No. 1: Results checked
Pi 1 | Szo 10:45 |
Referee:
OTT Janosch
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SCHWAHN Kristina TSF Ditzingen |
1 | V5 | D1 | D1 | D3 | V5 | D3 | 2 | 18 | 28 | 0.333 | -10 | 5. | 73. | ||
GER | MORGEN Daria VFL Bad Nauheim |
2 | D4 | D2 | D0 | D2 | V5 | D2 | 1 | 15 | 27 | 0.167 | -12 | 7. | 84. | ||
GER | LIBRALATO Sara Fechtzentrum Solingen |
3 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 6 | 0.833 | 21 | 1. | 10. | ||
GER | STUMPF Lea Marie OFC Bonn |
4 | V5 | V5 | V3 | V5 | V5 | D1 | 5 | 24 | 13 | 0.833 | 11 | 2. | 15. | ||
GER | SIMON Lena Dresdener FC |
5 | V5 | V4 | D0 | D1 | D1 | V5 | 3 | 16 | 24 | 0.500 | -8 | 4. | 56. | ||
GER | WILHELM Michelle Fechterring Hochwald |
6 | D4 | D3 | D0 | D4 | V5 | D4 | 1 | 20 | 26 | 0.167 | -6 | 6. | 76. | ||
GER | GLASER Pauline FC Kassel |
7 | V5 | V5 | D0 | V5 | D4 | V5 | 4 | 24 | 20 | 0.667 | 4 | 3. | 30. |
No. 2: Results checked
Pi 2 | Szo 10:45 |
Referee:
NOTHELFER Janik
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BURGARTZ Carlotta OFC Bonn |
1 | V5 | D3 | D2 | D3 | D3 | D3 | 1 | 19 | 27 | 0.167 | -8 | 6. | 78. | ||
GER | KOLLOCH Marit TSV Bayer 04 Leverkusen |
2 | D4 | D4 | D4 | D2 | V5 | D1 | 1 | 20 | 29 | 0.167 | -9 | 7. | 79. | ||
GER | LEHFELD Mara Donata MTV München |
3 | V4 | V5 | V5 | D4 | D4 | D2 | 3 | 24 | 26 | 0.500 | -2 | 4. | 49. | ||
GER | SCHMITZ Alina Fechterring Hochwald |
4 | V4 | V5 | D4 | D4 | D4 | D3 | 2 | 24 | 26 | 0.333 | -2 | 5. | 62. | ||
GER | SANDER Tabea EFG Essen |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 5 | 29 | 21 | 0.833 | 8 | 2. | 17. | ||
GER | PIWARZ Clara Elise Dresdener FC |
6 | V5 | D4 | V5 | V5 | D3 | D3 | 3 | 25 | 26 | 0.500 | -1 | 3. | 47. | ||
GER | HEINRICH Svenja FC Hardheim-Höpfingen |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 16 | 1.000 | 14 | 1. | 7. |
No. 3: Results checked
Pi 3 | Szo 10:45 |
Referee:
REIß Daniel
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DICKS Hannah Neusser SV |
1 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 12 | 0.833 | 17 | 2. | 11. | ||
GER | SÜNDERHAUF Anna Heidenheimer SB |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 15 | 1.000 | 15 | 1. | 5. | ||
GER | COLAK Sena Fechtzentrum TSV Hagen |
3 | D2 | D1 | D3 | V5 | D2 | V5 | 2 | 18 | 27 | 0.333 | -9 | 5. | 71. | ||
GER | SCHMITT Mathilda Dresdener FC |
4 | D3 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 20 | 0.667 | 5 | 3. | 28. | ||
GER | ZINSMEISTER Julia TSV Pliezhausen |
5 | D0 | D1 | D3 | D1 | D4 | D3 | 0 | 12 | 30 | 0.000 | -18 | 7. | 94. | ||
GER | LUCKENBACH Emilie TSV Bayer 04 Leverkusen |
6 | D1 | D4 | V5 | D4 | V5 | V5 | 3 | 24 | 23 | 0.500 | 1 | 4. | 44. | ||
GER | RAUER Christina Herner TC |
7 | D1 | D3 | D4 | D2 | V5 | D2 | 1 | 17 | 28 | 0.167 | -11 | 6. | 82. |
No. 4: Results checked
Pi 4 | Szo 10:45 |
Referee:
KROMM Martin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SCHIRMER Johanna Helene FZ Erfurt EnGarde |
1 | D2 | V5 | D4 | V5 | D4 | V5 | 3 | 25 | 23 | 0.500 | 2 | 3. | 42. | ||
GER | BUSCH Katie Heidenheimer SB |
2 | V5 | V5 | V4 | V5 | V1 | V5 | 6 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 4. | ||
GER | SINGH SUD Laura TSV Berlin-Wittenau |
3 | D2 | D0 | D1 | D4 | D2 | D1 | 0 | 10 | 30 | 0.000 | -20 | 7. | 95. | ||
GER | GEEF Tessa Fechtzentrum TSV Hagen |
4 | V5 | D1 | V5 | D4 | V5 | V4 | 4 | 24 | 21 | 0.667 | 3 | 2. | 31. | ||
GER | KORB Charlotte VFL Bad Nauheim |
5 | D2 | D2 | V5 | V5 | V5 | D2 | 3 | 21 | 25 | 0.500 | -4 | 5. | 53. | ||
GER | DREßLER Henriette Dresdener FC |
6 | V5 | D0 | V5 | D4 | D4 | V4 | 3 | 22 | 20 | 0.500 | 2 | 4. | 43. | ||
GER | SCHWIETZ Sharasan FS Bielefelder TG |
7 | D4 | D3 | V5 | D3 | V3 | D3 | 2 | 21 | 21 | 0.333 | 0 | 6. | 60. |
No. 5: Results checked
Pi 5 | Szo 10:45 |
Referee:
RUPPENTHAL Julius
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | HOFFMANN Veronika Fechtzentrum Berlin |
1 | D2 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 18 | 0.667 | 7 | 3. | 25. | ||
GER | STERNBERG Ina FC Offenbach |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 8 | 1.000 | 22 | 1. | 1. | ||
GER | BEER Léonie Maríe TSV Pliezhausen |
3 | D2 | D0 | D3 | D3 | V5 | D4 | 1 | 17 | 26 | 0.167 | -9 | 6. | 80. | ||
GER | PARSCHIN Michelle FC Leipzig |
4 | V5 | D3 | V5 | V5 | D4 | V5 | 4 | 27 | 18 | 0.667 | 9 | 2. | 24. | ||
GER | MAUCH Fabienne Heidenheimer SB |
5 | D4 | D1 | V5 | D0 | D3 | V5 | 2 | 18 | 27 | 0.333 | -9 | 5. | 71. | ||
GER | ZWICKER Annemarie FC Konstanz |
6 | D1 | D1 | D1 | V5 | V5 | V5 | 3 | 18 | 24 | 0.500 | -6 | 4. | 55. | ||
GER | SCHALLERT Anna- Helena Fechtzentrum Maxdorf |
7 | D1 | D1 | V5 | D2 | D4 | D2 | 1 | 15 | 29 | 0.167 | -14 | 7. | 85. |
No. 6: Results checked
Pi 6 | Szo 10:45 |
Referee:
BENDER Simon
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | GENG Leticia PSV Karlsruhe |
1 | D4 | D0 | D2 | D3 | D4 | D1 | 0 | 14 | 30 | 0.000 | -16 | 7. | 91. | ||
GER | UTZMEIER Frieda FC Gröbenzell |
2 | V5 | D2 | D2 | D3 | V5 | D4 | 2 | 21 | 28 | 0.333 | -7 | 6. | 70. | ||
GER | DÖRING Antonia FC Leipzig |
3 | V5 | V5 | V4 | V5 | V5 | V5 | 6 | 29 | 11 | 1.000 | 18 | 1. | 2. | ||
GER | GANZ Celina TSV Pliezhausen |
4 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 12 | 0.833 | 16 | 2. | 12. | ||
GER | KOUTSODENDRI Maja Heidelberger FC/TSG R. |
5 | V5 | V5 | D0 | D3 | D4 | D3 | 2 | 20 | 26 | 0.333 | -6 | 5. | 69. | ||
GER | ROTT Chiara OFC Bonn |
6 | V5 | D4 | D4 | D1 | V5 | D3 | 2 | 22 | 28 | 0.333 | -6 | 4. | 68. | ||
GER | WERNER Sophia Heidenheimer SB |
7 | V5 | V5 | D2 | D0 | V5 | V5 | 4 | 22 | 21 | 0.667 | 1 | 3. | 33. |
No. 7: Results checked
Pi 7 | Szo 10:45 |
Referee:
BECK Nina
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | CIVAN Tuana SSV Ettal |
1 | D3 | V5 | V5 | D1 | D3 | V5 | 3 | 22 | 24 | 0.500 | -2 | 3. | 50. | ||
GER | BARTH Jenna Heidelberger FC/TSG R. |
2 | V5 | V5 | V5 | D4 | D2 | V5 | 4 | 26 | 22 | 0.667 | 4 | 2. | 29. | ||
GER | NOUR-ELDIN Nelly Eintracht Frankfurt |
3 | D4 | D4 | D4 | D1 | V5 | V5 | 2 | 23 | 28 | 0.333 | -5 | 6. | 66. | ||
GER | SCOBEL Annalena FC Leipzig |
4 | D3 | D4 | V5 | D2 | V5 | D3 | 2 | 22 | 24 | 0.333 | -2 | 5. | 64. | ||
GER | ZOBEL Emilia Dresdener FC |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 13 | 1.000 | 17 | 1. | 3. | ||
GER | WENDT Angelina SV Waldkirch |
6 | V5 | V5 | D4 | D0 | D2 | V5 | 3 | 21 | 23 | 0.500 | -2 | 4. | 51. | ||
GER | PREUSSER Laetizia SV Wacker Burghausen |
7 | D2 | D1 | D4 | V5 | D3 | D3 | 1 | 18 | 28 | 0.167 | -10 | 7. | 81. |
No. 8: Results checked
Pi 8 | Szo 10:45 |
Referee:
BAUMANN Katrin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KRÜGER Valentina MTV Braunschweig |
1 | D1 | D4 | D1 | D2 | D2 | D3 | 0 | 13 | 30 | 0.000 | -17 | 7. | 92. | ||
GER | IXKES Athea Alwara Elisa Maria Frankfurter TV |
2 | V5 | V5 | D3 | D3 | V5 | D0 | 3 | 21 | 23 | 0.500 | -2 | 4. | 51. | ||
GER | RÖLLE Astrid Heidelberger FC/TSG R. |
3 | V5 | D3 | D1 | D4 | V5 | D4 | 2 | 22 | 27 | 0.333 | -5 | 6. | 67. | ||
GER | KOLDITZ Lilian-Fabienne TSV Bayer 04 Leverkusen |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 5 | 28 | 15 | 0.833 | 13 | 1. | 13. | ||
GER | VON WOLFF Emma Elmshorner MTV |
5 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | V2 | 5 | 23 | 17 | 0.833 | 6 | 2. | 18. | ||
GER | DICKS Lena Neusser SV |
6 | V5 | D4 | D3 | V5 | D2 | D3 | 2 | 22 | 24 | 0.333 | -2 | 5. | 64. | ||
GER | HERZ Elisabeth Heidenheimer SB |
7 | V5 | V5 | V5 | D4 | D1 | V4 | 4 | 24 | 17 | 0.667 | 7 | 3. | 26. |
No. 9: Results checked
Pi 9 | Szo 10:45 |
Referee:
MANS Rianne Maria Helena
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WINKER Paula TV Augsburg |
1 | D3 | D4 | D3 | V5 | V5 | V5 | 3 | 25 | 18 | 0.500 | 7 | 3. | 40. | ||
GER | MOHR Darin Heidelberger FC/TSG R. |
2 | V4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 29 | 14 | 1.000 | 15 | 1. | 6. | ||
GER | MOLL Marie FC Offenbach |
3 | V5 | D2 | D2 | D4 | V5 | V5 | 3 | 23 | 24 | 0.500 | -1 | 5. | 48. | ||
GER | MINHORST Anni Fecht Club Krefeld |
4 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | V4 | 5 | 26 | 17 | 0.833 | 9 | 2. | 16. | ||
GER | VOIGT Karla FG Merseburger Raben |
5 | D3 | D4 | V5 | D4 | V5 | V5 | 3 | 26 | 24 | 0.500 | 2 | 4. | 41. | ||
GER | GEISSLER Magdalena TSG Bamberg |
6 | D1 | D2 | D3 | D0 | D1 | V5 | 1 | 12 | 29 | 0.167 | -17 | 6. | 87. | ||
GER | BRUNS Finia MTV Braunschweig |
7 | D0 | D1 | D2 | D3 | D4 | D4 | 0 | 14 | 29 | 0.000 | -15 | 7. | 89. |
No. 10: Results checked
Pi 10 | Szo 10:45 |
Referee:
TALAN Tin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WILJES Viviana MTV Braunschweig |
1 | D4 | D1 | D0 | D0 | D2 | 0 | 7 | 24 | 0.000 | -17 | 6. | 93. | ||
GER | STERNBERG Lya FC Offenbach |
2 | V5 | D2 | D3 | V5 | V5 | 3 | 20 | 19 | 0.600 | 1 | 2. | 35. | ||
GER | PETERS Nina Heidelberger FC/TSG R. |
3 | V5 | V5 | D4 | V4 | V3 | 4 | 21 | 11 | 0.800 | 10 | 1. | 21. | ||
GER | DRAYER Helena SV Waldkirch |
4 | V5 | V5 | V5 | D1 | D2 | 3 | 18 | 17 | 0.600 | 1 | 3. | 36. | ||
GER | SCHMUTZ Kim Heidenheimer SB |
5 | V5 | D3 | D2 | V5 | D4 | 2 | 19 | 15 | 0.400 | 4 | 5. | 57. | ||
GER | STAMPFUSS Greta EFG Essen |
6 | V4 | D2 | D1 | V5 | V5 | 3 | 17 | 16 | 0.600 | 1 | 4. | 37. |
No. 11: Results checked
Pi 11 | Szo 10:45 |
Referee:
MARX Charlotte
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | JANA Marlene FC Leipzig |
1 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 4 | 23 | 15 | 0.800 | 8 | 2. | 22. | ||
GER | RIPPERT Amelie Fechtzentrum Solingen |
2 | D3 | D1 | V5 | V5 | V5 | 3 | 19 | 19 | 0.600 | 0 | 3. | 38. | ||
GER | PIWARZ Anna Charlotte Dresdener FC |
3 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 21 | 10 | 0.800 | 11 | 1. | 20. | ||
GER | LORR Clara VFL Bad Nauheim |
4 | D2 | D4 | D0 | D2 | D1 | 0 | 9 | 24 | 0.000 | -15 | 6. | 90. | ||
GER | ENOMA Caroline Omosefe FC Offenbach |
5 | V5 | D3 | D2 | V4 | V5 | 3 | 19 | 19 | 0.600 | 0 | 3. | 38. | ||
GER | BUCHER Ronja TSV Neuried |
6 | D4 | D2 | D2 | V5 | D4 | 1 | 17 | 21 | 0.200 | -4 | 5. | 75. |
No. 12: Results checked
Pi 12 | Szo 10:45 |
Referee:
TALAN Romeo
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | GRAF Louisa FC Offenbach |
1 | V5 | D4 | V5 | V5 | D1 | 3 | 20 | 17 | 0.600 | 3 | 3. | 34. | ||
GER | MEYER-DIETRICH Laura Soester TV |
2 | D4 | D4 | V5 | V5 | D3 | 2 | 21 | 22 | 0.400 | -1 | 4. | 58. | ||
GER | OBERTHÜR Emma TSG Friesenheim |
3 | V5 | V5 | V4 | V3 | D2 | 4 | 19 | 18 | 0.800 | 1 | 2. | 23. | ||
GER | BABER Flora TSV Bayer 04 Leverkusen |
4 | D2 | D3 | D3 | D0 | D4 | 0 | 12 | 24 | 0.000 | -12 | 6. | 88. | ||
GER | COLAK Nisa Fechtzentrum TSV Hagen |
5 | D1 | D4 | D2 | V5 | D3 | 1 | 15 | 18 | 0.200 | -3 | 5. | 74. | ||
GER | HERZ Maria Heidenheimer SB |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 13 | 1.000 | 12 | 1. | 9. |
No. 13: Results checked
Pi 13 | Szo 10:45 |
Referee:
MAYR Franziska
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BERR Zahra SportVg Feuerbach |
1 | D3 | D4 | D4 | D3 | V5 | V5 | 2 | 24 | 23 | 0.333 | 1 | 5. | 59. | ||
GER | MARX Finja Fechterring Hochwald |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 16 | 1.000 | 14 | 1. | 7. | ||
GER | GRIMM Evelina FC Berlin Südwest |
3 | V5 | D4 | V5 | D2 | V5 | D3 | 3 | 24 | 23 | 0.500 | 1 | 3. | 44. | ||
GER | WALDMANN Victoria TV Augsburg |
4 | V5 | D4 | D4 | D4 | D2 | V5 | 2 | 24 | 26 | 0.333 | -2 | 6. | 62. | ||
GER | BREHMER Mia Elmshorner MTV |
5 | V5 | D3 | V5 | V5 | D4 | V5 | 4 | 27 | 21 | 0.667 | 6 | 2. | 27. | ||
GER | ILLMANN Selma Dresdener FC |
6 | D3 | D0 | D1 | V5 | V5 | V5 | 3 | 19 | 23 | 0.500 | -4 | 4. | 54. | ||
GER | GANGEL Martha TSV Bayer 04 Leverkusen |
7 | D0 | D2 | V4 | D2 | D2 | D2 | 1 | 12 | 28 | 0.167 | -16 | 7. | 86. |
No. 14: Results checked
Pi 14 | Szo 10:45 |
Referee:
BÜHNER Theresa
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | IHLN Sara TSB Ravensburg |
1 | V5 | V5 | D4 | D4 | D4 | D3 | 2 | 25 | 27 | 0.333 | -2 | 5. | 61. | ||
GER | NIKIFOROV Viktoria TSF Ditzingen |
2 | D3 | V5 | V5 | D2 | D4 | V5 | 3 | 24 | 24 | 0.500 | 0 | 4. | 46. | ||
GER | ROLOFF Alexandra TV Augsburg |
3 | D4 | D2 | V5 | D1 | D2 | D3 | 1 | 17 | 23 | 0.167 | -6 | 6. | 77. | ||
GER | BIESEMANN Leni Fechterring Hochwald |
4 | V5 | D3 | D2 | D3 | D2 | D2 | 1 | 17 | 28 | 0.167 | -11 | 7. | 82. | ||
GER | GRÄßLE Sophia Heidenheimer SB |
5 | V5 | V5 | V2 | V4 | D4 | D3 | 4 | 23 | 20 | 0.667 | 3 | 3. | 32. | ||
GER | BURKERT Merle SSG Bensheim |
6 | V5 | V5 | V4 | V5 | V5 | D2 | 5 | 26 | 21 | 0.833 | 5 | 2. | 19. | ||
GER | KOLDITZ Olivia-Sarah TSV Bayer 04 Leverkusen |
7 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 18 | 0.833 | 11 | 1. | 14. |