Danske Mesterskaber
Dansk Championships
DEN Kalundborg
11.11. - 12.11.
11.11. - 12.11.
U17
Foil
-
Women's Individual
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa
RIKNAGEL EVA
STØTTRUP Johanne Kathrine
-
Women's Team
-
Men's Individual
VAABEN Frode
NABATIFAR Afshin Alexander
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
FRIIS Anker
-
Men's Team
Women's Individual
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa
RIKNAGEL EVA
STØTTRUP Johanne Kathrine
Women's Team
Men's Individual
VAABEN Frode
NABATIFAR Afshin Alexander
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
FRIIS Anker
Men's Team
Epee
-
Women's Individual
REDLICH Fenja Apsarah
ZEB Sana
HANSEN Ida Marie
AL-HUSSAINI Sara
-
Women's Team
-
Men's Individual
LADEFOGED Rasmus
RICHARDT Chayenn
PEDERSEN Adrian
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
-
Men's Team
Women's Individual
REDLICH Fenja Apsarah
ZEB Sana
HANSEN Ida Marie
AL-HUSSAINI Sara
Women's Team
Men's Individual
LADEFOGED Rasmus
RICHARDT Chayenn
PEDERSEN Adrian
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
Men's Team
Sabre
-
Women's Individual
-
Men's Individual
WULFF Oliver
LEHMANN ANDERSSON Johannes
DYRING Jacob
DAHL NORSK Frederik
-
Mixed Team
Women's Individual
Men's Individual
WULFF Oliver
LEHMANN ANDERSSON Johannes
DYRING Jacob
DAHL NORSK Frederik
Mixed Team
U20
Foil
-
Women's Individual
BONNET Anna Belle
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa
THORSEN Franciska Inta
RYE Katharina
-
Women's Team
-
Men's Individual
KARLSEN Jonas Benjamin
THORBEK Julius Manz
HORN NIELSEN Christopher
CARLIER CARLSEN Nicolai
-
Men's Team
Women's Individual
BONNET Anna Belle
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa
THORSEN Franciska Inta
RYE Katharina
Women's Team
Men's Individual
KARLSEN Jonas Benjamin
THORBEK Julius Manz
HORN NIELSEN Christopher
CARLIER CARLSEN Nicolai
Men's Team
Epee
-
Women's Individual
REDLICH Fenja Apsarah
NIELSEN Ludmilla
-
Women's Team
-
Men's Individual
DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob
FRIIS MADSEN Benjamin
OXHOLM WAGNER Alec
PEDERSEN Adrian
-
Men's Team
Women's Individual
REDLICH Fenja Apsarah
NIELSEN Ludmilla
Women's Team
Men's Individual
DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob
FRIIS MADSEN Benjamin
OXHOLM WAGNER Alec
PEDERSEN Adrian
Men's Team
Sabre
-
Women's Individual
-
Men's Individual
ENGEL Peter Thorvald
WULFF Oliver
LEHMANN ANDERSSON Johannes
KURIR Tobias Neumann
-
Mixed Team
Women's Individual
Men's Individual
ENGEL Peter Thorvald
WULFF Oliver
LEHMANN ANDERSSON Johannes
KURIR Tobias Neumann
Mixed Team
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website