Letzte Aktualisierung: 30.10.2022 16:00 | Norges Fekteforbund

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 SALMINEN Anna
ES Habda Helsinki
FIN Ba
64 *** bye ***
33 STILLER Natalja
HS Glostrup FK
DEN D 13
32 VORNANEN Anni
ES Miekka Miehet
FIN V 15
17 MAANINKA Moa
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
48 RENDA Eden Rose
SWE D 9
49 VON KOSS HELLEBO Elsa
NOR D 9
16 AZUKAITE Vikte
Gaja-Dvikova
LTU V 15
9 DIFFERT Nelli
En Garde Haapsalu
EST Ba
56 *** bye ***
41 ASCHEHOUG Irina
OST Njård Fekting
NOR D 10
24 FRANSSON Emma
SY KFK Kalmar
SWE V 15
25 MIZERA Olga
POL V 15
40 HUNCAROVA Katarina
KS Snina
SVK D 12
57 *** bye *** Ba
8 KICA Anna
WARSZAWIANKA
POL
5 TOBY Natalia
USA Ba
60 *** bye ***
37 MIKKILA Inka
LS Turun Miekkailijat
FIN D 11
28 TENGESDAL Vilde
VEST Bergens FK
NOR V 15
21 ALBERTSON Pia
ST FFF Stockholm
SWE D 14
44 ERIKSSON Linnea
ST FFF Stockholm
SWE V 15
53 *** bye *** Ba
12 BARNES Rachel
GBR
13 CATTANEO Francesca
ITA Ba
52 *** bye ***
45 SPICE Sarah
23 DINAN EA
NZL D 11
20 JAAKKOLA Outi
ES Habda Helsinki
FIN V 15
29 SALMINEN Sara
ES Habda Helsinki
FIN V 15
36 MASALO Olivija
Gintarine spaga
LTU D 14
61 *** bye *** Ba
4 KRAKOWSKA Wiktoria
POL
3 KORNEEVA Arina
GEO Ba
62 *** bye ***
35 EMBRICH Maria
IREM
EST D 12
30 MUMM Emelie
ST DIF Stockholm
SWE V 15
19 SULEJ Zuzanna
WARSZAWIANKA
POL V 15
46 FRIVIK Victoria
NOR D 14
51 *** bye *** Ba
14 LARSEN Sarah Schremmer
HS Trekanten København
DEN
11 HILLE-DAHL Thale
HS Hellerup FK
NOR Ba
54 *** bye ***
43 PIASECKA Caroline
OST Bygdø FK
NOR D 13
22 DALAL Sheetal
IND V 15
27 CHATZISARANTOU Nikoletta
A.O.ARISTON PAIANIAS
GRE V 15
38 VAN DER VEEN Ynet
NED D 11
59 *** bye *** Ba
6 EMBRICH Irina
EST
7 ZUIKOVA Veronika
Tallinna Mook
EST Ba
58 *** bye ***
39 MALVIK Katherina
OST Titan Fekteklubb
NOR D 6
26 JAWAID Marlena
SWE V 15
23 BOONE Kelly
SC Den Bosch
NED V 15
42 NARBUTAITE Monika
LTU D 11
55 *** bye *** Ba
10 ULLTJAERN Louise
ST FFF Stockholm
SWE
15 HARDING Alma
SWE V 15
50 ALIEVA Katja
HS Hellerup FK
DEN D 14
47 FREDEN Anna
SWE D 10
18 GAJOWNICZEK Magdalena
AZS AWF Warszawa
POL V 15
31 VUORINEN Anna
ES Helsingin Miekkailijat
FIN D 12
34 ENGDAHL Sophie
ST FFF Stockholm
SWE V 15
63 *** bye *** Ba
2 CISNEROS Alejandra
CE-M
ESP
 
SALMINEN Anna
ES Habda Helsinki
FIN V 15
VORNANEN Anni
ES Miekka Miehet
FIN D 14
 
 
MAANINKA Moa
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
AZUKAITE Vikte
Gaja-Dvikova
LTU D 7
 
 
DIFFERT Nelli
En Garde Haapsalu
EST V 15
FRANSSON Emma
SY KFK Kalmar
SWE D 14
 
 
MIZERA Olga
POL V 15
KICA Anna
WARSZAWIANKA
POL D 14
 
 
TOBY Natalia
USA V 15
TENGESDAL Vilde
VEST Bergens FK
NOR D 8
 
 
ERIKSSON Linnea
ST FFF Stockholm
SWE D 11
BARNES Rachel
GBR V 15
 
 
CATTANEO Francesca
ITA V 15
JAAKKOLA Outi
ES Habda Helsinki
FIN D 11
 
 
SALMINEN Sara
ES Habda Helsinki
FIN D 11
KRAKOWSKA Wiktoria
POL V 15
 
 
KORNEEVA Arina
GEO D 8
MUMM Emelie
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
SULEJ Zuzanna
WARSZAWIANKA
POL V 15
LARSEN Sarah Schremmer
HS Trekanten København
DEN D 8
 
 
HILLE-DAHL Thale
HS Hellerup FK
NOR V 15
DALAL Sheetal
IND D 10
 
 
CHATZISARANTOU Nikoletta
A.O.ARISTON PAIANIAS
GRE D 7
EMBRICH Irina
EST V 15
 
 
ZUIKOVA Veronika
Tallinna Mook
EST V 15
JAWAID Marlena
SWE D 10
 
 
BOONE Kelly
SC Den Bosch
NED V 15
ULLTJAERN Louise
ST FFF Stockholm
SWE D 8
 
 
HARDING Alma
SWE D 4
GAJOWNICZEK Magdalena
AZS AWF Warszawa
POL V 15
 
 
ENGDAHL Sophie
ST FFF Stockholm
SWE D 10
CISNEROS Alejandra
CE-M
ESP V 15
 
 
 
 
SALMINEN Anna
ES Habda Helsinki
FIN V 15
MAANINKA Moa
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 9
 
 
 
 
 
 
DIFFERT Nelli
En Garde Haapsalu
EST D 14
MIZERA Olga
POL V 15
 
 
 
 
 
 
TOBY Natalia
USA V 15
BARNES Rachel
GBR D 13
 
 
 
 
 
 
CATTANEO Francesca
ITA D 13
KRAKOWSKA Wiktoria
POL V 15
 
 
 
 
 
 
MUMM Emelie
ST DIF Stockholm
SWE D 8
SULEJ Zuzanna
WARSZAWIANKA
POL V 15
 
 
 
 
 
 
HILLE-DAHL Thale
HS Hellerup FK
NOR D 12
EMBRICH Irina
EST V 15
 
 
 
 
 
 
ZUIKOVA Veronika
Tallinna Mook
EST V 15
BOONE Kelly
SC Den Bosch
NED D 10
 
 
 
 
 
 
GAJOWNICZEK Magdalena
AZS AWF Warszawa
POL D 14
CISNEROS Alejandra
CE-M
ESP V 15
 
 
 
Nach oben
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 SALMINEN Anna
ES Habda Helsinki
FIN D 13
8 MIZERA Olga
POL V 15
5 TOBY Natalia
USA V 15
4 KRAKOWSKA Wiktoria
POL D 9
3 SULEJ Zuzanna
WARSZAWIANKA
POL D 5
6 EMBRICH Irina
EST V 15
7 ZUIKOVA Veronika
Tallinna Mook
EST D 13
2 CISNEROS Alejandra
CE-M
ESP V 15
 
MIZERA Olga
POL D 8
TOBY Natalia
USA V 15
 
 
EMBRICH Irina
EST V 15
CISNEROS Alejandra
CE-M
ESP D 7
 
 
 
 
TOBY Natalia
USA V 15
EMBRICH Irina
EST D 12
 
 
 
Nach oben