Nation | Name | Reg. | Club | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | GER | BECKMANN Otto | ST | SV Angern | |
2. | GER | BERGERT Michael | SN | Fechtclub Radebeul | |
3. | GER | HAUKE Dominique | SN | Fechtclub Radebeul | |
T3. | GER | MEHNER Levy Etienne | SN | Dresdener FC | |
5. | GER | NEUMANN Henry | SN | Dresdener FC | |
6. | GER | BERGMANN Dominik | SN | Dresdener FC | |
7. | GER | WALTER Sebastian | BR | FSC Cottbus | |
8. | GER | SCHMIDT Konrad | ST | USC Magdeburg | |
9. | GER | GEßNER Nicolas | BY | KTF Luitpold München | |
10. | LAT | BONDAREVSKIS Reinards | BJSS Ridzene | ||
11. | LAT | ZDORS Markuss | BJSS Ridzene | ||
12. | GER | WALTER Raphael | BR | FSC Cottbus | |
13. | GER | HERWIG Quentin | BR | FSC Cottbus | |
14. | GER | SEEMANN Niklas | BR | SVA Oranienburg | |
15. | GER | HOPPE Adrian | SN | Fechtclub Radebeul | |
16. | GER | MANTEUFEL Emil | SN | FC Schkeuditz | |
17. | GER | SCHNABEL Lennart | TH | FSC Jena | |
18. | GER | ECKNER Lykko | SN | Dresdener FC | |
19. | GER | PERLEBERG Matheo | TH | FZ Erfurt EnGarde | |
20. | GER | OTTO Theodor | TH | FZ Erfurt EnGarde | |
21. | GER | MAYER Milan | BR | FSC Cottbus | |
22. | GER | SCHUSTER Lucas | SN | Dresdener FC | |
23. | GER | RISSMANN Joel Hendrik | HH | TB Hamburg-Eilbeck | |
24. | GER | BRETSCHNEIDER Emil | SN | Fechtclub Radebeul | |
25. | GER | JOHN Tim | SN | Dresdener FC | |
26. | GER | MARKS Florian | HH | FC Rothenbaum | |
27. | GER | KÖTHE Joscha | HE | FC Rüsselsheim | |
28. | GER | BRUSCHEK Robin | ST | SV Angern | |
29. | GER | NEMAT Malte | SN | Fechtclub Radebeul | |
30. | GER | LANGNER Ben | BR | FSC Cottbus | |
31. | GER | BÖHME David | BY | TSV Neu-Ulm | |
32. | GER | POHLACK Konrad Alexander | SN | Fechtclub Radebeul | |
33. | GER | FELGNER Aatos | SN | Fechtclub Radebeul | |
34. | GER | SCHONATH Tim Konstantin | TH | FSC Jena | |
35. | GER | WENDLAND Carl | SN | Fechtclub Radebeul | |
36. | GER | SCHULZ Rasmus | HH | TB Hamburg-Eilbeck | |
37. | LAT | SKINDERSKIS Edvards | BJSS Ridzene | ||
38. | GER | EISENGARTEN Franz | TH | FZ Erfurt EnGarde | |
39. | GER | KLATTE Paul | SN | Chemnitzer PSV | |
40. | GER | BÖTTCHER Arne-Friedrich | TH | PSV Weimar | |
41. | GER | WEISHEIT Benjamin | SN | Chemnitzer PSV | |
42. | GER | KLEIN Karl | SN | Fechtclub Radebeul | |
43. | GER | NEUBAUER Yul Sonnwinn | TH | FSC Jena | |
44. | GER | STEIN Eric | TH | KSZU Meiningen | |
45. | GER | HEITMANN Jannik Max | HH | TB Hamburg-Eilbeck | |
46. | GER | NUHN Frederik | TH | KSZU Meiningen | |
47. | GER | GOLTZ Cornelius | TH | KSZU Meiningen |