Danske B+U Mesterskaber
Danish Youth Championships
DEN Birkerød (Birkeroed)
16.03. - 17.03.
16.03. - 17.03.
U13
Foil
-
Women's Individual
WEINREICH Anna Chen
SCHULZ Sofia
BREINSBORG Elena
DREJER Helga Kathrine
-
Women's Team
-
Men's Individual
TORPEGAARD Oskar
SAINZ DE AJA VARELA Urko
ROCK MANDAK MADSEN Spencer
HAUCH Alvin
-
Men's Team
Women's Individual
WEINREICH Anna Chen
SCHULZ Sofia
BREINSBORG Elena
DREJER Helga Kathrine
Women's Team
Men's Individual
TORPEGAARD Oskar
SAINZ DE AJA VARELA Urko
ROCK MANDAK MADSEN Spencer
HAUCH Alvin
Men's Team
Epee
-
Women's Individual
CARACCIOLO Leonor
HADBERG Claudia
HADBERG Lucia
SUNDARJI Kaia
-
Women's Team
-
Men's Individual
ERICSSON-CAREY Maximilian
STÆRKE Sylvester
AMORUSO TORP Anthon Tobias
BRYLA Robert
-
Men's Team
Women's Individual
CARACCIOLO Leonor
HADBERG Claudia
HADBERG Lucia
SUNDARJI Kaia
Women's Team
Men's Individual
ERICSSON-CAREY Maximilian
STÆRKE Sylvester
AMORUSO TORP Anthon Tobias
BRYLA Robert
Men's Team
Sabre
-
Women's Individual
HADBERG Lucia
SCHIØTT KILIC Elena
JENSEN Mekita Sigrid
HADBERG Claudia
-
Men's Individual
-
Open Team
Women's Individual
HADBERG Lucia
SCHIØTT KILIC Elena
JENSEN Mekita Sigrid
HADBERG Claudia
Men's Individual
Open Team
U11
Foil
-
Open Team
-
Women's Individual
SCHULZ Sofia
BREINSBORG Elena
COLBAND Jessica
NØRGÅRD FILBERT Chloe
-
Men's Individual
PARISOT CHAUTEMPS Benoist
ERIKSSON Sylvester
AMORUSO TORP Jonathan Liam
LUNDMARK Victor
Open Team
Women's Individual
SCHULZ Sofia
BREINSBORG Elena
COLBAND Jessica
NØRGÅRD FILBERT Chloe
Men's Individual
PARISOT CHAUTEMPS Benoist
ERIKSSON Sylvester
AMORUSO TORP Jonathan Liam
LUNDMARK Victor
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
HADBERG Diego
AMORUSO TORP Jonathan Liam
ERICSSON-CAREY Maximilian
AI Weijun
-
Open Team
Women's Individual
Men's Individual
HADBERG Diego
AMORUSO TORP Jonathan Liam
ERICSSON-CAREY Maximilian
AI Weijun
Open Team
Sabre
-
Women's Individual
-
Men's Individual
-
Open Team
Women's Individual
Men's Individual
Open Team
U15
Foil
-
Women's Individual
WEINREICH Anna Chen
BREINSBORG Lærke
VARNES Thea
O'NEILL Luisa
-
Women's Team
-
Men's Individual
KOFOED Hannibal
TORPEGAARD Oskar
LASSEN Hubertus
WURLITZER Jakob
-
Men's Team
Women's Individual
WEINREICH Anna Chen
BREINSBORG Lærke
VARNES Thea
O'NEILL Luisa
Women's Team
Men's Individual
KOFOED Hannibal
TORPEGAARD Oskar
LASSEN Hubertus
WURLITZER Jakob
Men's Team
Epee
-
Women's Individual
ZEB Sana
RAHBEK OLSEN Ida
CARACCIOLO Leonor
NOGALADA STØVRING Sarah Nicole
-
Women's Team
-
Men's Individual
HANSEN Kasper
NORSK DAHL Frederik
FROST LYNGSIE Arthur
WATT-BOOLSEN Carl Filip
-
Men's Team
Women's Individual
ZEB Sana
RAHBEK OLSEN Ida
CARACCIOLO Leonor
NOGALADA STØVRING Sarah Nicole
Women's Team
Men's Individual
HANSEN Kasper
NORSK DAHL Frederik
FROST LYNGSIE Arthur
WATT-BOOLSEN Carl Filip
Men's Team
Sabre
-
Women's Individual
ZEB Sana
PEDERSEN Claire
JENSEN Mekita Sigrid
SCHIØTT KILIC Elena
-
Women's Team
-
Men's Individual
NORSK DAHL Frederik
HANSEN BYBERG Jacob
MUSAEUS Conrad
SØRENSEN David
-
Men's Team
Women's Individual
ZEB Sana
PEDERSEN Claire
JENSEN Mekita Sigrid
SCHIØTT KILIC Elena
Women's Team
Men's Individual
NORSK DAHL Frederik
HANSEN BYBERG Jacob
MUSAEUS Conrad
SØRENSEN David
Men's Team
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website