No. 1: Results checked
Pi 3 | |
Referee:
GAUSS Eric
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | JENKE Vincent FSV Mülheim/Ruhr |
1 | V5 | V5 | D1 | D3 | V5 | 3 | 19 | 19 | 0.600 | 0 | 3. | 12. | ||
HUN | NEHER Ivan Königsbacher SC |
2 | D4 | V5 | D2 | D3 | D1 | 1 | 15 | 24 | 0.200 | -9 | 6. | 19. | ||
GER | ULRICH Fabian TV Ratingen FA |
3 | D3 | D4 | D0 | V5 | D2 | 1 | 14 | 22 | 0.200 | -8 | 5. | 18. | ||
GER | METHNER Philipp-Bernd TSV Bayer Dormagen |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 5 | 1.000 | 20 | 1. | 1. | ||
GER | BERMUTH Hans-Georg MTV Mainz |
5 | V5 | V5 | D2 | D0 | D3 | 2 | 15 | 21 | 0.400 | -6 | 4. | 17. | ||
NED | WAASDORP Ryan 1 s.v. Beau Geste |
6 | D2 | V5 | V5 | D2 | V5 | 3 | 19 | 16 | 0.600 | 3 | 2. | 11. |
Details
No. 2: Results checked
Pi 4 | |
Referee:
ROTH Katrin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | LYDKA Leonhard Königsbacher SC |
1 | D1 | D1 | V5 | D4 | D0 | 1 | 11 | 20 | 0.200 | -9 | 5. | 20. | ||
GER | WAGNER Lucas TSG Eislingen |
2 | V5 | D0 | V5 | D1 | D1 | 2 | 12 | 17 | 0.400 | -5 | 4. | 16. | ||
GER | TEICHNER Tristan Maximilian TV Ratingen FA |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 4 | 24 | 8 | 0.800 | 16 | 1. | 3. | ||
GER | MÜHLHOFF Benedikt FSV Mülheim/Ruhr |
4 | D0 | D1 | D1 | D1 | D1 | 0 | 4 | 25 | 0.000 | -21 | 6. | 24. | ||
GER | HOLZ Mick TV Wetzlar |
5 | V5 | V5 | D1 | V5 | V5 | 4 | 21 | 14 | 0.800 | 7 | 3. | 6. | ||
BEL | PROSSÉ Nand 1 Catena |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | 4 | 23 | 11 | 0.800 | 12 | 2. | 4. |
Details
No. 3: Results checked
Pi 5 | |
Referee:
SCHNEIDER Benno
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | PALM Benjamin TV Ratingen FA |
1 | V5 | D2 | D0 | D2 | D2 | 1 | 11 | 24 | 0.200 | -13 | 6. | 22. | ||
GBR | BUSH Eli 1 Marshall Fencing Club |
2 | D4 | D2 | D2 | V5 | V5 | 2 | 18 | 20 | 0.400 | -2 | 4. | 14. | ||
GER | FRANKEN Hannes Raphael FSV Mülheim/Ruhr |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 4 | 24 | 16 | 0.800 | 8 | 1. | 5. | ||
GER | WAHL Louis TSG Eislingen |
4 | V5 | V5 | D3 | D2 | V5 | 3 | 20 | 14 | 0.600 | 6 | 2. | 9. | ||
GER | LUTZ Florian FC Würth Künzelsau |
5 | V5 | D4 | D4 | V5 | V5 | 3 | 23 | 18 | 0.600 | 5 | 3. | 10. | ||
GER | BLUM Balthasar MTV Mainz |
6 | V5 | D1 | V5 | D2 | D4 | 2 | 17 | 21 | 0.400 | -4 | 5. | 15. |
Details
No. 4: Results checked
Pi 6 | |
Referee:
HERBON Nick
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | HABIG Mattis Philip TV Ratingen FA |
1 | D2 | D4 | D3 | V5 | V5 | 2 | 19 | 20 | 0.400 | -1 | 4. | 13. | ||
GER | STIEBER Grigorij CTG Koblenz |
2 | V5 | D4 | D2 | V5 | V5 | 3 | 21 | 13 | 0.600 | 8 | 3. | 8. | ||
GER | HAFERMAAS Jonathan FSV Mülheim/Ruhr |
3 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 22 | 17 | 0.800 | 5 | 2. | 7. | ||
GER | NEUHÄUSER Marc TV Wetzlar |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 11 | 1.000 | 14 | 1. | 2. | ||
GER | SCHRAVEN Marvin Fechtzentrum Solingen e.V. |
5 | D3 | D0 | D4 | D1 | V5 | 1 | 13 | 24 | 0.200 | -11 | 5. | 21. | ||
GER | WAGNER Marlon Königsbacher SC |
6 | D2 | D1 | D0 | D3 | D4 | 0 | 10 | 25 | 0.000 | -15 | 6. | 23. |
Details