No. 1: Results checked
Pi 2 | Szo 9:00 |
Referee:
CLAUSS Fabian DEGLER Christopher
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WALD Rebekka Berliner FC |
1 | D2 | D4 | D2 | D1 | D0 | V5 | 1 | 14 | 28 | 0.167 | -14 | 7. | 82. | ||
GER | VOESTE Mara Sofie FC Tauberbischofsheim |
2 | V5 | D3 | V5 | V5 | D4 | V5 | 4 | 27 | 18 | 0.667 | 9 | 2. | 26. | ||
GER | KIEßLING Sophia TSV Neu-Ulm |
3 | V5 | V5 | D1 | D1 | D0 | V5 | 3 | 17 | 26 | 0.500 | -9 | 4. | 51. | ||
GER | DRESCHER Lea Sophie Hanseatischer FC Lübeck |
4 | V5 | D3 | V5 | V5 | D3 | D3 | 3 | 24 | 18 | 0.500 | 6 | 3. | 41. | ||
GER | RUCK Sabina FC Fürth |
5 | V5 | D2 | V5 | D0 | D2 | D2 | 2 | 16 | 22 | 0.333 | -6 | 6. | 62. | ||
GER | KOTHIERINGER Anna Sophie KTF Luitpold München |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 5. | ||
GER | ENGEL Sophia Eintracht Duisburg |
7 | D3 | D1 | D4 | V5 | V5 | D1 | 2 | 19 | 25 | 0.333 | -6 | 5. | 60. |
No. 2: Results checked
Pi 3 | Szo 9:00 |
Referee:
ENACHE-MIJA Bianca KNAUER Tamina
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KATKAY Sinem Dicle FS Bielefelder TG |
1 | V5 | V5 | D3 | V5 | D0 | V5 | 4 | 23 | 18 | 0.667 | 5 | 3. | 33. | ||
GER | WOJCIK Laetitia FC im VfL Bochum |
2 | D2 | D1 | D2 | V5 | D0 | V5 | 2 | 15 | 24 | 0.333 | -9 | 5. | 67. | ||
GER | MOSA Maike Walddörfer SV |
3 | D3 | V5 | D4 | V5 | D1 | V5 | 3 | 23 | 19 | 0.500 | 4 | 4. | 45. | ||
GER | FRAOUI Sabrine FC Tauberbischofsheim |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | 5 | 26 | 15 | 0.833 | 11 | 2. | 18. | ||
GER | KAPPEL Lea SC Korb |
5 | D1 | D3 | D1 | D1 | D0 | V5 | 1 | 11 | 27 | 0.167 | -16 | 6. | 87. | ||
GER | FÉRON Johanna FC Moers |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 4 | 1.000 | 26 | 1. | 1. | ||
GER | KNODEL Sophie PSV Stuttgart |
7 | D2 | D1 | D2 | D0 | D2 | D2 | 0 | 9 | 30 | 0.000 | -21 | 7. | 93. |
No. 3: Results checked
Pi 4 | Szo 9:00 |
Referee:
HÜLSEY Marius
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BLESSING Laura TSV Neu-Ulm |
1 | D2 | V5 | D0 | D2 | D1 | D1 | 1 | 11 | 26 | 0.167 | -15 | 7. | 86. | ||
GER | JUNGK Aliya SKG Oberhöchstadt |
2 | V3 | V5 | D4 | V5 | V5 | D4 | 4 | 26 | 20 | 0.667 | 6 | 2. | 31. | ||
GER | EIS Karla Berliner FC |
3 | D3 | D3 | D2 | V5 | V5 | D3 | 2 | 21 | 22 | 0.333 | -1 | 4. | 55. | ||
GER | SCHMITZ Karoline OFC Bonn |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 13 | 1.000 | 17 | 1. | 7. | ||
GER | PACHMANN Celine FC Moers |
5 | V5 | D4 | D1 | D2 | V5 | D2 | 2 | 19 | 23 | 0.333 | -4 | 5. | 58. | ||
GER | GRÖNINGER Malina TFC Hanau |
6 | V5 | D1 | D1 | D4 | D1 | V5 | 2 | 17 | 25 | 0.333 | -8 | 6. | 63. | ||
GER | HENGELHAUPT Anna FC Tauberbischofsheim |
7 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | D4 | 4 | 25 | 20 | 0.667 | 5 | 3. | 32. |
No. 4: Results checked
Pi 5 | Szo 9:00 |
Referee:
KREIBICH Nadine BRAUN Lara
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | ERK Lara FC Fürth |
1 | D2 | D1 | D1 | D3 | D1 | D2 | 0 | 10 | 30 | 0.000 | -20 | 7. | 91. | ||
GER | THOME Esther FS TG Würzburg |
2 | V5 | V4 | D2 | D0 | D1 | D2 | 2 | 14 | 25 | 0.333 | -11 | 5. | 69. | ||
GER | ÖTTL Lea SC Korb |
3 | V5 | D3 | D3 | D0 | D2 | D3 | 1 | 16 | 24 | 0.167 | -8 | 6. | 79. | ||
GER | HOLLAND-CUNZ Luca Mannheimer FC |
4 | V5 | V5 | V4 | D2 | D2 | V5 | 4 | 23 | 18 | 0.667 | 5 | 3. | 33. | ||
GER | GEYER Emma TFC Hanau |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | 5 | 27 | 10 | 0.833 | 17 | 2. | 13. | ||
GER | DHUIQUE-HEIN Aliya FC Tauberbischofsheim |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 9 | 1.000 | 21 | 1. | 3. | ||
GER | KUKLA Ann- Sophie FG Schwerin |
7 | V5 | V5 | V5 | D2 | D0 | D1 | 3 | 18 | 22 | 0.500 | -4 | 4. | 49. |
No. 5: Results checked
Pi 6 | Szo 9:00 |
Referee:
KRUSE Ossip STRAUB Jona
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KELLER Emilia Fechtclub Radebeul |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 6 | 1.000 | 24 | 1. | 2. | ||
GER | KHACHATRYAN Marina FC Greifswald |
2 | D0 | D0 | D4 | D0 | D0 | D1 | 0 | 5 | 30 | 0.000 | -25 | 7. | 95. | ||
GER | RIEDEL Alida Fechtcentrum Halle |
3 | D2 | V5 | D0 | V5 | V5 | V5 | 4 | 22 | 13 | 0.667 | 9 | 3. | 30. | ||
GER | VOGEL Ainhoa FC Tauberbischofsheim |
4 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 10 | 0.833 | 16 | 2. | 15. | ||
GER | LAMPERT Charlotte OSC Potsdam |
5 | D0 | V5 | D1 | D0 | D3 | V5 | 2 | 14 | 22 | 0.333 | -8 | 6. | 66. | ||
GER | NICK Julia MTV Mainz |
6 | D2 | V5 | D0 | D0 | V5 | D3 | 2 | 15 | 23 | 0.333 | -8 | 5. | 65. | ||
GER | RODE Marie- Sophie FG Schwerin |
7 | D1 | V5 | D2 | D1 | D2 | V5 | 2 | 16 | 24 | 0.333 | -8 | 4. | 64. |
No. 6: Results checked
Pi 7 | Szo 9:00 |
Referee:
KRÜGER Konstantin SCHARF Willi
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SHIGIHARA Annalena OFC Bonn |
1 | D4 | D4 | V5 | V5 | V5 | 3 | 23 | 18 | 0.600 | 5 | 3. | 37. | ||
GER | SCHNABEL Hanna SC Berlin |
2 | V5 | V4 | V5 | V5 | V5 | 5 | 24 | 10 | 1.000 | 14 | 1. | 8. | ||
GER | BRAXMEIER Lucy Medizin Bad Elster |
3 | V5 | D2 | V4 | D0 | V5 | 3 | 16 | 16 | 0.600 | 0 | 4. | 38. | ||
GER | KLOCKHAUS Emily FC Moers |
4 | D2 | D1 | D3 | D0 | V5 | 1 | 11 | 21 | 0.200 | -10 | 5. | 75. | ||
GER | SPECHT Melanie FC Tauberbischofsheim |
5 | D2 | D3 | V5 | V5 | V5 | 3 | 20 | 10 | 0.600 | 10 | 2. | 36. | ||
GER | KIECKBUSCH Mirjam PSV Stuttgart |
6 | D4 | D0 | D0 | D2 | D0 | 0 | 6 | 25 | 0.000 | -19 | 6. | 90. |
No. 7: Results checked
Pi 8 | Szo 9:00 |
Referee:
GASPER Christian BARDENHAGEN Jan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | AMMER Lucy SC Berlin |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 18 | 1.000 | 12 | 1. | 10. | ||
GER | ERHARDT Maike TSG Weinheim |
2 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 7 | 0.833 | 22 | 2. | 12. | ||
GER | WOLDT Sarah Eintracht Duisburg |
3 | D3 | D0 | D1 | D3 | D1 | V5 | 1 | 13 | 27 | 0.167 | -14 | 6. | 83. | ||
GER | ROKACH Julia-Jennifer FS Bielefelder TG |
4 | D3 | D2 | V5 | V5 | D3 | V5 | 3 | 23 | 18 | 0.500 | 5 | 4. | 44. | ||
GER | STIEREN Merle FC Moers |
5 | D1 | D0 | V5 | D1 | D0 | V5 | 2 | 12 | 26 | 0.333 | -14 | 5. | 73. | ||
GER | LINDNER Isabella Fechtclub Radebeul |
6 | D4 | D0 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 24 | 15 | 0.667 | 9 | 3. | 29. | ||
GER | BUCHHOLTZ Charlotte VT Zweibrücken |
7 | D3 | D0 | D2 | D1 | D3 | D1 | 0 | 10 | 30 | 0.000 | -20 | 7. | 91. |
No. 8: Results checked
Pi 2 | Szo 10:30 |
Referee:
CLAUSS Fabian STRAUB Jona
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | MORANDI Carlotta Sophie FC Berlin Südwest |
1 | V4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 29 | 16 | 1.000 | 13 | 1. | 9. | ||
GER | RUERS Merle FC Moers |
2 | D3 | D4 | V5 | D1 | V5 | V5 | 3 | 23 | 21 | 0.500 | 2 | 4. | 46. | ||
GER | JOHA Cora TFC Hanau |
3 | D2 | V5 | D2 | D0 | V5 | D2 | 2 | 16 | 28 | 0.333 | -12 | 5. | 71. | ||
GER | LEIER Myléne TV Lahr |
4 | D2 | D0 | V5 | D3 | D2 | D0 | 1 | 12 | 27 | 0.167 | -15 | 7. | 84. | ||
GER | WAND Paula Luise FSC Jena |
5 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V4 | 5 | 25 | 15 | 0.833 | 10 | 2. | 20. | ||
GER | EBIGT Leonie Eintracht Duisburg |
6 | D4 | D3 | D4 | V5 | D3 | D3 | 1 | 22 | 27 | 0.167 | -5 | 6. | 78. | ||
GER | SCHALLER Cora Elisabeth Fechtclub Radebeul |
7 | D4 | D4 | V5 | V5 | D3 | V5 | 3 | 26 | 19 | 0.500 | 7 | 3. | 39. |
No. 9: Results checked
Pi 3 | Szo 10:30 |
Referee:
UFTRING Niklas DEGLER Christopher
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BECKER Lilly Quilene Fechtcentrum Halle |
1 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | 4 | 20 | 13 | 0.800 | 7 | 2. | 25. | ||
GER | SCHÄFER Nadine Quernheimer FC |
2 | D4 | V5 | D0 | V5 | D2 | 2 | 16 | 21 | 0.400 | -5 | 4. | 54. | ||
GER | HÖNNGER Laura Sophie FSC Jena |
3 | D1 | D4 | D4 | V5 | V5 | 2 | 19 | 19 | 0.400 | 0 | 3. | 52. | ||
GER | PHILIPP Angelina TFC Hanau |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 4 | 1.000 | 21 | 1. | 4. | ||
GER | NEUTSCH Constanze VFL Pinneberg |
5 | D2 | D2 | D0 | D0 | V5 | 1 | 9 | 24 | 0.200 | -15 | 6. | 77. | ||
GER | PETERS Annabelle Charlotte FC Moers |
6 | D1 | V5 | D4 | D0 | D4 | 1 | 14 | 22 | 0.200 | -8 | 5. | 74. |
No. 10: Results checked
Pi 4 | Szo 10:30 |
Referee:
KRUSE Ossip HÜLSEY Marius
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WEIN Luzia FC Jengen |
1 | D1 | D2 | D0 | D3 | D0 | D3 | 0 | 9 | 30 | 0.000 | -21 | 7. | 93. | ||
GER | ZEYN Carla TFC Hanau |
2 | V5 | D1 | D2 | V5 | D4 | D0 | 2 | 17 | 20 | 0.333 | -3 | 6. | 57. | ||
GER | DÜNKEL Gesa Fechtclub Soltau |
3 | V5 | V4 | V5 | V5 | D4 | D4 | 4 | 27 | 18 | 0.667 | 9 | 2. | 26. | ||
GER | HÖFLER Marie TSG Weinheim |
4 | V5 | V5 | D4 | D3 | D4 | V5 | 3 | 26 | 21 | 0.500 | 5 | 4. | 43. | ||
GER | MANG Katharina Eintracht Duisburg |
5 | V5 | D0 | D1 | V5 | D2 | V5 | 3 | 18 | 25 | 0.500 | -7 | 5. | 50. | ||
GER | BRUNETS Sophie Irene FC Tauberbischofsheim |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 18 | 1.000 | 12 | 1. | 10. | ||
GER | KRAUSE Angelina-Noelle FSC Cottbus |
7 | V5 | V5 | V5 | D4 | D4 | D4 | 3 | 27 | 22 | 0.500 | 5 | 3. | 42. |
No. 11: Results checked
Pi 5 | Szo 10:30 |
Referee:
GASPER Christian KNAUER Tamina
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SCHNEEGANS Anne Sophie VFL Pinneberg |
1 | V5 | D4 | V5 | D3 | D4 | V5 | 3 | 26 | 19 | 0.500 | 7 | 4. | 39. | ||
GER | HEINRICH-LINDNER Charlotte Fechtclub Radebeul |
2 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 18 | 0.833 | 9 | 1. | 21. | ||
GER | STASCHEK Svenja FS TG Würzburg |
3 | V5 | D1 | V5 | V5 | D0 | V5 | 4 | 21 | 17 | 0.667 | 4 | 3. | 35. | ||
GER | TSOGIDIS Melina Fechtclub München |
4 | D0 | D2 | D1 | V5 | D1 | V5 | 2 | 14 | 25 | 0.333 | -11 | 6. | 69. | ||
GER | KESKINIDIS Joanna TFC Hanau |
5 | V5 | D4 | D2 | D4 | D1 | D0 | 1 | 16 | 28 | 0.167 | -12 | 7. | 81. | ||
GER | HUBOLD Lena FSC Jena |
6 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | D3 | 4 | 25 | 16 | 0.667 | 9 | 2. | 28. | ||
GER | KAUFMANN Kira Anna Blau-Weiss Buchholz |
7 | D2 | D4 | D0 | D1 | V5 | V5 | 2 | 17 | 23 | 0.333 | -6 | 5. | 61. |
No. 12: Results checked
Pi 8 | Szo 10:30 |
Referee:
SCHARF Willi ENACHE-MIJA Bianca
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | VON FINCKENSTEIN Caroline Wilhelmshavener SC Fr. |
1 | D3 | V5 | D0 | D1 | V5 | D0 | 2 | 14 | 27 | 0.333 | -13 | 6. | 72. | ||
GER | GODAU Frauke Hanseatischer FC Lübeck |
2 | V5 | D3 | D1 | D4 | V5 | D0 | 2 | 18 | 23 | 0.333 | -5 | 5. | 59. | ||
GER | ADRIAN Maria Quernheimer FC |
3 | D3 | V5 | D1 | D1 | V5 | V5 | 3 | 20 | 22 | 0.500 | -2 | 4. | 48. | ||
GER | HARSÁNYI Anja PSV Stuttgart |
4 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 5 | 27 | 11 | 0.833 | 16 | 2. | 14. | ||
GER | STERZIK Linda Dresdener FC |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 12 | 1.000 | 18 | 1. | 6. | ||
GER | HARTMANN Leonie SC Berlin |
6 | D4 | D0 | D3 | D1 | D2 | D4 | 0 | 14 | 30 | 0.000 | -16 | 7. | 88. | ||
GER | SÖLTER Louisa Eintracht Hildesheim |
7 | V5 | V5 | D1 | D3 | D2 | V5 | 3 | 21 | 19 | 0.500 | 2 | 3. | 47. |
No. 13: Results checked
Pi 9 | Szo 9:00 |
Referee:
UFTRING Niklas GOMBOS Rozalia
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | VOGEL Greta SC Korb |
1 | D2 | D2 | D1 | V5 | V5 | 2 | 15 | 18 | 0.400 | -3 | 4. | 53. | ||
GER | SCHOCH Katharina PSV Stuttgart |
2 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 22 | 15 | 0.800 | 7 | 3. | 24. | ||
GER | BUCHWALD Pauline FSC Jena |
3 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | 4 | 24 | 10 | 0.800 | 14 | 1. | 22. | ||
GER | JANSEN Greta FC Moers |
4 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 23 | 10 | 0.800 | 13 | 2. | 23. | ||
GER | SCHMIDT Marie TFC Hanau |
5 | D2 | D0 | D0 | D2 | V5 | 1 | 9 | 22 | 0.200 | -13 | 5. | 76. | ||
GER | MAYER Cecilia FC Konstanz |
6 | D1 | D4 | D0 | D0 | D2 | 0 | 7 | 25 | 0.000 | -18 | 6. | 89. |
No. 14: Results checked
Pi 7 | Szo 10:30 |
Referee:
BARDENHAGEN Jan KRÜGER Konstantin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | RUSTLER Aline SC Korb |
1 | D1 | D1 | V5 | D1 | D2 | V5 | 2 | 15 | 24 | 0.333 | -9 | 5. | 67. | ||
GER | ADLER Laura Eintracht Duisburg |
2 | V5 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 15 | 0.833 | 11 | 3. | 18. | ||
GER | SCHIFFNER Inga OSC Potsdam |
3 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 5 | 28 | 15 | 0.833 | 13 | 1. | 16. | ||
GER | WITT Lara PSV Stuttgart |
4 | D3 | D2 | D2 | D2 | D1 | V5 | 1 | 15 | 26 | 0.167 | -11 | 6. | 80. | ||
GER | THÜRMER Caecilia FC Tauberbischofsheim |
5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V4 | V5 | 5 | 27 | 14 | 0.833 | 13 | 2. | 17. | ||
GER | MAUL Xenia TB Hamburg-Eilbeck |
6 | V5 | D3 | D2 | V5 | D3 | D2 | 2 | 20 | 22 | 0.333 | -2 | 4. | 56. | ||
GER | MÜLLER Emilie FSC Jena |
7 | D1 | D1 | D4 | D1 | D0 | V5 | 1 | 12 | 27 | 0.167 | -15 | 7. | 84. |