No. 1: Results checked
Pi 1 | SA 9:00 |
Referee:
BARDENHAGEN Tim-Claus
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DEGLER Maurice SC Berlin |
1 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | D1 | 4 | 22 | 17 | 0.667 | 5 | 4. | 39. | ||
GER | KLEIBRINK Benjamin FC Tauberbischofsheim |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 3. | ||
GER | PRACKWIESER Frederic FG Rotation Berlin |
3 | D0 | D1 | D2 | D1 | V5 | D1 | 1 | 10 | 27 | 0.167 | -17 | 6. | 91. | ||
GER | RIEGER Laurenz TSG Weinheim |
4 | D3 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 17 | 0.667 | 8 | 2. | 33. | ||
GER | NEUMANN Jose Antolin FSC Jena |
5 | D3 | D3 | V5 | D1 | V5 | D2 | 2 | 19 | 24 | 0.333 | -5 | 5. | 68. | ||
GER | ADRIAN Georg Quernheimer FC |
6 | D1 | D0 | D2 | D1 | D3 | D2 | 0 | 9 | 30 | 0.000 | -21 | 7. | 102. | ||
NED | JANS KOHNEKE Teun 1 SC Amsterdam |
7 | V5 | D0 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 23 | 16 | 0.667 | 7 | 3. | 37. |
No. 2: Results checked
Pi 2 | SA 9:00 |
Referee:
GSCHING Alexander
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SEMBACH Philipp TSG Weinheim |
1 | D0 | D2 | D4 | V5 | V5 | D2 | 2 | 18 | 24 | 0.333 | -6 | 5. | 71. | ||
GER | KAHL Alexander TG Hanau |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | V5 | 5 | 29 | 12 | 0.833 | 17 | 1. | 11. | ||
GER | WRIEDT Nathan FC Tauberbischofsheim |
3 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | D3 | 4 | 25 | 17 | 0.667 | 8 | 3. | 33. | ||
GER | DROEGE Oliver MTV München |
4 | V5 | D4 | D3 | V5 | V5 | D1 | 3 | 23 | 25 | 0.500 | -2 | 4. | 56. | ||
GER | VÖMEL Julius DFC Düsseldorf |
5 | D3 | D0 | D2 | D3 | D1 | D1 | 0 | 10 | 30 | 0.000 | -20 | 7. | 101. | ||
GER | STIEREN Niklas FC Moers |
6 | D1 | V5 | D0 | D3 | V5 | D0 | 2 | 14 | 25 | 0.333 | -11 | 6. | 76. | ||
NED | DE RUITER Job 1 Holland Schermen |
7 | V5 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 12 | 0.833 | 14 | 2. | 17. |
No. 3: Results checked
Pi 3 | SA 9:00 |
Referee:
STÖHR Bernd
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | FENS Julian 1 s.v. Pallas |
1 | V5 | D0 | D1 | V5 | V5 | 3 | 16 | 18 | 0.600 | -2 | 4. | 50. | ||
GER | BECKMANN Benedikt SV Angern |
2 | D4 | D1 | D0 | D0 | D2 | 0 | 7 | 25 | 0.000 | -18 | 6. | 100. | ||
GER | KLEIN Felix FC Tauberbischofsheim |
3 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 23 | 9 | 0.800 | 14 | 1. | 22. | ||
GER | WIEMANN Martin Eintracht Duisburg |
4 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 4 | 23 | 9 | 0.800 | 14 | 1. | 22. | ||
GER | LIEBSCHER David OFC Bonn |
5 | D2 | V5 | D2 | V5 | V5 | 3 | 19 | 15 | 0.600 | 4 | 3. | 45. | ||
GER | PUST Moritz SC Berlin |
6 | D2 | V5 | D1 | D0 | D2 | 1 | 10 | 22 | 0.200 | -12 | 5. | 81. |
No. 4: Results checked
Pi 4 | SA 9:00 |
Referee:
BRAUN Lara
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | SCHWANNINGER Timi CTG Koblenz |
1 | D3 | D2 | V5 | D1 | D4 | D1 | 1 | 16 | 26 | 0.167 | -10 | 5. | 85. | ||
GER | BRAUN Marius KTF Luitpold München |
2 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | V5 | 5 | 26 | 13 | 0.833 | 13 | 2. | 18. | ||
GER | GRÖTEKE Sebastiano TSG Weinheim |
3 | V5 | D2 | V5 | D4 | V5 | V5 | 4 | 26 | 19 | 0.667 | 7 | 4. | 36. | ||
GER | OSSYRA Matthias FC Leipzig |
4 | D1 | D0 | D2 | D0 | V5 | D1 | 1 | 9 | 29 | 0.167 | -20 | 7. | 95. | ||
NED | VAN EGMOND Dirk Jan 1 SC Amsterdam |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | 5 | 27 | 11 | 0.833 | 16 | 1. | 13. | ||
GER | HERZHOFF Julius KHC Bad Kreuznach |
6 | V5 | D1 | D2 | D4 | D0 | D2 | 1 | 14 | 29 | 0.167 | -15 | 6. | 89. | ||
GER | LÖHR Tom-Florin TG Münster |
7 | V5 | D2 | D3 | V5 | V5 | V5 | 4 | 25 | 16 | 0.667 | 9 | 3. | 32. |
No. 5: Results checked
Pi 5 | SA 9:00 |
Referee:
KOTZMANN Klaus
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | OLBRICH Justus MTV München |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 13 | 1.000 | 12 | 1. | 10. | ||
GER | BRAUN Fabian FSV Klarenthal |
2 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 22 | 12 | 0.800 | 10 | 2. | 27. | ||
GER | BÜTOW Leander OFC Bonn |
3 | D4 | D3 | D2 | V5 | V5 | 2 | 19 | 21 | 0.400 | -2 | 4. | 61. | ||
GER | EIFRIG Maximilian Johannes PFC Potsdam |
4 | D2 | D0 | V5 | D4 | D2 | 1 | 13 | 22 | 0.200 | -9 | 5. | 79. | ||
GER | WOLF Patrick Dresdener FC |
5 | D2 | D1 | D3 | V5 | D1 | 1 | 12 | 24 | 0.200 | -12 | 6. | 80. | ||
NED | YUNO Elisha 1 Holland Schermen |
6 | D3 | D3 | D3 | V5 | V5 | 2 | 19 | 18 | 0.400 | 1 | 3. | 60. |
No. 6: Results checked
Pi 6 | SA 9:00 |
Referee:
WELTZIEN Theresa
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | DUALEH Quincy 1 s.v. Ter Weer |
1 | V5 | D4 | D3 | D2 | D3 | V5 | 2 | 22 | 23 | 0.333 | -1 | 4. | 65. | ||
GER | FAßMANN Moritz FC Schkeuditz |
2 | D2 | V5 | D1 | D3 | D2 | D1 | 1 | 14 | 27 | 0.167 | -13 | 6. | 86. | ||
GER | EIDENMÜLLER Aaron TSG Weinheim |
3 | V5 | D2 | D1 | D4 | D1 | D0 | 1 | 13 | 29 | 0.167 | -16 | 7. | 90. | ||
GER | SEMPER Leonard SC Berlin |
4 | V5 | V5 | V5 | D2 | D4 | V5 | 4 | 26 | 16 | 0.667 | 10 | 3. | 30. | ||
GER | SAUERMANN Tim DFC Düsseldorf |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D0 | V5 | 5 | 25 | 20 | 0.833 | 5 | 2. | 21. | ||
GER | KLEIN Luis FC Tauberbischofsheim |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 5. | ||
GER | MITTELFARWICK Thierry OFC Bonn |
7 | D1 | V5 | V5 | D1 | D4 | D0 | 2 | 16 | 21 | 0.333 | -5 | 5. | 69. |
No. 7: Results checked
Pi 7 | SA 9:00 |
Referee:
KNAUER Tamina
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DÖRR Georg TSG Weinheim |
1 | D4 | V5 | D4 | D4 | V5 | V5 | 3 | 27 | 18 | 0.500 | 9 | 4. | 51. | ||
NED | ZOONS Axel 1 SC Amsterdam |
2 | V5 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | 5 | 25 | 17 | 0.833 | 8 | 2. | 20. | ||
GER | GOLLNICK Noah Eintracht Hildesheim |
3 | D0 | D1 | D1 | D0 | V5 | D3 | 1 | 10 | 29 | 0.167 | -19 | 7. | 94. | ||
GER | FROHWEIN Moritz TG Dörnigheim |
4 | V5 | D4 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 26 | 17 | 0.667 | 9 | 3. | 31. | ||
GER | SANITA André OFC Bonn |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 6 | 1.000 | 24 | 1. | 2. | ||
GER | WIEFEL Cedric FSC Jena |
6 | D2 | D1 | D4 | D1 | D0 | V5 | 1 | 13 | 26 | 0.167 | -13 | 5. | 88. | ||
GER | HÄßLER Arwed FC Schkeuditz |
7 | D1 | D2 | V5 | D1 | D0 | D1 | 1 | 10 | 28 | 0.167 | -18 | 6. | 92. |
No. 8: Results checked
Pi 1 | SA 11:00 |
Referee:
KRUSE Ossip
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | VEITENHEIMER Ciaran TSG Weinheim |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 5 | 1.000 | 25 | 1. | 1. | ||
GER | STOCKHAUSEN Thorsten TB Burgsteinfurt |
2 | D0 | D4 | D2 | D0 | D3 | V5 | 1 | 14 | 27 | 0.167 | -13 | 6. | 86. | ||
GER | LOESCHE Teo FSC Jena |
3 | D0 | V5 | D2 | D1 | D0 | V5 | 2 | 13 | 24 | 0.333 | -11 | 5. | 77. | ||
NED | DE WAAL Dieter 1 Holland Schermen |
4 | D0 | V5 | V5 | D1 | D2 | V5 | 3 | 18 | 22 | 0.500 | -4 | 4. | 58. | ||
GER | ARNDT Justin Quernheimer FC |
5 | D1 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | 4 | 23 | 15 | 0.667 | 8 | 3. | 35. | ||
GER | HARTMANN Markus FC Tauberbischofsheim |
6 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 12 | 0.833 | 17 | 2. | 11. | ||
GER | FERIZI Florian TG Frankenthal |
7 | D0 | D2 | D0 | D3 | D3 | D0 | 0 | 8 | 30 | 0.000 | -22 | 7. | 103. |
No. 9: Results checked
Pi 2 | SA 11:00 |
Referee:
BARDENHAGEN Jan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | SNIJDER Ivo 1 Holland Schermen |
1 | D3 | D4 | V5 | D0 | V5 | V5 | 3 | 22 | 21 | 0.500 | 1 | 4. | 55. | ||
GER | HAMPÓ Ole TV Markkleeberg |
2 | V5 | D0 | D0 | D1 | V5 | D0 | 2 | 11 | 23 | 0.333 | -12 | 6. | 78. | ||
GER | HAMLESCHER Magnus OFC Bonn |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 5. | ||
GER | ZIEGLER Jörn SV Esslingen |
4 | D3 | V5 | D2 | D2 | V5 | V5 | 3 | 22 | 19 | 0.500 | 3 | 3. | 54. | ||
GER | ZELLER Markus TG Tuttlingen |
5 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 11 | 0.833 | 16 | 2. | 13. | ||
GER | MENZEL Toni TB Burgsteinfurt |
6 | D0 | D0 | D0 | D1 | D1 | D4 | 0 | 6 | 30 | 0.000 | -24 | 7. | 105. | ||
GER | WESTPHAL Erik SC Berlin |
7 | D3 | V5 | D2 | D3 | D2 | V5 | 2 | 20 | 24 | 0.333 | -4 | 5. | 67. |
No. 10: Results checked
Pi 3 | SA 11:00 |
Referee:
TENBERGEN Paul
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | PROMMEL Wouter 1 SC Amsterdam |
1 | V5 | D4 | D4 | D2 | V5 | D4 | 2 | 24 | 23 | 0.333 | 1 | 4. | 64. | ||
GER | VELLMANNS Leonard TG Münster |
2 | D2 | V5 | D1 | D2 | V5 | D2 | 2 | 17 | 24 | 0.333 | -7 | 6. | 74. | ||
GER | MACHETANZ Jasper Dresdener FC |
3 | V5 | D1 | V5 | D1 | D2 | D4 | 2 | 18 | 25 | 0.333 | -7 | 5. | 73. | ||
GER | JORDAN Moritz FSC Jena |
4 | V5 | V5 | D1 | D0 | D3 | D1 | 2 | 15 | 25 | 0.333 | -10 | 7. | 75. | ||
GER | FÖRSTER Tristan TG Dörnigheim |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | 5 | 27 | 11 | 0.833 | 16 | 1. | 13. | ||
GER | KOTHIERINGER Michael KTF Luitpold München |
6 | D1 | D3 | V5 | V5 | V5 | D1 | 3 | 20 | 22 | 0.500 | -2 | 3. | 57. | ||
GER | PRAUS Markus SC Berlin |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | D1 | V5 | 5 | 26 | 17 | 0.833 | 9 | 2. | 19. |
No. 11: Results checked
Pi 4 | SA 11:00 |
Referee:
KRÜGER Konstantin
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | TIEMANN Max Fencing Team Bocholt |
1 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | 4 | 22 | 10 | 0.800 | 12 | 1. | 24. | ||
GER | MEIER Richard FS TG Würzburg |
2 | D3 | V5 | V5 | V5 | D2 | 3 | 20 | 19 | 0.600 | 1 | 4. | 48. | ||
FRA | SOLIVELLAS Guillaume MELUN CE |
3 | V5 | D3 | V5 | V5 | D3 | 3 | 21 | 18 | 0.600 | 3 | 3. | 46. | ||
GER | ZACHER Niklas FSC Jena |
4 | D0 | D4 | D4 | D3 | D2 | 0 | 13 | 25 | 0.000 | -12 | 6. | 96. | ||
GER | DAHMS Noah SC Berlin |
5 | D1 | D2 | D2 | V5 | D0 | 1 | 10 | 23 | 0.200 | -13 | 5. | 83. | ||
GER | GOMBOS Tom FC Tauberbischofsheim |
6 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 21 | 12 | 0.800 | 9 | 2. | 28. |
No. 12: Results checked
Pi 5 | SA 11:00 |
Referee:
DE JONG Marijn
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | LENK Hendrik Dion Dresdener FC |
1 | D4 | V5 | D1 | V5 | D1 | D3 | 2 | 19 | 22 | 0.333 | -3 | 5. | 66. | ||
GER | SCHMITZ Levent FC Berlin Südwest |
2 | V5 | V5 | D2 | D3 | D4 | D1 | 2 | 20 | 26 | 0.333 | -6 | 6. | 70. | ||
GER | REHDA Felix FG Schwerin |
3 | D0 | D2 | D0 | D0 | D2 | D1 | 0 | 5 | 30 | 0.000 | -25 | 7. | 106. | ||
GER | KÖHLER Joey SC Berlin |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 3. | ||
GER | STADLBAUER Florian MTV München |
5 | D2 | V5 | V5 | D1 | V5 | V5 | 4 | 23 | 21 | 0.667 | 2 | 3. | 41. | ||
GER | PFANN Florens OFC Bonn |
6 | V5 | V5 | V5 | D2 | D4 | D4 | 3 | 25 | 22 | 0.500 | 3 | 4. | 53. | ||
GER | PERELMANN Mark TSG Weinheim |
7 | V5 | V5 | V5 | D1 | D4 | V5 | 4 | 25 | 19 | 0.667 | 6 | 2. | 38. |
No. 13: Results checked
Pi 6 | SA 11:00 |
Referee:
POTRATZ Ricardo
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | ROSSI Leonardo TG Dörnigheim |
1 | D3 | V5 | V5 | V5 | D3 | D2 | 3 | 23 | 15 | 0.500 | 8 | 4. | 52. | ||
NED | POST Patrick 1 s.v. Pegasus Escrime |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | D1 | 4 | 23 | 19 | 0.667 | 4 | 3. | 40. | ||
GER | FLÖRICKE Ben FSC Jena |
3 | D0 | D2 | D0 | D3 | D2 | D0 | 0 | 7 | 30 | 0.000 | -23 | 7. | 104. | ||
GER | SCHÄTZKE Christoph Fechtcentrum Halle |
4 | D0 | D3 | V5 | V5 | D1 | D3 | 2 | 17 | 23 | 0.333 | -6 | 5. | 72. | ||
GER | VON UXKULL-GYLLENBAND Jan CTG Koblenz |
5 | D0 | D1 | V5 | D3 | D0 | D1 | 1 | 10 | 28 | 0.167 | -18 | 6. | 92. | ||
GER | ZIEGON Anton KTF Luitpold München |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 5. | ||
GER | MACHETANZ Arne OFC Bonn |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | 5 | 27 | 12 | 0.833 | 15 | 2. | 16. |
No. 14: Results checked
Pi 8 | SA 9:00 |
Referee:
UFTRING Niklas
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | HEGGE Maurus TG Münster |
1 | V5 | V5 | D0 | V5 | D2 | 3 | 17 | 18 | 0.600 | -1 | 3. | 49. | ||
GER | WATSON Julian DFC Düsseldorf |
2 | D2 | D1 | D4 | D4 | D0 | 0 | 11 | 25 | 0.000 | -14 | 6. | 97. | ||
GER | ENGELN Elias OFC Bonn |
3 | D4 | V5 | D4 | V5 | D2 | 2 | 20 | 17 | 0.400 | 3 | 4. | 59. | ||
GER | KAUFMANN Florian Heidenheimer SB |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 11 | 1.000 | 14 | 1. | 9. | ||
GER | STIER Franz FSC Jena |
5 | D2 | V5 | D1 | D0 | D3 | 1 | 11 | 24 | 0.200 | -13 | 5. | 82. | ||
GER | FABINGER Nils FC Moers |
6 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 4 | 23 | 12 | 0.800 | 11 | 2. | 25. |
No. 15: Results checked
Pi 9 | SA 9:00 |
Referee:
TODT Sven
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KRUMSTROH Sönke Walddörfer SV |
1 | D4 | D1 | D1 | V5 | V5 | 2 | 16 | 22 | 0.400 | -6 | 5. | 63. | ||
GER | VELLA Rosario TSG Weinheim |
2 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 4 | 23 | 18 | 0.800 | 5 | 2. | 29. | ||
GER | SCHRAMM Nils Michael OFC Bonn |
3 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 4 | 23 | 12 | 0.800 | 11 | 1. | 25. | ||
GER | FRITSCHE Jan MTV München |
4 | V5 | D2 | D3 | V5 | V5 | 3 | 20 | 12 | 0.600 | 8 | 3. | 42. | ||
GER | MEISEL Moritz FG Schwerin |
5 | D4 | V5 | D1 | D1 | V5 | 2 | 16 | 19 | 0.400 | -3 | 4. | 62. | ||
GER | ANDRITZKI Paul TSV Berlin-Wittenau |
6 | D3 | D4 | D2 | D0 | D1 | 0 | 10 | 25 | 0.000 | -15 | 6. | 98. |
No. 16: Results checked
Pi 10 | SA 9:00 |
Referee:
KINZEL Jessica
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | STEPHAN Daniel KTF Luitpold München |
1 | D2 | D4 | D2 | D1 | D0 | 0 | 9 | 25 | 0.000 | -16 | 6. | 99. | ||
GER | WALTER Jörg DFC Düsseldorf |
2 | V5 | D1 | D2 | D0 | D1 | 1 | 9 | 22 | 0.200 | -13 | 5. | 84. | ||
GER | BRAUN Noah OFC Bonn |
3 | V5 | V5 | V5 | D3 | D4 | 3 | 22 | 18 | 0.600 | 4 | 3. | 44. | ||
GER | HAMANN Gabriel FG Schwerin |
4 | V5 | V5 | D3 | V5 | D3 | 3 | 21 | 15 | 0.600 | 6 | 2. | 43. | ||
GER | OTT Daniel TG Münster |
5 | V5 | V5 | V5 | D1 | D0 | 3 | 16 | 14 | 0.600 | 2 | 4. | 47. | ||
GER | RENNER Moritz TSG Weinheim |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 8. |