Challenge du Maître Starzynski
SUI Flawil
03.12. - 04.12.
03.12. - 04.12.
Senior
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Women's Individual
Men's Individual
Epee
-
Women's Individual
MAHROVA Maria
LE COUR GRANDMAISON Clémentine
SCHÄRER Malin
PAPADIMITRIOU Angelica
-
Men's Individual
HUNZIKER Oliver
ERNST Deniz
MUNTWYLER Louis
MILATA Alex
-
Open Team
Women's Individual
MAHROVA Maria
LE COUR GRANDMAISON Clémentine
SCHÄRER Malin
PAPADIMITRIOU Angelica
Men's Individual
HUNZIKER Oliver
ERNST Deniz
MUNTWYLER Louis
MILATA Alex
Open Team
-
-
Open Team
SWITZERLAND 4
SWITZERLAND 3
SWITZERLAND
Open Team
SWITZERLAND 4
SWITZERLAND 3
SWITZERLAND
U20
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Women's Individual
Men's Individual
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
FREY Jeremia
GORDON Mattia
SCHWALLER Cédric
Women's Individual
Men's Individual
FREY Jeremia
GORDON Mattia
SCHWALLER Cédric
U17
Foil
-
Women's Individual
MATH Hannah
-
Men's Individual
NEUMEISTER Alexander
Women's Individual
MATH Hannah
Men's Individual
NEUMEISTER Alexander
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
CHERUBINI Niccolo
GONCALVES David
NEUMEISTER Alexander
ROSATI Edoardo
Women's Individual
Men's Individual
CHERUBINI Niccolo
GONCALVES David
NEUMEISTER Alexander
ROSATI Edoardo
U14
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
LEDERMANN Ayoschua
SCHERRER Laurin
ACKERMANN Ben
Women's Individual
Men's Individual
LEDERMANN Ayoschua
SCHERRER Laurin
ACKERMANN Ben
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
REGNAT Louis
GARDI Orell Louis
HORSTKÖTTER Lukas
SCHERRER Laurin
Women's Individual
Men's Individual
REGNAT Louis
GARDI Orell Louis
HORSTKÖTTER Lukas
SCHERRER Laurin
U12
Foil
-
Women's Individual
MADER Elisa
KAMMERER Chloé
BACH Frieda
-
Men's Individual
KIM Gene
FASLER Ben
Women's Individual
MADER Elisa
KAMMERER Chloé
BACH Frieda
Men's Individual
KIM Gene
FASLER Ben
Epee
-
Women's Individual
LECOMTE Sixtine
MADER Elisa
PAPADIMITRIOU Giorgia
-
Men's Individual
FASLER Ben
LEDERMANN Samuel
Women's Individual
LECOMTE Sixtine
MADER Elisa
PAPADIMITRIOU Giorgia
Men's Individual
FASLER Ben
LEDERMANN Samuel
U10
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
LEDERMANN Samuel
ZWICKER Pirmin
Women's Individual
Men's Individual
LEDERMANN Samuel
ZWICKER Pirmin
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
LEDERMANN Samuel
Women's Individual
Men's Individual
LEDERMANN Samuel
U8
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Women's Individual
Men's Individual
VET
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Women's Individual
Men's Individual
Epee
-
Women's Individual
CHALON Nathalia
MADER Alexandra Christina
VOLK-AUGÉ Marie-Pierre
JUVIGNY Carole
-
Men's Individual
SUMAC Yannick
VOLK Rainer
LEDERMANN Oliver
SHAPIRA Emmanuel
Women's Individual
CHALON Nathalia
MADER Alexandra Christina
VOLK-AUGÉ Marie-Pierre
JUVIGNY Carole
Men's Individual
SUMAC Yannick
VOLK Rainer
LEDERMANN Oliver
SHAPIRA Emmanuel
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website