Offene Bremer Landesmeisterschaften
Open State Championship of Bremen
GER Bremen
09.12. - 10.12.
09.12. - 10.12.
U20
Foil
-
Women's Individual
SHUBAR Sena
STANGE Sina
WANG Lina
-
Men's Individual
BISCHOF Finn
MAISON Jost
SALZ Paul Alexander
Women's Individual
SHUBAR Sena
STANGE Sina
WANG Lina
Men's Individual
BISCHOF Finn
MAISON Jost
SALZ Paul Alexander
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
BRAZA Eric
GARNATZ Ryan Philip
UNGUREIT Luca
Women's Individual
Men's Individual
BRAZA Eric
GARNATZ Ryan Philip
UNGUREIT Luca
U17
Foil
-
Women's Individual
GROßMANN Julie
O'NEILL Luisa
COLSMAN Antonia
-
Men's Individual
WANG Zimin
WEIDEMANN Leon
KOPP Laurens
Women's Individual
GROßMANN Julie
O'NEILL Luisa
COLSMAN Antonia
Men's Individual
WANG Zimin
WEIDEMANN Leon
KOPP Laurens
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
GARNATZ Ryan Philip
ALTEHOEFER Hauke
NAWROTKIEWICZ Aleksander
Women's Individual
Men's Individual
GARNATZ Ryan Philip
ALTEHOEFER Hauke
NAWROTKIEWICZ Aleksander
U13
Foil
-
Women's Individual
WEINREICH Anna Chen
SPINZIG Johanna
SCHEEL Antonia
-
Men's Individual
STANGE Leander
NIEDEREICHHOLZ Lars Ole
SCHEIBNER Lasse Krischan
Women's Individual
WEINREICH Anna Chen
SPINZIG Johanna
SCHEEL Antonia
Men's Individual
STANGE Leander
NIEDEREICHHOLZ Lars Ole
SCHEIBNER Lasse Krischan
Epee
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Women's Individual
Men's Individual
Senior
Foil
-
Women's Individual
VADSTRUP Sophia Haack
LACHER Janne
DREYER Lara
-
Men's Individual
BISCHOF Finn
MEIER-ECKHOFF Campino
EHLERS Jordan Sidney
Women's Individual
VADSTRUP Sophia Haack
LACHER Janne
DREYER Lara
Men's Individual
BISCHOF Finn
MEIER-ECKHOFF Campino
EHLERS Jordan Sidney
Epee
-
Women's Individual
HEITMANN Anne
ROSENBERG Sandra Michaela
ANTON LARIOS Naciely Lizbeth
-
Men's Individual
DELFS Lennart
GRANERT Johannes
ALBRECHT Michael
Women's Individual
HEITMANN Anne
ROSENBERG Sandra Michaela
ANTON LARIOS Naciely Lizbeth
Men's Individual
DELFS Lennart
GRANERT Johannes
ALBRECHT Michael
Sabre
-
Women's Individual
-
Men's Individual
REDLIN Cid Vincent
GVOSDOVSKIJ Emil-Semjon
ARNOLD Vincent
Women's Individual
Men's Individual
REDLIN Cid Vincent
GVOSDOVSKIJ Emil-Semjon
ARNOLD Vincent
U15
Foil
-
Women's Individual
COLSMAN Antonia
GAAS Sabrina
O'NEILL Luisa
-
Men's Individual
NOLTING Felix Gregor
STANGE Leander
SCHEIBNER Boje Mattes
Women's Individual
COLSMAN Antonia
GAAS Sabrina
O'NEILL Luisa
Men's Individual
NOLTING Felix Gregor
STANGE Leander
SCHEIBNER Boje Mattes
Epee
-
Mixed Individual
OTT Louis Bennet
FISCHER Tim
FISCHER Finn
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Mixed Individual
OTT Louis Bennet
FISCHER Tim
FISCHER Finn
Women's Individual
Men's Individual
U11
Foil
-
Women's Individual
-
Men's Individual
Women's Individual
Men's Individual
U9
Foil
-
Open Individual
Open Individual
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website