Last transmission: 19.09.2021 19:10 | Brasilian Fencing Federation

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 DONATO Olavo
RP BTC Barroca
BRA Pi
64 *** bye ***
33 ANTUNES Felipe
PR Sociedade Thalia
BRA D 8
32 MADDALOZZO Moritz
PR CC Curitibano
BRA V 15
17 DOMINGUES Lucas
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Pi
48 *** bye ***
49 *** bye *** Pi
16 JUCHEM Gabriel
RS GNU Nautico Uniao
BRA
9 MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
56 *** bye ***
41 *** bye *** Pi
24 MUTTI João
RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
BRA
25 HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA Pi
40 *** bye ***
57 *** bye *** Pi
8 MEMARI Mateus
SP PEPT Esgrima Todos
BRA
5 PELLEGRINO Mauricio
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
60 *** bye ***
37 *** bye *** Pi
28 RODRIGUES Bryan
RP BTC Barroca
BRA
21 VASCONCELLOS Leopoldo
SP SSJE Sao Jorge
BRA Pi
44 *** bye ***
53 *** bye *** Pi
12 GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA
13 RAMOS Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
52 *** bye ***
45 *** bye *** Pi
20 HOFFMANN Joao
RS GNU Nautico Uniao
BRA
29 ALMEIDA Carlos
SP SSJE Sao Jorge
BRA Pi 3
Fr 9:55
36 *** bye ***
61 *** bye *** Pi
4 HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA
3 GIFFONI Miguel
RP BTC Barroca
BRA Pi
62 *** bye ***
35 *** bye *** Pi 4
Fr 9:50
30 DE ASSIS Carlos
PR Sociedade Thalia
BRA
19 OLIVEIRA Jose
PR CMPR Parana
BRA Pi
46 *** bye ***
51 *** bye *** Pi
14 JORGE Estevan
SP PEPT Esgrima Todos
BRA
11 PELLEGRINELLO Luca
SP LQ Life Quality
BRA Pi
54 *** bye ***
43 *** bye *** Pi
22 WU Nicky
SP SSJE Sao Jorge
BRA
27 CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
38 *** bye ***
59 *** bye *** Pi
6 BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA
7 MENDES Tarcisio
RP BTC Barroca
BRA Pi
58 *** bye ***
39 *** bye *** Pi
26 MAMEDE Armando
RJ SCM Magnolia
BRA
23 BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA Pi
42 *** bye ***
55 *** bye *** Pi
10 SEINI Leandro
SP ECP Pinheiros
BRA
15 RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA Pi
50 *** bye ***
47 *** bye *** Pi
18 BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA
31 FOGUEL Lucca
SP ECP Pinheiros
BRA D 9
34 NOLASCO Theodoro
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
63 *** bye *** Pi
2 PETRICH Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA
 
DONATO Olavo
RP BTC Barroca
BRA V 15
MADDALOZZO Moritz
PR CC Curitibano
BRA D 5
 
 
DOMINGUES Lucas
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 7
JUCHEM Gabriel
RS GNU Nautico Uniao
BRA V 15
 
 
MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
MUTTI João
RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
BRA D 12
 
 
HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA V 15
MEMARI Mateus
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 14
 
 
PELLEGRINO Mauricio
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
RODRIGUES Bryan
RP BTC Barroca
BRA D 11
 
 
VASCONCELLOS Leopoldo
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 6
GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
RAMOS Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
HOFFMANN Joao
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 14
 
 
ALMEIDA Carlos
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 6
HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
GIFFONI Miguel
RP BTC Barroca
BRA V 15
DE ASSIS Carlos
PR Sociedade Thalia
BRA D 9
 
 
OLIVEIRA Jose
PR CMPR Parana
BRA V 15
JORGE Estevan
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 14
 
 
PELLEGRINELLO Luca
SP LQ Life Quality
BRA D 9
WU Nicky
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA D 8
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
MENDES Tarcisio
RP BTC Barroca
BRA V 15
MAMEDE Armando
RJ SCM Magnolia
BRA D 6
 
 
BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 10
SEINI Leandro
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA D 13
 
 
NOLASCO Theodoro
SP ECP Pinheiros
BRA D 7
PETRICH Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
 
DONATO Olavo
RP BTC Barroca
BRA V 15
JUCHEM Gabriel
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 9
 
 
 
 
 
 
MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA V 14
HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA D 13
 
 
 
 
 
 
PELLEGRINO Mauricio
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 9
 
 
 
 
 
 
RAMOS Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA D 14
 
 
 
 
 
 
GIFFONI Miguel
RP BTC Barroca
BRA V 15
OLIVEIRA Jose
PR CMPR Parana
BRA D 6
 
 
 
 
 
 
WU Nicky
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 11
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
MENDES Tarcisio
RP BTC Barroca
BRA V 15
SEINI Leandro
SP ECP Pinheiros
BRA D 9
 
 
 
 
 
 
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 12
PETRICH Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
Back to top
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 DONATO Olavo
RP BTC Barroca
BRA D 13
8 MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
5 PELLEGRINO Mauricio
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
4 RAMOS Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA D 14
3 GIFFONI Miguel
RP BTC Barroca
BRA D 5
6 BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
7 MENDES Tarcisio
RP BTC Barroca
BRA D 13
2 PETRICH Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA D 9
PELLEGRINO Mauricio
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA D 11
PETRICH Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
 
PELLEGRINO Mauricio
SP ECP Pinheiros
BRA D 10
PETRICH Pedro
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
Back to top