No. 1: Results checked
Pi 4 | |
Referee:
BÜGER Christian
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | CASTILLO BRAUN Leonardo TV Wetzlar |
1 | V5 | V5 | V5 | / | V5 | D1 | 4 | 21 | 9 | 0.800 | 12 | 2. | 5. | ||
GER | TEICHNER Conrad TV Ratingen |
2 | D0 | D3 | D2 | / | V5 | D3 | 1 | 13 | 20 | 0.200 | -7 | 5. | 17. | ||
GER | NOWAK Fabian TSV Bayer Dormagen |
3 | D1 | V5 | D1 | / | V5 | D1 | 2 | 13 | 18 | 0.400 | -5 | 4. | 15. | ||
GER | HEERING Lukas TV Wetzlar |
4 | D3 | V5 | V5 | / | D1 | D2 | 2 | 16 | 18 | 0.400 | -2 | 3. | 12. | ||
GER | NEUNZIG Moritz TSV Kenten |
5 | / | / | / | / | / | / | Did not start | ||||||||
GER | OPHERDEN Finn FSV Mülheim/Ruhr |
6 | D0 | D0 | D0 | V5 | / | D2 | 1 | 7 | 21 | 0.200 | -14 | 6. | 21. | ||
GER | PELZ Jarnu Fechtzentrum Solingen |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | / | V5 | 5 | 25 | 9 | 1.000 | 16 | 1. | 2. |
Details
No. 2: Results checked
Pi 2 | |
Referee:
GÖTZ Maximilian
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | GOLIASCH David Königsbacher SC |
1 | V5 | D3 | V5 | D1 | V5 | 3 | 19 | 12 | 0.600 | 7 | 3. | 10. | ||
GER | HAHN Tammo TV Ratingen |
2 | D0 | D1 | V5 | D0 | D3 | 1 | 9 | 22 | 0.200 | -13 | 5. | 20. | ||
NED | BUTIN BIK Nathan 1 s.v. Beau Geste |
3 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | 4 | 22 | 11 | 0.800 | 11 | 2. | 6. | ||
GER | KRUMME Julius FSV Mülheim/Ruhr |
4 | D1 | D2 | D2 | D1 | D4 | 0 | 10 | 25 | 0.000 | -15 | 6. | 22. | ||
GER | HUSMANN Matthis TSV Bayer Dormagen |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 4 | 1.000 | 21 | 1. | 1. | ||
GER | MARX Sky Paris TV Wetzlar |
6 | D1 | V5 | D0 | V5 | D0 | 2 | 11 | 22 | 0.400 | -11 | 4. | 16. |
Details
No. 3: Results checked
Pi 6 | |
Referee:
LOEVENICH Tobit
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | TERWELP Simon FSV Mülheim/Ruhr |
1 | V5 | D3 | D1 | D1 | D3 | 1 | 13 | 21 | 0.200 | -8 | 5. | 19. | ||
GER | KAIMER Carl FSV Mülheim/Ruhr |
2 | D1 | D2 | D0 | D2 | D0 | 0 | 5 | 25 | 0.000 | -20 | 6. | 24. | ||
GER | DIEKMANN Laurence TV Ratingen |
3 | V5 | V5 | D1 | D2 | D3 | 2 | 16 | 20 | 0.400 | -4 | 4. | 14. | ||
GER | SCHENKEL Moritz TSV Bayer Dormagen |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 9 | 1.000 | 16 | 1. | 2. | ||
NED | OVERBEEKE Attila 1 s.v. P.S.V. Eindhoven |
5 | V5 | V5 | V5 | D3 | D3 | 3 | 21 | 15 | 0.600 | 6 | 3. | 11. | ||
GER | SCHILLER Nick TV Wetzlar |
6 | V5 | V5 | V5 | D4 | V5 | 4 | 24 | 14 | 0.800 | 10 | 2. | 7. |
Details
No. 4: Results checked
Pi 10 | |
Referee:
MOGG Leopold
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WERTH Cornelius TSV Kenten |
1 | D1 | D1 | D2 | D3 | D1 | 0 | 8 | 25 | 0.000 | -17 | 6. | 23. | ||
NED | CHIANG Enno 1 s.v. Surtout |
2 | V5 | V5 | V5 | D4 | D3 | 3 | 22 | 15 | 0.600 | 7 | 3. | 9. | ||
GER | ROOS Nils FC Lütjensee |
3 | V5 | D3 | V5 | D1 | D1 | 2 | 15 | 18 | 0.400 | -3 | 4. | 13. | ||
GER | LÖLL Niklas TV Wetzlar |
4 | V5 | D1 | D2 | D3 | D3 | 1 | 14 | 22 | 0.200 | -8 | 5. | 18. | ||
GER | ALLZEIT Benedikt FSV Mülheim/Ruhr |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 4 | 24 | 16 | 0.800 | 8 | 2. | 8. | ||
LAT | OBORSKIS Marks 1 |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 12 | 1.000 | 13 | 1. | 4. |
Details