No. 1: Results checked
Pi 1 | Szo 9:00 |
Referee:
ISHCHENKO Yuliya
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | GUßMANN Moritz Paul Fechtclub Radebeul |
1 | V5 | V5 | D2 | D2 | D1 | D2 | 2 | 17 | 23 | 0.333 | -6 | 5. | 84. | ||
GER | VATTER Haydn Stig FG Schwerin |
2 | D1 | D0 | D0 | V5 | D1 | D3 | 1 | 10 | 27 | 0.167 | -17 | 7. | 115. | ||
GER | SCHIMANN Kirill PSV Stuttgart |
3 | D2 | V5 | D0 | V5 | V5 | V5 | 4 | 22 | 14 | 0.667 | 8 | 2. | 38. | ||
GER | POLOTZEK Simon FC Moers |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 6 | 1.000 | 24 | 1. | 4. | ||
CHN | ZHU Jin Yuan FC Rothenbaum |
5 | V5 | D2 | D2 | D0 | V5 | D2 | 2 | 16 | 26 | 0.333 | -10 | 6. | 91. | ||
GER | SCHUSTER Leon Emanuel KTF Luitpold München |
6 | V5 | V5 | D2 | D3 | D4 | V5 | 3 | 24 | 19 | 0.500 | 5 | 3. | 50. | ||
GER | JOHN Tim Dresdener FC |
7 | V5 | V5 | D0 | D1 | V5 | D2 | 3 | 18 | 22 | 0.500 | -4 | 4. | 71. |
No. 2: Results checked
Pi 2 | Szo 9:00 |
Referee:
GAASEIDNES Kjell
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | MAHUTKA Leander Luis Blau-Weiss Buchholz |
1 | D4 | D1 | V5 | D2 | V5 | V5 | 3 | 22 | 22 | 0.500 | 0 | 4. | 62. | ||
UKR | SIMONOV Andrii OFC Bonn |
2 | V5 | D3 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 25 | 18 | 0.667 | 7 | 3. | 39. | ||
GER | HÖFLER Julius TSG Weinheim |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 8 | 1.000 | 22 | 1. | 7. | ||
GER | WITTEK Julian TSV Bad Kissingen |
4 | D2 | D3 | D1 | D3 | V5 | V5 | 2 | 19 | 24 | 0.333 | -5 | 5. | 77. | ||
GER | SCHROTT Benjamin PSV Stuttgart |
5 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 13 | 0.833 | 15 | 2. | 19. | ||
GER | SCHONATH Tim Konstantin FSC Jena |
6 | D3 | D0 | D0 | D3 | D1 | V5 | 1 | 12 | 28 | 0.167 | -16 | 6. | 110. | ||
GER | RASCHKE Simon Fechtclub München |
7 | D2 | D1 | D0 | D1 | D0 | D3 | 0 | 7 | 30 | 0.000 | -23 | 7. | 122. |
No. 3: Results checked
Pi 3 | Szo 9:00 |
Referee:
RICKEN Lisa
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KRÖPELIN Joscha VFL Marburg FA |
1 | D3 | V5 | V5 | D4 | V5 | D0 | 3 | 22 | 22 | 0.500 | 0 | 4. | 62. | ||
GER | NIEßNER Finn TG Frankenthal |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | D0 | 4 | 24 | 16 | 0.667 | 8 | 3. | 35. | ||
GER | FINZENHAGEN Ben PSV Stuttgart |
3 | D1 | D0 | V5 | V5 | D2 | D0 | 2 | 13 | 27 | 0.333 | -14 | 5. | 98. | ||
GER | FUCHS Myles KTF Luitpold München |
4 | D2 | D2 | D4 | V5 | D0 | D0 | 1 | 13 | 28 | 0.167 | -15 | 6. | 108. | ||
GER | DORKA Leo Fechtclub München |
5 | V5 | D1 | D3 | D3 | D0 | D0 | 1 | 12 | 29 | 0.167 | -17 | 7. | 113. | ||
UKR | MUKHOPAD Hlib Darmstädter FC |
6 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | D1 | 4 | 25 | 16 | 0.667 | 9 | 2. | 31. | ||
GER | WAGNER Louis SC Berlin |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 1 | 1.000 | 29 | 1. | 1. |
No. 4: Results checked
Pi 4 | Szo 9:00 |
Referee:
KUTSYI Leon
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WUNDLING Ivo FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 6 | 1.000 | 24 | 1. | 4. | ||
GER | KIEL Antonio TSV Leinfelden |
2 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 16 | 0.833 | 10 | 2. | 26. | ||
GER | SASS Jan Lucas FG Schwerin |
3 | D0 | D4 | V5 | D3 | D2 | V5 | 2 | 19 | 25 | 0.333 | -6 | 5. | 81. | ||
GER | LANGNER Ben FSC Cottbus |
4 | D2 | D1 | D2 | D1 | D0 | V5 | 1 | 11 | 27 | 0.167 | -16 | 6. | 111. | ||
GER | WILMSMEYER Tom TG Münster |
5 | D1 | D3 | V5 | V5 | D1 | V5 | 3 | 20 | 22 | 0.500 | -2 | 4. | 68. | ||
GER | HOPPE Adrian Fechtclub Radebeul |
6 | D2 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 23 | 15 | 0.667 | 8 | 3. | 36. | ||
GER | DOBOVISEK Julian SV Esslingen |
7 | D0 | D2 | D3 | D2 | D3 | D2 | 0 | 12 | 30 | 0.000 | -18 | 7. | 118. |
No. 5: Results checked
Pi 5 | Szo 9:00 |
Referee:
BOCK Clemens
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | MIRBACH Maximilian DFC Düsseldorf |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 8. | ||
GER | KELLER Tim TSV Calw |
2 | D4 | V5 | V5 | V5 | D2 | D2 | 3 | 23 | 20 | 0.500 | 3 | 2. | 54. | ||
GER | KOCH Matthes Hagen MTV Braunschweig |
3 | D1 | D3 | V5 | V5 | D3 | D3 | 2 | 20 | 25 | 0.333 | -5 | 6. | 75. | ||
GER | BAPPERT Felix TG Frankenthal |
4 | D1 | D2 | D3 | V5 | V5 | V3 | 3 | 19 | 22 | 0.500 | -3 | 5. | 70. | ||
GER | MAJCHROWICZ Szymon FC Rüsselsheim |
5 | D2 | D0 | D2 | D3 | V5 | D0 | 1 | 12 | 29 | 0.167 | -17 | 7. | 113. | ||
GER | OTTO Justus OFC Bonn |
6 | D1 | V5 | V5 | D2 | D4 | V5 | 3 | 22 | 22 | 0.500 | 0 | 4. | 62. | ||
GER | NEUSCHAEFER Felix MTV München |
7 | D1 | V5 | V5 | D2 | V5 | D2 | 3 | 20 | 18 | 0.500 | 2 | 3. | 58. |
No. 6: Results checked
Pi 6 | Szo 9:00 |
Referee:
KOSACK Maik
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | TRUSKAWA Maarten Hasper FC |
1 | V5 | D3 | / | D1 | D2 | D3 | 1 | 14 | 21 | 0.200 | -7 | 5. | 99. | ||
GER | EYMER Moritz FG Schwerin |
2 | D1 | D1 | / | D0 | D1 | D0 | 0 | 3 | 25 | 0.000 | -22 | 6. | 121. | ||
GER | GEßNER Nicolas KTF Luitpold München |
3 | V5 | V5 | / | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 11. | ||
GER | PERTSEV Daniel SC Berlin |
4 | / | / | / | / | / | / | Exclusion | ||||||||
GER | SEEMANN Niklas SVA Oranienburg |
5 | V5 | V5 | D0 | / | V5 | D3 | 3 | 18 | 15 | 0.600 | 3 | 4. | 49. | ||
GER | SCHWABE Markus Bremen 1860 Fechten |
6 | V5 | V5 | D1 | / | D4 | V5 | 3 | 20 | 16 | 0.600 | 4 | 3. | 48. | ||
GER | STRELOW Alexander Dresdener FC |
7 | V5 | V5 | D3 | / | V5 | D3 | 3 | 21 | 16 | 0.600 | 5 | 2. | 47. |
No. 7: Results checked
Pi 7 | Szo 9:00 |
Referee:
KÜHNER Ludwig
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WITTKE Marlon TV Haueneberstein |
1 | V5 | V5 | D2 | D4 | D1 | D4 | 2 | 21 | 28 | 0.333 | -7 | 5. | 85. | ||
GER | VON QUAST Maximilian TG Dörnigheim |
2 | D4 | V5 | D0 | V5 | V5 | D2 | 3 | 21 | 23 | 0.500 | -2 | 4. | 67. | ||
GER | SCHUMACHER Noah TG Münster |
3 | D4 | D3 | D0 | V5 | D4 | D2 | 1 | 18 | 27 | 0.167 | -9 | 7. | 103. | ||
GER | BERGERT Michael Fechtclub Radebeul |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 3 | 1.000 | 27 | 1. | 3. | ||
GER | MIECHIELSEN Piet Hamburger FC |
5 | V5 | D1 | D2 | D0 | V5 | D1 | 2 | 14 | 28 | 0.333 | -14 | 6. | 97. | ||
BEL | JANS Martijn Schermkring Herckenrode |
6 | V5 | D4 | V5 | D1 | D4 | V5 | 3 | 24 | 23 | 0.500 | 1 | 3. | 59. | ||
GER | STAIB Samuel TSV Neu-Ulm |
7 | V5 | V5 | V5 | D0 | V5 | D3 | 4 | 23 | 19 | 0.667 | 4 | 2. | 43. |
No. 8: Results checked
Pi 8 | Szo 9:00 |
Referee:
ETTENGRUBER Marcel
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | HOHWY Fritz Walddörfer SV |
1 | V5 | V5 | D3 | D4 | D2 | V5 | 3 | 24 | 22 | 0.500 | 2 | 5. | 56. | ||
GER | KLITZING Jan Lasse FC Moers |
2 | D2 | V5 | V5 | V4 | V5 | V5 | 5 | 26 | 20 | 0.833 | 6 | 2. | 28. | ||
ITA | BOLZONI Daniele Sportfechten Laim |
3 | D3 | D3 | D1 | D2 | D0 | D1 | 0 | 10 | 30 | 0.000 | -20 | 7. | 120. | ||
GER | BECKMANN Otto SV Angern |
4 | V5 | D2 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 25 | 16 | 0.667 | 9 | 3. | 31. | ||
GER | KONDRATEV Vasily FS TG Würzburg |
5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 16 | 0.833 | 12 | 1. | 21. | ||
NED | MEDVEDEV Martin 1 SC Amsterdam |
6 | V5 | D4 | V5 | D1 | D3 | V5 | 3 | 23 | 19 | 0.500 | 4 | 4. | 53. | ||
GER | WALTER Sebastian FSC Cottbus |
7 | D2 | D3 | V5 | D1 | D0 | D2 | 1 | 13 | 26 | 0.167 | -13 | 6. | 107. |
No. 9: Results checked
Pi 9 | Szo 9:00 |
Referee:
EBERT Ferdinand
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | REKOW Jan Moritz TV Neu Isenburg |
1 | D3 | V5 | D4 | V5 | V5 | D2 | 3 | 24 | 23 | 0.500 | 1 | 3. | 59. | ||
GER | GEBERT Linus Fechtclub München |
2 | V5 | D3 | D2 | D1 | D3 | V5 | 2 | 19 | 24 | 0.333 | -5 | 4. | 77. | ||
GER | FRITZ Johann TSB Schwäbisch Gmünd |
3 | D2 | V5 | D3 | D0 | V5 | D4 | 2 | 19 | 25 | 0.333 | -6 | 5. | 81. | ||
GER | SALUS Hugo SC Berlin |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 11 | 1.000 | 19 | 1. | 9. | ||
GER | KIEßLING Joshua TSV Neu-Ulm |
5 | D2 | V5 | V5 | D1 | V5 | V5 | 4 | 23 | 13 | 0.667 | 10 | 2. | 30. | ||
GER | LOTTER Kajus TV Haueneberstein |
6 | D4 | V5 | D2 | D0 | D2 | V4 | 2 | 17 | 25 | 0.333 | -8 | 6. | 89. | ||
GER | GÜNTHER Hannes FC Oelsnitz |
7 | V5 | D1 | V5 | D1 | D0 | D2 | 2 | 14 | 25 | 0.333 | -11 | 7. | 94. |
No. 10: Results checked
Pi 10 | Szo 9:00 |
Referee:
BOROWIAK Merlin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KILINC Harun FC Rüsselsheim |
1 | D1 | D2 | D2 | V5 | D0 | D4 | 1 | 14 | 26 | 0.167 | -12 | 6. | 106. | ||
GER | BRITO Lucas DFC Düsseldorf |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | D0 | V5 | 5 | 25 | 10 | 0.833 | 15 | 2. | 20. | ||
GER | JOBST Alexander FC Moers |
3 | V5 | D2 | V5 | V5 | D1 | V5 | 4 | 23 | 15 | 0.667 | 8 | 3. | 36. | ||
GER | ARNDT Paul FG Schwerin |
4 | V5 | D0 | D1 | D1 | D0 | D3 | 1 | 10 | 27 | 0.167 | -17 | 7. | 115. | ||
GER | SCHUSTER Lucas Dresdener FC |
5 | D1 | D1 | D2 | V5 | D0 | V5 | 2 | 14 | 23 | 0.333 | -9 | 4. | 90. | ||
GER | SCHULZ Linus OSC Potsdam |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 2 | 1.000 | 28 | 1. | 2. | ||
GER | HERRMANN Jim TV Haueneberstein |
7 | V5 | D1 | D0 | V5 | D2 | D1 | 2 | 14 | 27 | 0.333 | -13 | 5. | 96. |
No. 11: Results checked
Pi 11 | Szo 9:00 |
Referee:
SAUERMANN Tim
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | FREY Quentin PSV Stuttgart |
1 | D2 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 23 | 14 | 0.667 | 9 | 3. | 34. | ||
GER | MEHNER Laureano FC Moers |
2 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 8 | 0.833 | 20 | 1. | 14. | ||
GER | STRASHEIM Philipp TSG Weinheim |
3 | V5 | V5 | V5 | D4 | V5 | V5 | 5 | 29 | 12 | 0.833 | 17 | 2. | 17. | ||
GER | ZANNER Raoul TG Dörnigheim |
4 | D0 | D0 | D1 | D1 | D1 | D1 | 0 | 4 | 30 | 0.000 | -26 | 7. | 125. | ||
GER | PUHLMANN Felix SC Berlin |
5 | D4 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 18 | 0.667 | 7 | 4. | 39. | ||
GER | FELDMANN Fabian FG Schwerin |
6 | D0 | D0 | D2 | V5 | D0 | D3 | 1 | 10 | 26 | 0.167 | -16 | 6. | 112. | ||
GER | HESSE Leo TG Münster |
7 | D0 | D0 | D0 | V5 | D3 | V5 | 2 | 13 | 24 | 0.333 | -11 | 5. | 95. |
No. 12: Results checked
Pi 12 | Szo 9:00 |
Referee:
DJAWADI Nikolai
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | MARKS Florian FC Rothenbaum |
1 | D2 | D2 | D2 | D1 | D3 | D4 | 0 | 14 | 30 | 0.000 | -16 | 7. | 117. | ||
NED | AMEUR Jabir 1 |
2 | V5 | D2 | D0 | V5 | V5 | D4 | 3 | 21 | 20 | 0.500 | 1 | 3. | 61. | ||
GER | SEIFFERT Georgi SC Berlin |
3 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 15 | 0.833 | 12 | 2. | 23. | ||
GER | BARBY Henrik FC Moers |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. | ||
GER | THETMEYER Lucas Fechtcentrum Halle |
5 | V5 | D0 | D3 | D0 | D2 | V5 | 2 | 15 | 25 | 0.333 | -10 | 6. | 92. | ||
GER | PUND Tammo TG Münster |
6 | V5 | D3 | D1 | D2 | V5 | V5 | 3 | 21 | 24 | 0.500 | -3 | 4. | 69. | ||
GER | WERNER Titus PSV Stuttgart |
7 | V5 | V5 | D2 | D1 | D4 | D4 | 2 | 21 | 28 | 0.333 | -7 | 5. | 85. |
No. 13: Results checked
Pi 1 | Szo 10:59 |
Referee:
BOROWIAK Merlin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DÖRPINGHAUS Philipp FC Moers |
1 | D1 | D2 | D0 | D3 | D3 | D3 | 0 | 12 | 30 | 0.000 | -18 | 7. | 118. | ||
GER | PHIELIPEIT Mateo SC Berlin |
2 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 13 | 0.833 | 12 | 2. | 25. | ||
GER | ECKNER Lykko Dresdener FC |
3 | V5 | D4 | D1 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 22 | 0.667 | 3 | 3. | 44. | ||
GER | BLOCHWITZ Anton TV Markkleeberg |
4 | V5 | V5 | V5 | D4 | V5 | V5 | 5 | 29 | 10 | 0.833 | 19 | 1. | 15. | ||
GER | GABEL Moritz TV Lahr |
5 | V5 | D0 | D3 | V5 | V5 | V5 | 4 | 23 | 23 | 0.667 | 0 | 4. | 45. | ||
GER | RADANT Raphael FG Schwerin |
6 | V5 | D3 | D4 | D1 | D3 | V5 | 2 | 21 | 27 | 0.333 | -6 | 5. | 80. | ||
GER | WENDLAND Carl Fechtclub Radebeul |
7 | V5 | D0 | D3 | D3 | D3 | D4 | 1 | 18 | 28 | 0.167 | -10 | 6. | 104. |
No. 14: Results checked
Pi 2 | Szo 10:59 |
Referee:
SAUERMANN Tim
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SEEMANN Paul Leopold TSV Winsen |
1 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 14 | 0.833 | 15 | 2. | 18. | ||
GER | WANG Zimin Bremen 1860 Fechten |
2 | D2 | D3 | D4 | D3 | D0 | V5 | 1 | 17 | 27 | 0.167 | -10 | 7. | 105. | ||
GER | KOLB Conrad SC Berlin |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 15 | 1.000 | 15 | 1. | 12. | ||
GER | KÖTHE Joscha FC Rüsselsheim |
4 | D1 | V5 | D0 | V5 | D3 | D1 | 2 | 15 | 25 | 0.333 | -10 | 6. | 92. | ||
GER | MAYWALD Paul Fechtclub Radebeul |
5 | D2 | V5 | D3 | D1 | D4 | V5 | 2 | 20 | 27 | 0.333 | -7 | 5. | 87. | ||
GER | WALTER Raphael FSC Cottbus |
6 | D2 | V5 | D3 | V5 | V5 | D4 | 3 | 24 | 22 | 0.500 | 2 | 3. | 56. | ||
GER | KOHNERT Tristan FG Schwerin |
7 | D2 | D2 | D2 | V5 | D4 | V5 | 2 | 20 | 25 | 0.333 | -5 | 4. | 75. |
No. 15: Results checked
Pi 3 | Szo 10:59 |
Referee:
ETTENGRUBER Marcel
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WUNDLING Kai FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 15 | 0.833 | 12 | 1. | 23. | ||
GER | WINKLER Friedrich SC Berlin |
2 | D0 | V5 | V5 | D4 | V5 | V5 | 4 | 24 | 20 | 0.667 | 4 | 2. | 42. | ||
GER | RANCK Christoffer Walddörfer SV |
3 | V5 | D3 | D3 | V5 | D2 | D0 | 2 | 18 | 26 | 0.333 | -8 | 6. | 88. | ||
GER | FUCHS Tristan KTF Luitpold München |
4 | D1 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 22 | 22 | 0.667 | 0 | 3. | 46. | ||
GER | BRUSCHEK Robin SV Angern |
5 | D1 | V5 | D4 | D3 | D3 | D4 | 1 | 20 | 29 | 0.167 | -9 | 7. | 102. | ||
GER | SCHMIDT Konrad Dresdener FC |
6 | D4 | D4 | V5 | D3 | V5 | V5 | 3 | 26 | 22 | 0.500 | 4 | 4. | 51. | ||
ITA | PEDRETTI Lorenzo MTV München |
7 | D4 | D2 | V5 | D3 | V5 | D2 | 2 | 21 | 24 | 0.333 | -3 | 5. | 73. |
No. 16: Results checked
Pi 4 | Szo 10:59 |
Referee:
DJAWADI Nikolai
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | LUDWIG Daniel VFL Marburg FA |
1 | D2 | V5 | D2 | V5 | D2 | V5 | 3 | 21 | 22 | 0.500 | -1 | 3. | 66. | ||
GER | SCHNABEL Lennart FSC Jena |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 13 | 1.000 | 17 | 1. | 10. | ||
GER | NEUMANN Henry Dresdener FC |
3 | D3 | D0 | V5 | V5 | D1 | V5 | 3 | 19 | 24 | 0.500 | -5 | 4. | 72. | ||
GER | MÄDER Michel Freiburger TS |
4 | V5 | D2 | D4 | D4 | D1 | V5 | 2 | 21 | 26 | 0.333 | -5 | 5. | 74. | ||
GER | KAYMAS Esad TSV Neu-Ulm |
5 | D3 | D2 | D2 | V5 | D0 | D1 | 1 | 13 | 29 | 0.167 | -16 | 7. | 109. | ||
GER | MAYER Leonard FC Tauberbischofsheim |
6 | V5 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 11 | 0.833 | 18 | 2. | 16. | ||
GER | VON ERFFA Leopold MTV München |
7 | D1 | D3 | D3 | D4 | V5 | D2 | 1 | 18 | 26 | 0.167 | -8 | 6. | 101. |
No. 17: Results checked
Pi 5 | Szo 10:59 |
Referee:
EBERT Ferdinand
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BURST Leon TV Haueneberstein |
1 | D3 | D0 | D1 | D1 | D1 | D0 | 0 | 6 | 30 | 0.000 | -24 | 7. | 124. | ||
GER | GREBING Julian Richard Fechtclub Marburg |
2 | V5 | D1 | V5 | V5 | D2 | D4 | 3 | 22 | 23 | 0.500 | -1 | 5. | 65. | ||
GER | NEITZEL Finn SC Berlin |
3 | V5 | V5 | D3 | V5 | D2 | V5 | 4 | 25 | 14 | 0.667 | 11 | 2. | 29. | ||
GER | PAGENKOPF Niklas FC Moers |
4 | V5 | D1 | V5 | D4 | V5 | D4 | 3 | 24 | 20 | 0.500 | 4 | 4. | 52. | ||
GER | NEMAT Malte Fechtclub Radebeul |
5 | V5 | D4 | D1 | V5 | D1 | D3 | 2 | 19 | 25 | 0.333 | -6 | 6. | 81. | ||
GER | VESTI Lucien TFC Hanau |
6 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | D4 | 4 | 25 | 16 | 0.667 | 9 | 3. | 31. | ||
GER | MEHNER Levy Etienne Dresdener FC |
7 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 20 | 0.833 | 7 | 1. | 27. |
No. 18: Results checked
Pi 6 | Szo 10:59 |
Referee:
SCHARF Wilhelm
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BELOUANAS Mehdi Darmstädter FC |
1 | D2 | V5 | V5 | D4 | V5 | V5 | 4 | 26 | 20 | 0.667 | 6 | 3. | 41. | ||
GER | TIPPMER Paul Dresdener FC |
2 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 5 | 28 | 16 | 0.833 | 12 | 2. | 21. | ||
GER | NEUMEISTER Alexander TSV Tettnang |
3 | D3 | D3 | D2 | D4 | D2 | V5 | 1 | 19 | 25 | 0.167 | -6 | 6. | 100. | ||
GER | RÄTHEL Werner FC Greifswald |
4 | D2 | D3 | V5 | D3 | D0 | V5 | 2 | 18 | 23 | 0.333 | -5 | 5. | 79. | ||
GER | RILLING Noel FSC Jena |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 17 | 1.000 | 13 | 1. | 13. | ||
GER | HAUKE Dominique Fechtclub Radebeul |
6 | D4 | D1 | V5 | V5 | D3 | V5 | 3 | 23 | 20 | 0.500 | 3 | 4. | 54. | ||
GER | THIEME Moritz SC Berlin |
7 | D1 | D2 | D0 | D1 | D0 | D3 | 0 | 7 | 30 | 0.000 | -23 | 7. | 122. |