Last transmission: 04.09.2021 22:52 | Brasilian Fencing Federation

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 MACEDO Vitória
RP BTC Barroca
BRA Pi
32 *** bye ***
17 BULGARELLI Jordana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 6
16 SILVA Samara
SP CAP Paulistano
BRA V 15
9 MACEDO Manuela
PR CC Curitibano
BRA Pi
24 *** bye ***
25 *** bye *** Pi
8 CAMPOS Pietra
SP PEPT Esgrima Todos
BRA
5 ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Pi
28 *** bye ***
21 *** bye *** Pi
12 MELO Mariana
SP CAP Paulistano
BRA
13 VOLACO Isabela
PR CC Curitibano
BRA Pi
20 *** bye ***
29 *** bye *** Pi
4 DIAS Aydee
PR AMK Mestre Kato
BRA
3 CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA Pi
30 *** bye ***
19 *** bye *** Pi 8
Sa 14:40
14 IVANCHECHE Alice
PR AMK Mestre Kato
BRA
11 KOMATSU Giulia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Pi
22 *** bye ***
27 *** bye *** Pi
6 SIMANKE Mirela
RS GNU Nautico Uniao
BRA
7 BASSO Valentina
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
26 *** bye ***
23 *** bye *** Pi
10 SILVA Thyciane
SP CAP Paulistano
BRA
15 ROSSA Lais
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
18 FAR Paloma
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA D 10
31 *** bye *** Pi
2 GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA
 
MACEDO Vitória
RP BTC Barroca
BRA V 15
SILVA Samara
SP CAP Paulistano
BRA D 8
 
 
MACEDO Manuela
PR CC Curitibano
BRA V 15
CAMPOS Pietra
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 4
 
 
ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
MELO Mariana
SP CAP Paulistano
BRA D 3
 
 
VOLACO Isabela
PR CC Curitibano
BRA D 6
DIAS Aydee
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA V 15
IVANCHECHE Alice
PR AMK Mestre Kato
BRA D 0
 
 
KOMATSU Giulia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
SIMANKE Mirela
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 13
 
 
BASSO Valentina
SP ECP Pinheiros
BRA V 10
SILVA Thyciane
SP CAP Paulistano
BRA D 9
 
 
ROSSA Lais
PR AMK Mestre Kato
BRA D 6
GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
 
 
 
 
MACEDO Vitória
RP BTC Barroca
BRA V 15
MACEDO Manuela
PR CC Curitibano
BRA D 10
 
 
 
 
 
 
ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
DIAS Aydee
PR AMK Mestre Kato
BRA D 9
 
 
 
 
 
 
CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA V 11
KOMATSU Giulia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 5
 
 
 
 
 
 
BASSO Valentina
SP ECP Pinheiros
BRA D 12
GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 14
 
 
 
Back to top
 

I | Semi-Final

K | Final

1 MACEDO Vitória
RP BTC Barroca
BRA D 12
4 ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
3 CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA D 14
2 GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
 
ULIAN Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
GONDO Mariana
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 14
 
Back to top