Campeonato Paranaense Infantil e Veterano
BRA Curitiba
08.10. - 09.10.
08.10. - 09.10.
U15
Epee
-
Women's Individual
ROSSA Lais
PORTUGAL Gabriela
EMED Maria Luiza
IVANCHECHE Alice
-
Men's Individual
PORTO Arthur
HOPFER Pedro
ARMANI Luca
SOUZA Matheus
Women's Individual
ROSSA Lais
PORTUGAL Gabriela
EMED Maria Luiza
IVANCHECHE Alice
Men's Individual
PORTO Arthur
HOPFER Pedro
ARMANI Luca
SOUZA Matheus
Sabre
-
Women's Individual
OLIVEIRA Ana Clara
SOUZA Maria Eduarda
BEZERRA Ana Júlia
PEIXOTO Hannah
-
Men's Individual
Women's Individual
OLIVEIRA Ana Clara
SOUZA Maria Eduarda
BEZERRA Ana Júlia
PEIXOTO Hannah
Men's Individual
U13
Epee
-
Women's Individual
RUNNACLES Penelope
ROSSA Lais
ALVES Julia
FERREIRA Ana Clara
-
Men's Individual
AUGUSTO Henrique
MELANI Luigi
BELO Enzo
DE FREYN Matteo
Women's Individual
RUNNACLES Penelope
ROSSA Lais
ALVES Julia
FERREIRA Ana Clara
Men's Individual
AUGUSTO Henrique
MELANI Luigi
BELO Enzo
DE FREYN Matteo
Sabre
-
Men's Individual
JUSTUS Israel
OLIVEIRA Samuel
JUSTUS Benjamin
-
Women's Individual
PEIXOTO Hannah
SOUZA Maria Eduarda
DAMASIO Helena
GIRALDI Giovanna
Men's Individual
JUSTUS Israel
OLIVEIRA Samuel
JUSTUS Benjamin
Women's Individual
PEIXOTO Hannah
SOUZA Maria Eduarda
DAMASIO Helena
GIRALDI Giovanna
U11
Epee
-
Women's Individual
DE LA TORRE Giovanna
MACHADO Maria Eduarda
ZANLORENSI Mariana
ALTHEIM Ana Beatriz
-
Men's Individual
NEGRELLO Alexandre
ROTONDO Matteo
JANOTTO Joshua
LOPES Matheus
Women's Individual
DE LA TORRE Giovanna
MACHADO Maria Eduarda
ZANLORENSI Mariana
ALTHEIM Ana Beatriz
Men's Individual
NEGRELLO Alexandre
ROTONDO Matteo
JANOTTO Joshua
LOPES Matheus
Sabre
-
Men's Individual
JUSTUS Benjamin
OLIVEIRA Samuel
AMORIM Lucas
FLORES Gabriel
-
Women's Individual
Men's Individual
JUSTUS Benjamin
OLIVEIRA Samuel
AMORIM Lucas
FLORES Gabriel
Women's Individual
U9
Epee
-
Women's Individual
PICK Helena
SILVERIO Lívia
KASTRUP BOND Maria Alice
MANFRE Camila
-
Men's Individual
LUZZI Bruno
FERREIRA Otto
CARVALHO Arthur
LENZI Lucas
Women's Individual
PICK Helena
SILVERIO Lívia
KASTRUP BOND Maria Alice
MANFRE Camila
Men's Individual
LUZZI Bruno
FERREIRA Otto
CARVALHO Arthur
LENZI Lucas
Sabre
-
Men's Individual
PLATA Leonardo
LENZI Lucas
BRAVO Heron
COSTA João
Men's Individual
PLATA Leonardo
LENZI Lucas
BRAVO Heron
COSTA João
VET
Epee
-
Men's Individual
JUSTEN Marcio
OLIVEIRA Robinson
ZANNIN Paulo
ZANELLA Carlos
-
Women's Individual
Men's Individual
JUSTEN Marcio
OLIVEIRA Robinson
ZANNIN Paulo
ZANELLA Carlos
Women's Individual
O40
Epee
-
Men's Individual
RUNNACLES Patricio
NUNES Gustavo
JUSTEN Marcio
SOUZA Luciano
-
Women's Individual
TEIXEIRA Fabiana
RAMOS Kelly
RAMOS Simone
SCHWANTES Lorana
Men's Individual
RUNNACLES Patricio
NUNES Gustavo
JUSTEN Marcio
SOUZA Luciano
Women's Individual
TEIXEIRA Fabiana
RAMOS Kelly
RAMOS Simone
SCHWANTES Lorana
Sabre
-
Men's Individual
SOUZA Luciano
ZANNIN Paulo
DA SILVA Erlon
Men's Individual
SOUZA Luciano
ZANNIN Paulo
DA SILVA Erlon
U17
Sabre
-
Women's Individual
MORAES Gabriela
CHISTA Maria Vitoria
OLIVEIRA Ana Clara
VITÓRIA Hillary Vitória
Women's Individual
MORAES Gabriela
CHISTA Maria Vitoria
OLIVEIRA Ana Clara
VITÓRIA Hillary Vitória
Legend:
Tournament has a live feed of the scoring machines Tournament has current results Tournament has transferred results
Tournament has no data yet Archive Tournament is shown on a external website