexander
CZE
13
MATSUYAMA Kyosuke (14)
JPN
Sa. 11:50
Bahn YELLOW
52
MAROSTEGA Pedro (70)
BRA
45
CHOI Nicholas Edward (57)
HKG
Sa. 11:50
Bahn 6
20
IIMURA Kazuki
JPN
29
TOLBA Abdelrahman
EGY
Sa. 12:15
Bahn 6
36
HASSAN Mohamed (39)
EGY
61
TOFALIDES Alex (92)
CYP
Sa. 12:15
Bahn YELLOW
4
FOCONI Alessio
ITA
3
MEINHARDT Gerek
USA
Sa. 11:00
Bahn GREEN
62
HEO Jun (94)
KOR
35
YOONG Hans Wei Shen (38)
MAS
Sa. 11:00
Bahn 7
30
ARCHER Kristjan
GBR
19
SAVIN Rafael
FRA
Sa. 11:25
Bahn 7
46
IM Cheolwoo (58)
KOR
51
CHEN Chih Chieh (67)
TPE
Sa. 11:25
Bahn GREEN
14
PAUTY Maxime (13)
FRA
11
MACCHI Filippo
ITA
Sa. 11:50
Bahn GREEN
54
FINSTERBUSH Ori (79)
ISR
43
CERVANTES Diego (54)
MEX
Sa. 11:50
Bahn 7
22
LECHNER Moritz
AUT
27
SHIKINE Takahiro
JPN
Sa. 12:15
Bahn 7
38
SPOLJAR Borna (44)
CRO
59
FAUL Paul Luca (87)
GER
Sa. 12:15
Bahn GREEN
6
MARINI Tommaso
ITA
7
HAMZA Mohamed
EGY
Sa. 11:00
Bahn RED
58
RAJSKI Leszek (84)
POL
39
KAHL Alexander (46)
GER
Sa. 11:00
Bahn 8
26
VAN HAASTER Maximilien
CAN
23
COOK Jaimie
GBR
Sa. 11:25
Bahn 8
42
WINTERBERG-POULSEN Jonas (53)
DEN
55
YUNES Klod (80)
UKR
Sa. 11:25
Bahn RED
10
GAROZZO Daniele
ITA
15
CHAMLEY-WATSON Miles (16)
USA
Sa. 11:50
Bahn RED
50
YEUNG Chi Ka (65)
HKG
47
RZADKOWSKI Andrzej (60)
POL
Sa. 11:50
Bahn 8
18
CHEN Haiwei
CHN
31
MEPSTEAD Marcus
GBR
Sa. 12:15
Bahn 8
34
BROSZUS Blake (36)
CAN
63
XU Jie (95)
CHN
Sa. 12:15
Bahn RED
2
LEFORT Enzo
FRA