Nation | Name | Reg. | Club | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | BRA | CAMARGO Alexandre | PR | AMK Mestre Kato | |
2. | BRA | MAROSTEGA Pedro | RS | GNU Nautico Uniao | |
3. | BRA | LAZZAROTTO Fabrizio | PR | AMK Mestre Kato | |
T3. | FIN | GRÄSBECK Gunnar | SP | ECP Pinheiros | |
5. | BRA | FERREIRA Nicolas | SP | ECP Pinheiros | |
6. | BRA | PETRICH Pedro | PR | AMK Mestre Kato | |
7. | BRA | MUINHOS William | RJ | SCM Magnolia | |
8. | BRA | GONCALVES Eduardo | SP | ECP Pinheiros | |
9. | BRA | GUBERT Leopoldo | PR | AMK Mestre Kato | |
10. | BRA | ASSIS Gabriel | PR | AMK Mestre Kato | |
11. | BRA | ROMANELLI Matheus | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
12. | BRA | PELLEGRINO Mauricio | SP | ECP Pinheiros | |
13. | BRA | BONAMIGO Gabriel | PR | AMK Mestre Kato | |
14. | BRA | AGUIAR Victor | RJ | SCM Magnolia | |
15. | BRA | NOGUEIRA Heitor | SP | CAP Paulistano | |
16. | BRA | BUSNARDO Lucas | SP | ECP Pinheiros | |
17. | BRA | GRUNHAUSER Richard | SP | ECP Pinheiros | |
18. | BRA | BRANDT Matheus | SP | ECP Pinheiros | |
19. | BRA | MANGIATERRA Rafael | SP | ECP Pinheiros | |
20. | BRA | SEINI Leandro | SP | ECP Pinheiros | |
21. | BRA | MOREIRA Carlos | MG | Esgrima Rapier | |
22. | BRA | MAMEDE Armando | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
23. | BRA | RAMOS Pedro | PR | AMK Mestre Kato | |
24. | BRA | NOBRE Matheus | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
25. | BRA | JULIO Gabriel | SP | ECP Pinheiros | |
26. | BRA | DONATO Alvaro | MG | BTC Barroca | |
27. | BRA | GIFFONI Miguel | RJ | SCM Magnolia | |
28. | BRA | FONSECA Pedro | RS | GNU Nautico Uniao | |
29. | BRA | DONATO Olavo | MG | BTC Barroca | |
30. | BRA | MEDEIROS Nicholas | RJ | SCM Magnolia | |
31. | BRA | HORTA Anderson | MG | BTC Barroca | |
32. | BRA | SEIXLACK Igor | MG | BTC Barroca | |
33. | BRA | WU Nicky | SP | ECP Pinheiros | |
34. | BRA | PARADELA Evandro | MG | Esgrima Rapier | |
35. | BRA | VEGA Luiz | MG | BTC Barroca | |
36. | BRA | FONSECA Lucas | RS | GNU Nautico Uniao | |
37. | BRA | MUTTI João | RJ | SCM Magnolia | |
38. | BRA | RIBEIRO Rafael | SP | SSJE Sao Jorge | |
39. | BRA | MACHADO Jerônimo | RS | GNU Nautico Uniao | |
40. | BRA | GUIMARÃES Edson | RJ | SCM Magnolia | |
41. | BRA | AVELLAR Fabiano | MG | BTC Barroca | |
42. | BRA | CAVALHEIRO João | PR | AMK Mestre Kato | |
43. | BRA | ACIOLY João Victor | PR | AMK Mestre Kato | |
44. | BRA | SOUZA Luciano | PR | CMPR Parana | |
45. | BRA | LOURENCI Matheus | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
46. | BRA | MURRAY Pedro | SP | CAP Paulistano | |
47. | BRA | DORNA Mateus | MG | Esgrima Rapier | |
48. | BRA | MALUF Guilherme | SP | ECP Pinheiros | |
49. | BRA | MEZZACAPA Henrique | SP | SSJE Sao Jorge | |
T49. | BRA | SOUZA Matheus | PR | CMPR Parana | |
51. | BRA | BICALHO Bernardo | SP | ECP Pinheiros | |
52. | BRA | FRANTZ Diego | RS | GNU Nautico Uniao | |
T52. | BRA | MARTINS Eduardo | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
54. | BRA | BASILIO Daniel | RJ | CDE Rio de Janeiro | |
55. | BRA | MADDALOZZO Luiz Otávio | PR | CC Curitibano | |
56. | BRA | OLIVEIRA Robinson | PR | AMK Mestre Kato | |
57. | BRA | LEMOS Igor | MG | Esgrima Rapier | |
58. | BRA | MELANI Ronald | PR | Sociedade Thalia | |
59. | BRA | DIAS Sandro | MG | Esgrima Rapier | |
60. | BRA | ALBUQUERQUE Henrique | MG | Esgrima Rapier | |
61. | BRA | REPPOLD Leandro | RS | GNU Nautico Uniao | |
62. | BRA | OLIVETO Jose | RJ | Academia de Esgrima Rio de Janeiro | |
63. | BRA | YAMASHITA Koiti | SP | EEAM Abel Melian | |
64. | BRA | ALVES Marco | MG | Esgrima Rapier | |
65. | BRA | PARREIRA Pedro | MG | Esgrima Rapier |