Last transmission: 19.09.2021 19:09 | Brasilian Fencing Federation

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
32 *** bye ***
17 MURA Andre
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
16 BORDIGNON João
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 4
9 VASCONCELLOS Leopoldo
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
24 PORTO Arthur
PR CMPR Parana
BRA D 7
25 SOUZA Matheus
PR CMPR Parana
BRA D 4
8 BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
5 GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA Pi
28 *** bye ***
21 OLIVEIRA Jose
PR CMPR Parana
BRA D 8
12 HOFFMANN Joao
RS GNU Nautico Uniao
BRA V 15
13 DUBIEL Guilherme
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 11
20 MUTTI João
RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
BRA V 15
29 *** bye *** Pi
4 MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA
3 MURRAY Pedro
SP CAP Paulistano
BRA Pi
30 *** bye ***
19 NOLASCO Theodoro
SP ECP Pinheiros
BRA D 12
14 DOMINGUES Lucas
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
11 FOGUEL Lucca
SP ECP Pinheiros
BRA D 6
22 LEAL Felipe
PR CC Curitibano
BRA V 15
27 HOPFER Pedro
PR CMPR Parana
BRA D 2
6 BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
7 RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
26 ANTUNES Felipe
PR Sociedade Thalia
BRA D 2
23 MADDALOZZO Moritz
PR CC Curitibano
BRA D 8
10 CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
15 HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA V 15
18 WU Nicky
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 11
31 *** bye *** Pi
2 HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA
 
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
MURA Andre
SP ECP Pinheiros
BRA D 11
 
 
VASCONCELLOS Leopoldo
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 6
BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
HOFFMANN Joao
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 11
 
 
MUTTI João
RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
BRA D 6
MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
MURRAY Pedro
SP CAP Paulistano
BRA V 15
DOMINGUES Lucas
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 14
 
 
LEAL Felipe
PR CC Curitibano
BRA D 7
BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA D 8
 
 
HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA D 13
HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA V 15
 
 
 
 
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA D 11
 
 
 
 
 
 
GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 14
MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
MURRAY Pedro
SP CAP Paulistano
BRA D 8
BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA D 13
 
 
 
Back to top
 

I | Semi-Final

K | Final

1 BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
4 MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA D 8
3 BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 11
2 RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 14
 
Back to top