Nation | Name | Reg. | Club | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | BRA | VIZEU Victoria | SP | CAP Paulistano | |
2. | BRA | SILVA Marcela | SP | ECP Pinheiros | |
3. | BRA | ZETTERMANN Renata | SP | CAP Paulistano | |
T3. | BRA | ALVES Tabea | PR | AMK Mestre Kato | |
5. | BRA | NETTO SIMEAO Amanda | PR | CC Curitibano | |
6. | BRA | PARO Maria | SP | Dourado Esgrima Club | |
7. | BRA | MOREIRA Carolina | SP | ECP Pinheiros | |
8. | BRA | DANTAS Bianca | MG | Esgrima Rapier | |
9. | BRA | GUIMARAES Maria Carolina | RJ | SCM Magnolia | |
10. | BRA | CORREIA Laura | SP | CAP Paulistano | |
11. | BRA | CAVALCANTI Bianca | RJ | SCM Magnolia | |
12. | BRA | CORREIA Mariana | SP | CAP Paulistano | |
13. | BRA | TEIXEIRA Pietra | PR | CMPR Parana | |
14. | BRA | DE CAMARGO Maria Rita | SP | ECP Pinheiros | |
15. | BRA | BRECHERET Ana | SP | CAP Paulistano | |
16. | BRA | GONDO Mariana | SP | Dourado Esgrima Club | |
17. | BRA | CAMARGO Fernanda | PR | AMK Mestre Kato | |
18. | BRA | SARAIVA Stephany | RJ | SCM Magnolia | |
19. | BRA | AMARAL Clara | SP | ECP Pinheiros | |
20. | BRA | CANESTRARO Milena | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
21. | BRA | DIAS Aydee | PR | AMK Mestre Kato | |
22. | BRA | ULIAN Maria | SP | Dourado Esgrima Club | |
23. | BRA | MORAES Gabriela | PR | CMPR Parana | |
24. | BRA | SCHWANTES Lorana | PR | AMK Mestre Kato | |
25. | BRA | DI CUNTO Patricia | SP | CAP Paulistano | |
26. | RUS | KHOLMOGOROVA Ekaterina | SP | CGB Betancourt | |
27. | BRA | PORTUGAL Gabriela | PR | CC Curitibano | |
28. | BRA | EMED Maria Luiza | PR | CC Curitibano | |
29. | BRA | ROSSA Lais | PR | AMK Mestre Kato | |
30. | BRA | KOMATSU Giulia | SP | Dourado Esgrima Club | |
31. | BRA | MEINE Mariana | RS | GNU Nautico Uniao | |
32. | BRA | CAMPOS Pietra | SP | Dourado Esgrima Club | |
33. | BRA | MALUF Fabiana | SP | ECP Pinheiros | |
34. | BRA | MANGIATERRA Laura | SP | ECP Pinheiros | |
35. | BRA | BARDUS Michele | SP | EEAM Abel Melian | |
36. | BRA | CRISTINA COSTA MARÇAL PINTO Leila | SP | SSJE Sao Jorge | |
37. | BRA | IVANCHECHE Alice | PR | AMK Mestre Kato | |
38. | BRA | TÁVORA FREIRE Anna Beatriz | RJ | SCM Magnolia | |
39. | BRA | BRAZOLIN Pietra | SP | ECP Pinheiros | |
40. | BRA | LOURENÇO Lorenza | MG | Esgrima Rapier | |
41. | BRA | PASTERNAK Debora | SP | ECP Pinheiros | |
42. | BRA | SIMANKE Mirela | RS | GNU Nautico Uniao | |
43. | BRA | TELLO Cledola | MG | BTC Barroca | |
44. | BRA | OLIVEIRA Vania | SP | CMSP Sao Paulo | |
45. | GER | BROHL Manuela | PR | CC Curitibano | |
46. | BRA | CHEN Sindy | RJ | Academia de Esgrima Rio de Janeiro | |
47. | BRA | COVOLAN Oriete | PR | AMK Mestre Kato |