Nation | Name | Reg. | Club | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | GER | EVERS Larissa | BN | FC Tauberbischofsheim | |
2. | GER | ARNELA Lucia | BN | FC Tauberbischofsheim | |
3. | GER | BRAUN Annemarie | NR | FC Moers | |
T3. | GER | GAMKE Ella | SN | TV Markkleeberg | |
5. | GER | SEIFFERT Veranika | BE | SC Berlin | |
6. | GER | HERWIG Merle | BR | FSC Cottbus | |
7. | GER | ZONI Lea | ST | Fechtcentrum Halle | |
8. | NED | BUIJSE Valerie | SC Amsterdam | ||
9. | GER | BERGER Julia | BE | SC Berlin | |
10. | NED | YOSHIMORI Rachika | Schermacademie Zair | ||
11. | GER | GRÜNERT Clara Luise | HH | Hamburger FC | |
12. | GER | HASSINGER Sophie | BR | FSC Cottbus | |
13. | GER | AL HASHIM Rana | ST | Fechtcentrum Halle | |
14. | GER | HERWIG Finja Malu | BR | FSC Cottbus | |
15. | GER | FRIGEWSKI Joy | BE | TSV Berlin-Wittenau | |
16. | GER | KÖSLING Anik | ST | SV Angern | |
17. | GER | KÖLL Teresa | BY | TV Feldkirchen | |
18. | GER | VÖLKER Linn Marie | NR | FC Moers | |
19. | GER | ROHNER Emilia | BE | SC Berlin | |
20. | GER | FISCHER Marie | BE | OSC Berlin | |
21. | GER | POPOV Maria | BY | TSV Neu-Ulm | |
22. | GER | RANFT Abby | SN | Fechtclub Radebeul | |
23. | GER | ENGLER Eva | NR | FC Moers | |
24. | GER | KARIUS Bele | BE | SC Berlin | |
25. | GER | BUCHWALD Lisbeth | HB | Bremen 1860 Fechten | |
26. | GER | GUO Ellen Yiyun | BE | FC Grunewald | |
27. | GER | STIEGLMEIER Anna | BY | MTV München | |
28. | GER | PAVLOVA Eva | BE | SC Berlin | |
29. | GER | MAHUTKA Malin Ava | NS | Blau-Weiss Buchholz | |
30. | GER | GÜNDEL Aurelia | HB | Bremen 1860 Fechten | |
31. | GER | FELLMANN Emelie | BY | TSV Neu-Ulm | |
32. | GER | SELMAYR Sarah | BY | TV Feldkirchen | |
33. | GER | SOULEMEZI Eleftheria | BY | Fechtclub München | |
34. | GER | JOERIS Tophan | BY | Nürnberger FC | |
35. | GER | WETZEL Tabea Sophie | TH | FSC Nordhausen | |
36. | GER | FRANKE Lena Inken | BS | TV Haueneberstein | |
37. | GER | ROGGE Neele | HB | HFC Bremen | |
38. | GER | HAGEN Helena | BE | SC Berlin | |
T38. | GER | KRAUSE Frida | HH | FC Rothenbaum | |
T38. | GER | OPP Ronja | BE | SC Berlin | |
41. | GER | TAUBITZ Elina Annalena | ST | Fechtcentrum Halle | |
42. | GER | KRÖPELIN Fenja | HE | VFL Marburg FA | |
43. | GER | SCHMIDT Charlotte | BR | SVA Oranienburg | |
44. | GER | KLIMEK Leah | BE | SC Berlin | |
45. | RUS | ERTEL Alisa | BR | SVA Oranienburg | |
46. | GER | BEYER Lilly Pia | BY | Nürnberger FC | |
47. | GER | POPOV Anna - Sophia | WÜ | TG Biberach | |
48. | GER | LACHER Janne | HB | Bremen 1860 Fechten | |
49. | GER | FRITSCH Greta | BE | SC Berlin | |
50. | GER | LOBSIGER Lilly | HH | FC Rothenbaum |