Danske B+U Mesterskaber
Danish Youth Championships
DEN Birkerød (Birkeroed)
19.03. - 20.03.
19.03. - 20.03.
U13
Foil
-
Women's Individual
BREINSBORG Lærke
O'NEILL Luisa
-
Women's Team
-
Men's Individual
TORPEGAARD Oskar
CARLIER CARLSEN Alexander
FRIIS-HASCHÉ Magnus
LYKKE KOFOED Hannibal
-
Men's Team
Women's Individual
BREINSBORG Lærke
O'NEILL Luisa
Women's Team
Men's Individual
TORPEGAARD Oskar
CARLIER CARLSEN Alexander
FRIIS-HASCHÉ Magnus
LYKKE KOFOED Hannibal
Men's Team
Epee
-
Women's Individual
ZEB Sana
RAHBEK OLSEN Ida
LINDHARDT Olivia
RASMUSSEN Clara
-
Women's Team
-
Men's Individual
MYLSTED Jacob
HANSEN Aleksandr
HANSEN Kasper
ZIEGLER Julius
-
Men's Team
Women's Individual
ZEB Sana
RAHBEK OLSEN Ida
LINDHARDT Olivia
RASMUSSEN Clara
Women's Team
Men's Individual
MYLSTED Jacob
HANSEN Aleksandr
HANSEN Kasper
ZIEGLER Julius
Men's Team
Sabre
-
Women's Individual
-
Men's Individual
MANNICHE Asger
THORNDAL Jakob
KVISTORF Christopher Jacob
NEUMEISTER Filip Valentin
-
Open Team
Women's Individual
Men's Individual
MANNICHE Asger
THORNDAL Jakob
KVISTORF Christopher Jacob
NEUMEISTER Filip Valentin
Open Team
U11
Foil
-
Open Team
-
Women's Individual
OBARI Umamah
SCHULZ Sofia
-
Men's Individual
TORPEGAARD Oskar
SAINZ DE AJA VARELA Urko
BRYLA Robert
ELHOLM SPUUR Frederik Emil
Open Team
Women's Individual
OBARI Umamah
SCHULZ Sofia
Men's Individual
TORPEGAARD Oskar
SAINZ DE AJA VARELA Urko
BRYLA Robert
ELHOLM SPUUR Frederik Emil
Epee
-
Women's Individual
CARACCIOLO Leonor
HADBERG Lucia
MYLSTED Rebecca
HADBERG Claudia
-
Men's Individual
STÆRKE Sylvester
CAKAR Koray
ELHOLM SPUUR Frederik Emil
GISLAU Vilfred
-
Open Team
Women's Individual
CARACCIOLO Leonor
HADBERG Lucia
MYLSTED Rebecca
HADBERG Claudia
Men's Individual
STÆRKE Sylvester
CAKAR Koray
ELHOLM SPUUR Frederik Emil
GISLAU Vilfred
Open Team
Sabre
-
Women's Individual
-
Men's Individual
KVISTORF Christopher Jacob
NEUMEISTER Filip Valentin
HADBERG Diego
-
Open Team
Women's Individual
Men's Individual
KVISTORF Christopher Jacob
NEUMEISTER Filip Valentin
HADBERG Diego
Open Team
U15
Foil
-
Women's Individual
RIKNAGEL EVA
BREINSBORG Lærke
O'NEILL Luisa
STØTTRUP Johanne Kathrine
-
Women's Team
-
Men's Individual
VAABEN Frode
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
AFSHIN Alexander
MARNANE Alexander
-
Men's Team
Women's Individual
RIKNAGEL EVA
BREINSBORG Lærke
O'NEILL Luisa
STØTTRUP Johanne Kathrine
Women's Team
Men's Individual
VAABEN Frode
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
AFSHIN Alexander
MARNANE Alexander
Men's Team
Epee
-
Women's Individual
REDLICH Fenja Apsarah
HANSEN Ida Marie
STAGE Maria
ZEB Sana
-
Women's Team
-
Men's Individual
ZIEGLER Mikkel
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
LADEFOGED Rasmus
WINTHER Theo
-
Men's Team
Women's Individual
REDLICH Fenja Apsarah
HANSEN Ida Marie
STAGE Maria
ZEB Sana
Women's Team
Men's Individual
ZIEGLER Mikkel
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan
LADEFOGED Rasmus
WINTHER Theo
Men's Team
Sabre
-
Women's Individual
-
Women's Team
-
Men's Individual
WULFF Oliver
BROWN Casper Holse
BERG Bob Mathias Salha
-
Men's Team
Women's Individual
Women's Team
Men's Individual
WULFF Oliver
BROWN Casper Holse
BERG Bob Mathias Salha
Men's Team
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website