Festival Infantil Mestre Buonafina
BRA Lins
25.04. - 28.04.
25.04. - 28.04.
U9
Foil
-
Women's Individual
MARTINEZ Luisa
ALLA Alice
DINUCCI Martinna
CANASHIRO Júlia
-
Men's Individual
MARFISA François
LAIDENS Lucas
BRASIL Marcelo
MICHAELIS Rafael
Women's Individual
MARTINEZ Luisa
ALLA Alice
DINUCCI Martinna
CANASHIRO Júlia
Men's Individual
MARFISA François
LAIDENS Lucas
BRASIL Marcelo
MICHAELIS Rafael
Epee
-
Women's Individual
MARTINEZ Luisa
PAIXÃO Alice
GOLO Sophia
FERNANDES Giovanna
-
Men's Individual
FONSECA Pedro
ALVARENGA Inácio
MICHAELIS Rafael
BONFIM Isaac
Women's Individual
MARTINEZ Luisa
PAIXÃO Alice
GOLO Sophia
FERNANDES Giovanna
Men's Individual
FONSECA Pedro
ALVARENGA Inácio
MICHAELIS Rafael
BONFIM Isaac
Sabre
-
Women's Individual
HANSEN Manuela
DINUCCI Martinna
-
Men's Individual
DOUGLAS Tomas
LOPES Henrique
OLIVEIRA Isaac
Women's Individual
HANSEN Manuela
DINUCCI Martinna
Men's Individual
DOUGLAS Tomas
LOPES Henrique
OLIVEIRA Isaac
U11
Foil
-
Women's Individual
ARAVENA Carolina
ANELE Cecília
BIOLO Carolina
CALFAT Sofia
-
Men's Individual
KADUNC Theo
FERRAZZI João Pedro
PERITO João Pedro
VIEIRA Marcelo
Women's Individual
ARAVENA Carolina
ANELE Cecília
BIOLO Carolina
CALFAT Sofia
Men's Individual
KADUNC Theo
FERRAZZI João Pedro
PERITO João Pedro
VIEIRA Marcelo
Epee
-
Men's Individual
POLIZER Gabriel
DEBIAZI Felipe
PERITO João Pedro
MAHMOUD Sami
-
Women's Individual
PICK ORNAGHI Helena
PALERMO Laura
SCHNEIDER Maya
BAUER Gabriela
Men's Individual
POLIZER Gabriel
DEBIAZI Felipe
PERITO João Pedro
MAHMOUD Sami
Women's Individual
PICK ORNAGHI Helena
PALERMO Laura
SCHNEIDER Maya
BAUER Gabriela
Sabre
-
Women's Individual
BARBOSA Victoria
LEAL Arabella
IACONELLI Lorena
HANSEN Manuela
-
Men's Individual
FONSECA Antonio
MAHMOUD Sami
CHADE Michel
KADUNC Theo
Women's Individual
BARBOSA Victoria
LEAL Arabella
IACONELLI Lorena
HANSEN Manuela
Men's Individual
FONSECA Antonio
MAHMOUD Sami
CHADE Michel
KADUNC Theo
U13
Foil
-
Men's Individual
COSTA Bernardo
MARTINEZ Gabriel
TEIXEIRA Antonio
KADUNC Theo
-
Women's Individual
FONTENELE Alicia
NASCIMENTO Eduarda
SANTOS Giulia
DINUCCI Antonella
Men's Individual
COSTA Bernardo
MARTINEZ Gabriel
TEIXEIRA Antonio
KADUNC Theo
Women's Individual
FONTENELE Alicia
NASCIMENTO Eduarda
SANTOS Giulia
DINUCCI Antonella
Epee
-
Women's Individual
SANTOS Giulia
ZANLORENSI Mariana
DRIESEN Anne
DINUCCI Antonella
-
Men's Individual
GHILARDI Octavio
MARTINEZ Gabriel
GOIVINHO Guilherme
JANOTTO Joshua
Women's Individual
SANTOS Giulia
ZANLORENSI Mariana
DRIESEN Anne
DINUCCI Antonella
Men's Individual
GHILARDI Octavio
MARTINEZ Gabriel
GOIVINHO Guilherme
JANOTTO Joshua
Sabre
-
Women's Individual
YAMASHITA Nina
MOTTA Ana Luiza
MATTOS Gabrielle
RIBEIRO Marcela
-
Men's Individual
RAMOS André
BALDIN Theo
SAUAN Rafael
MORAES Igor
Women's Individual
YAMASHITA Nina
MOTTA Ana Luiza
MATTOS Gabrielle
RIBEIRO Marcela
Men's Individual
RAMOS André
BALDIN Theo
SAUAN Rafael
MORAES Igor
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website