Last transmission: 11.09.2021 13:40 | Svenska Fäktförbundet

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 WESTMAN Elda
SY MF19 Malmö
SWE Pi
32 *** bye ***
17 COMÉN Vera
NL ÖFFK Östersund
SWE D 10
16 BÄCKRUD Naomi
MS WFF Örebro
SWE V 15
9 RENDA Eden Rose
ST FFF Stockholm
SWE Pi
24 *** bye ***
25 *** bye *** Pi
8 NILSSON Malin
ST UF Uppsala
SWE
5 ULLTJÄRN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE Pi
28 *** bye ***
21 *** bye *** Pi
12 HARDING Alma
SY AFiL Lund
SWE
13 LINDHOLM Ingrid
VS KF99 Kungsbacka
SWE Pi
20 *** bye ***
29 *** bye *** Pi
4 ERIKSSON Ebba
ST FFF Stockholm
SWE
3 LJUNGBERG Clara
ST LöFK Lidingö
SWE Pi
30 *** bye ***
19 SCHMIDT Emma
SY LUGI Lund
SWE V 15
14 OLSSON Liv
MS WFF Örebro
SWE D 14
11 RIEMER Paula
MS WFF Örebro
SWE Pi
22 *** bye ***
27 *** bye *** Pi
6 ERIKSSON Linnea
ST FFF Stockholm
SWE
7 AXHED Isabelle
SY KFK Kalmar
SWE Pi
26 *** bye ***
23 *** bye *** Pi
10 STRÅLIN Greta
ST FFF Stockholm
SWE
15 SWENNING Embla
ST UF Uppsala
SWE V 15
18 ERIKSSON Hilma
ST FFF Stockholm
SWE D 9
31 *** bye *** Pi
2 CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE
 
WESTMAN Elda
SY MF19 Malmö
SWE V 15
BÄCKRUD Naomi
MS WFF Örebro
SWE D 7
 
 
RENDA Eden Rose
ST FFF Stockholm
SWE D 14
NILSSON Malin
ST UF Uppsala
SWE V 15
 
 
ULLTJÄRN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
HARDING Alma
SY AFiL Lund
SWE D 10
 
 
LINDHOLM Ingrid
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 7
ERIKSSON Ebba
ST FFF Stockholm
SWE V 15
 
 
LJUNGBERG Clara
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
SCHMIDT Emma
SY LUGI Lund
SWE D 6
 
 
RIEMER Paula
MS WFF Örebro
SWE V 15
ERIKSSON Linnea
ST FFF Stockholm
SWE D 14
 
 
AXHED Isabelle
SY KFK Kalmar
SWE D 14
STRÅLIN Greta
ST FFF Stockholm
SWE V 15
 
 
SWENNING Embla
ST UF Uppsala
SWE D 3
CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
 
 
WESTMAN Elda
SY MF19 Malmö
SWE V 15
NILSSON Malin
ST UF Uppsala
SWE D 10
 
 
 
 
 
 
ULLTJÄRN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
ERIKSSON Ebba
ST FFF Stockholm
SWE D 6
 
 
 
 
 
 
LJUNGBERG Clara
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
RIEMER Paula
MS WFF Örebro
SWE D 8
 
 
 
 
 
 
STRÅLIN Greta
ST FFF Stockholm
SWE D 6
CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
 
Back to top
 

I | Semi-Final

K | Final

1 WESTMAN Elda
SY MF19 Malmö
SWE D 14
4 ULLTJÄRN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
3 LJUNGBERG Clara
ST LöFK Lidingö
SWE V 12
2 CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE D 11
 
ULLTJÄRN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE D 12
LJUNGBERG Clara
ST LöFK Lidingö
SWE V 13
 
Back to top