No. 1: Results checked
Pi 1 | Szo 11:30 |
Referee:
KELLER Emilia
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | NÜßLE Theodor FSC Nordhausen |
1 | D1 | D0 | D3 | D2 | D0 | 0 | 6 | 25 | 0.000 | -19 | 6. | 21. | ||
GER | KREMZOW Johannes FSC Nordhausen |
2 | V5 | D0 | D2 | D3 | D0 | 1 | 10 | 21 | 0.200 | -11 | 5. | 17. | ||
GER | KRÖPELIN Joscha VFL Marburg FA |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | D0 | 4 | 20 | 7 | 0.800 | 13 | 2. | 5. | ||
GER | HARTWIG Finn TV Markkleeberg |
4 | V5 | V5 | D0 | V5 | D1 | 3 | 16 | 18 | 0.600 | -2 | 3. | 11. | ||
GER | EISENGARTEN Franz FZ Erfurt EnGarde |
5 | V5 | V5 | D2 | D3 | D0 | 2 | 15 | 20 | 0.400 | -5 | 4. | 14. | ||
GER | SCHMIDT Konrad USC Magdeburg |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 1 | 1.000 | 24 | 1. | 1. |
Details
No. 2: Results checked
Pi 2 | Szo 11:30 |
Referee:
HILDEBRANDT Anna Ottilie
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | MARBACH Julius Matthäus TV Markkleeberg |
1 | D1 | V5 | V5 | D3 | 2 | 14 | 11 | 0.500 | 3 | 3. | 12. | ||
GER | POHLACK Konrad Alexander Fechtclub Radebeul |
2 | V5 | V5 | V5 | D1 | 3 | 16 | 10 | 0.750 | 6 | 2. | 8. | ||
GER | WERNECKE Arvid FSC Nordhausen |
3 | D0 | D0 | D0 | D0 | 0 | 0 | 20 | 0.000 | -20 | 5. | 22. | ||
GER | SCHELLHORN Vincent FZ Erfurt EnGarde |
4 | D1 | D4 | V5 | D1 | 1 | 11 | 15 | 0.250 | -4 | 4. | 15. | ||
GER | LEIMERT Luca Nicky Fechtcentrum Halle |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 20 | 5 | 1.000 | 15 | 1. | 4. |
Details
No. 3: Results checked
Pi 5 | Szo 11:30 |
Referee:
HÄßLER Arwed
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | IBE Max FSC Nordhausen |
1 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 4 | 23 | 14 | 0.800 | 9 | 2. | 7. | ||
GER | NACKE Hannes FSC Nordhausen |
2 | D1 | D4 | D0 | D0 | V5 | 1 | 10 | 22 | 0.200 | -12 | 5. | 19. | ||
GER | HELD Henrik Fechtcentrum Halle |
3 | D3 | V5 | D2 | D2 | D2 | 1 | 14 | 24 | 0.200 | -10 | 4. | 16. | ||
GER | RIEMANN Fabian SV Einheit Altenburg |
4 | D4 | V5 | V5 | D2 | V5 | 3 | 21 | 12 | 0.600 | 9 | 3. | 10. | ||
GER | OTTO Theodor FZ Erfurt EnGarde |
5 | V5 | V5 | V5 | V4 | V5 | 5 | 24 | 7 | 1.000 | 17 | 1. | 2. | ||
GER | STEIN Eric KSZU Meiningen |
6 | D1 | D2 | V5 | D1 | D0 | 1 | 9 | 22 | 0.200 | -13 | 6. | 20. |
Details
No. 4: Results checked
Pi 6 | Szo 11:30 |
Referee:
HAUPT Anne
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | PISTORIUS Felix FSC Nordhausen |
1 | V5 | D4 | D1 | V5 | D0 | 2 | 15 | 19 | 0.400 | -4 | 4. | 13. | ||
GER | ARNDT Linus FSC Nordhausen |
2 | D0 | D0 | D0 | D4 | D0 | 0 | 4 | 25 | 0.000 | -21 | 6. | 23. | ||
GER | PERLEBERG Matheo FZ Erfurt EnGarde |
3 | V5 | V5 | V4 | V5 | V4 | 5 | 23 | 8 | 1.000 | 15 | 1. | 3. | ||
GER | MANTEUFEL Emil FC Schkeuditz |
4 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 22 | 11 | 0.800 | 11 | 2. | 6. | ||
GER | KLATTE Paul Chemnitzer PSV |
5 | D4 | V5 | D0 | D2 | D1 | 1 | 12 | 24 | 0.200 | -12 | 5. | 18. | ||
GER | KUNERT Benwick Fechtcentrum Halle |
6 | V5 | V5 | D2 | D4 | V5 | 3 | 21 | 10 | 0.600 | 11 | 3. | 9. |
Details