No. 1: Results checked
Pi 1 | |
Referee:
GSCHING Alexander
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BAUER Paul SC Korb |
1 | V5 | D1 | D0 | D3 | D0 | D0 | 1 | 9 | 21 | 0.167 | -12 | 7. | 145. | ||
GER | HELLMUND Vincent PSV Stuttgart |
2 | D0 | D2 | D4 | V5 | D4 | D1 | 1 | 16 | 28 | 0.167 | -12 | 6. | 143. | ||
NED | JOEMRATI Ashwan 1 Holland Schermen |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | 5 | 28 | 11 | 0.833 | 17 | 2. | 29. | ||
GER | GERLACH Hannes FSC Jena |
4 | V2 | V5 | D1 | D0 | D2 | D0 | 2 | 10 | 24 | 0.333 | -14 | 5. | 131. | ||
GER | BÜTOW Leander OFC Bonn |
5 | V4 | D3 | D2 | V5 | V5 | D3 | 3 | 22 | 20 | 0.500 | 2 | 3. | 79. | ||
GER | NEEB Jakob FS TG Würzburg |
6 | V5 | V5 | D0 | V5 | D2 | D0 | 3 | 17 | 21 | 0.500 | -4 | 4. | 96. | ||
GER | ERCAN Kerem TSG Weinheim |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. |
No. 2: Results checked
Pi 2 | |
Referee:
BAPTISTA Manuel
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | AHLVERS Philipp Fechtcentrum Halle |
1 | V5 | V5 | D4 | D0 | V5 | D3 | 3 | 22 | 23 | 0.500 | -1 | 4. | 86. | ||
GER | KUTSYI Leon PSV Stuttgart |
2 | D3 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | 4 | 23 | 19 | 0.667 | 4 | 2. | 61. | ||
GER | DRESE Linus OSC Potsdam |
3 | D2 | D1 | D1 | D0 | V5 | D1 | 1 | 10 | 27 | 0.167 | -17 | 7. | 154. | ||
GER | REMMERTZ Felix KTF Luitpold München |
4 | V5 | D3 | V5 | D0 | D3 | D2 | 2 | 18 | 25 | 0.333 | -7 | 5. | 112. | ||
GER | WIEMANN Martin Eintracht Duisburg |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 0 | 1.000 | 30 | 1. | 1. | ||
GER | LAMMER Tim-Lorenz FC Tauberbischofsheim |
6 | D3 | D3 | D2 | V5 | D0 | D2 | 1 | 15 | 28 | 0.167 | -13 | 6. | 146. | ||
NED | DE WAAL Dieter 1 Holland Schermen |
7 | V5 | D2 | V5 | V5 | D0 | V5 | 4 | 22 | 18 | 0.667 | 4 | 3. | 62. |
No. 3: Results checked
Pi 3 | |
Referee:
CATHALAN Dominique
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | PRAUS Markus SC Berlin |
1 | V5 | V5 | V5 | / | V5 | V5 | 5 | 25 | 6 | 1.000 | 19 | 1. | 18. | ||
GER | MEYER Lennard Walddörfer SV |
2 | D4 | V5 | V5 | / | V5 | D4 | 3 | 23 | 20 | 0.600 | 3 | 2. | 69. | ||
GER | WEIß Rene FS TG Würzburg |
3 | D0 | D4 | V3 | / | D3 | D1 | 1 | 11 | 22 | 0.200 | -11 | 5. | 137. | ||
GER | BENDERS Florian TV Feldkirchen |
4 | D0 | D3 | D2 | / | D2 | D2 | 0 | 9 | 23 | 0.000 | -14 | 6. | 160. | ||
BEL | SCHOUTERDEN Olivier 1 Vast Als Eik |
5 | / | / | / | / | / | / | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 7. | 178. | |||
GER | DITTMER Sandro 1. FC Quadrath-Ichendorf |
6 | D1 | D3 | V5 | V5 | / | V5 | 3 | 19 | 18 | 0.600 | 1 | 4. | 71. | ||
GER | FRIESEN Lukas SKG Oberhöchstadt |
7 | D1 | V5 | V5 | V5 | / | D3 | 3 | 19 | 17 | 0.600 | 2 | 3. | 70. |
No. 4: Results checked
Pi 4 | |
Referee:
KOTZMANN Klaus
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | OTTO Louis TB Hamburg-Eilbeck |
1 | D2 | D2 | D0 | D1 | V5 | D1 | 1 | 11 | 27 | 0.167 | -16 | 6. | 151. | ||
GER | MEISEL Moritz FG Schwerin |
2 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | D4 | 4 | 24 | 18 | 0.667 | 6 | 3. | 58. | ||
GER | OTTO Fritz Henry ASC Göttingen |
3 | V5 | D2 | D0 | V5 | V5 | D2 | 3 | 19 | 21 | 0.500 | -2 | 5. | 92. | ||
GER | RENNER Moritz TSG Weinheim |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 3 | 1.000 | 27 | 1. | 3. | ||
GER | PUST Moritz SC Berlin |
5 | V5 | D4 | D1 | D1 | V5 | V5 | 3 | 21 | 23 | 0.500 | -2 | 4. | 91. | ||
GER | SCHMID Andreas Walddörfer SV |
6 | D2 | D0 | D3 | D0 | D3 | D1 | 0 | 9 | 30 | 0.000 | -21 | 7. | 166. | ||
GER | RALLE Alexander TSG Friesenheim |
7 | V5 | V5 | V5 | D2 | D4 | V5 | 4 | 26 | 18 | 0.667 | 8 | 2. | 55. |
No. 5: Results checked
Pi 5 | |
Referee:
BERTA Gertrud
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | JANS-KÖHNEKE Teun 1 SC Amsterdam |
1 | V5 | V5 | V4 | D1 | V5 | V5 | 5 | 25 | 12 | 0.833 | 13 | 2. | 40. | ||
GER | BECKMANN Benedikt USC Magdeburg |
2 | D0 | V5 | D3 | D0 | V5 | D0 | 2 | 13 | 24 | 0.333 | -11 | 5. | 128. | ||
GER | GRUN Nils SC Berlin |
3 | D2 | D2 | D2 | D2 | V5 | D0 | 1 | 13 | 27 | 0.167 | -14 | 6. | 148. | ||
GER | FERIZI Florian TG Frankenthal |
4 | D3 | V5 | V5 | D1 | V5 | D2 | 3 | 21 | 20 | 0.500 | 1 | 4. | 83. | ||
GER | HODAK Phillip PSV Stuttgart |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. | ||
GER | RUSSELL Philip TV Feldkirchen |
6 | D0 | D2 | D2 | D1 | D0 | V5 | 1 | 10 | 29 | 0.167 | -19 | 7. | 156. | ||
GER | RAHIMIAN Benjamin Walddörfer SV |
7 | D2 | V5 | V5 | V5 | D3 | D4 | 3 | 24 | 17 | 0.500 | 7 | 3. | 73. |
No. 6: Results checked
Pi 6 | |
Referee:
BULLINGER Marino
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DEGLER Maurice SC Berlin |
1 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 12 | 0.833 | 16 | 1. | 32. | ||
BEL | NIJS Mathieu 1 Skirmjan |
2 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 10 | 0.833 | 16 | 3. | 35. | ||
GER | STELLMACH Philipp TSV Trudering |
3 | D1 | D0 | D0 | D1 | D4 | D3 | 0 | 9 | 30 | 0.000 | -21 | 7. | 166. | ||
GER | FRITSCHE Jan MTV München |
4 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 12 | 0.833 | 16 | 1. | 32. | ||
GER | OTT Daniel FG TG Münster |
5 | D3 | D1 | V5 | D2 | V5 | V5 | 3 | 21 | 22 | 0.500 | -1 | 4. | 87. | ||
GER | BUCHHOLTZ Carl TB Hamburg-Eilbeck |
6 | D1 | D1 | V5 | D1 | D4 | D1 | 1 | 13 | 29 | 0.167 | -16 | 6. | 150. | ||
GER | FAßMANN Moritz FC Schkeuditz |
7 | D1 | D0 | V5 | D1 | D2 | V5 | 2 | 14 | 24 | 0.333 | -10 | 5. | 126. |
No. 7: Results checked
Pi 7 | |
Referee:
STIENHENSER Maximilian
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KOTHIERINGER Michael KTF Luitpold München |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. | ||
NED | PROMMEL Wouter 1 SC Amsterdam |
2 | D3 | D1 | V5 | V5 | D1 | V5 | 3 | 20 | 18 | 0.500 | 2 | 3. | 80. | ||
GER | BAUKNECHT Maurice-Leon FC Tauberbischofsheim |
3 | D1 | V5 | D2 | D4 | D2 | V3 | 2 | 17 | 21 | 0.333 | -4 | 5. | 106. | ||
GER | BECK Lukas FC Fürth |
4 | D0 | D1 | V5 | V5 | D2 | V5 | 3 | 18 | 20 | 0.500 | -2 | 4. | 93. | ||
GER | LEWEJOHANN Luca Janik FG TG Münster |
5 | D1 | D0 | V5 | D3 | D1 | V5 | 2 | 15 | 25 | 0.333 | -10 | 6. | 123. | ||
GER | ROSSI Leonardo TG Dörnigheim |
6 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 11 | 0.833 | 15 | 2. | 39. | ||
GER | UHL Pascal Bernhard TV Haueneberstein |
7 | D1 | D2 | D0 | D0 | D1 | D0 | 0 | 4 | 28 | 0.000 | -24 | 7. | 171. |
No. 8: Results checked
Pi 8 | |
Referee:
KINZEL Jessica
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BOEHME Elias SKG Oberhöchstadt |
1 | D0 | D0 | V5 | V5 | D3 | D0 | 2 | 13 | 25 | 0.333 | -12 | 7. | 129. | ||
GER | FRANKE Tim Ole TV Haueneberstein |
2 | V5 | V5 | D0 | D3 | D2 | D0 | 2 | 15 | 23 | 0.333 | -8 | 5. | 120. | ||
GER | BREM Josef KTF Luitpold München |
3 | V5 | D3 | D1 | D2 | V5 | D0 | 2 | 16 | 23 | 0.333 | -7 | 4. | 115. | ||
GER | SCHRAMM Nils Michael OFC Bonn |
4 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 9 | 0.833 | 17 | 1. | 31. | ||
BEL | VANDE BROECK Theo 1 CE Les 3 Armes |
5 | D4 | V5 | V5 | D1 | V5 | D3 | 3 | 23 | 20 | 0.500 | 3 | 3. | 78. | ||
GER | SZUMODALSKY Emil FSC Jena |
6 | V5 | V5 | D3 | D0 | D0 | D3 | 2 | 16 | 25 | 0.333 | -9 | 6. | 121. | ||
GER | FAUL Paul-Luca FC Tauberbischofsheim |
7 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 5 | 27 | 11 | 0.833 | 16 | 2. | 34. |
No. 9: Results checked
Pi 9 | |
Referee:
TAKATS Istvan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | BOROWIAK Arwen FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. | ||
GER | DAHMS Noah SC Berlin |
2 | D1 | V5 | V5 | V5 | D3 | V5 | 4 | 24 | 13 | 0.667 | 11 | 3. | 51. | ||
GER | KNERR Emil VT Zweibrücken |
3 | D1 | D2 | D0 | D3 | D1 | V5 | 1 | 12 | 25 | 0.167 | -13 | 6. | 147. | ||
GER | GRUND Toni FC Schkeuditz |
4 | D0 | D0 | V5 | V5 | D0 | D3 | 2 | 13 | 23 | 0.333 | -10 | 5. | 127. | ||
NED | BENLI Baris 1 Holland Schermen |
5 | D2 | D0 | V5 | D3 | D0 | V5 | 2 | 15 | 25 | 0.333 | -10 | 4. | 123. | ||
GER | NEUMANN Jose Antolin FSC Jena |
6 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 9 | 0.833 | 19 | 2. | 26. | ||
GER | GETTO Silas Justus TV Haueneberstein |
7 | D0 | D1 | D0 | V5 | D2 | D0 | 1 | 8 | 28 | 0.167 | -20 | 7. | 158. |
No. 10: Results checked
Pi 10 | |
Referee:
LANGE Robert
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KIBIK Christian TSV Neu-Ulm |
1 | D0 | D2 | V5 | D2 | D3 | V5 | 2 | 17 | 25 | 0.333 | -8 | 5. | 118. | ||
GER | WILLIAMS David FC Tauberbischofsheim |
2 | V5 | D2 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 27 | 9 | 0.833 | 18 | 2. | 28. | ||
GER | FABINGER Nils FC Moers |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 6 | 1.000 | 24 | 1. | 5. | ||
GER | HASCHE Valentin TG Dörnigheim |
4 | D4 | D1 | D0 | V5 | V5 | V5 | 3 | 20 | 21 | 0.500 | -1 | 3. | 88. | ||
GER | ZAGORNIK Lucas FSC Jena |
5 | V5 | D1 | D0 | D4 | D0 | V5 | 2 | 15 | 25 | 0.333 | -10 | 6. | 123. | ||
GER | OFFERMANN Carsten TB Hamburg-Eilbeck |
6 | V5 | D0 | D2 | D1 | V5 | V5 | 3 | 18 | 22 | 0.500 | -4 | 4. | 95. | ||
BEL | GUTERMANN WILLIAM 1 Herckenrode |
7 | D1 | D2 | D0 | D1 | D3 | D4 | 0 | 11 | 30 | 0.000 | -19 | 7. | 165. |
No. 11: Results checked
Pi 11 | |
Referee:
WEINER Björn Erik
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | RAINER Merlin OSC Potsdam |
1 | D4 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 28 | 15 | 0.667 | 13 | 2. | 49. | ||
GER | ENGELN Elias OFC Bonn |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. | ||
BEL | VANDENBULCKE Charles 1 Vast Als Eik |
3 | V5 | D0 | D4 | V5 | D2 | V5 | 3 | 21 | 17 | 0.500 | 4 | 4. | 76. | ||
GER | GRÖTEKE Sebastiano TSG Weinheim |
4 | D4 | D2 | V5 | V5 | V5 | V4 | 4 | 25 | 18 | 0.667 | 7 | 3. | 56. | ||
GER | RIEHS Magnus PSV Stuttgart |
5 | D0 | D0 | D0 | D1 | D1 | V4 | 1 | 6 | 28 | 0.167 | -22 | 7. | 159. | ||
GER | LENSCHOW Nick-Malte MTV Soltau |
6 | D0 | D1 | V3 | D0 | V5 | D0 | 2 | 9 | 23 | 0.333 | -14 | 5. | 132. | ||
GER | KATO Reise Thomas SKG Oberhöchstadt |
7 | D1 | D0 | D0 | D3 | D3 | V5 | 1 | 12 | 23 | 0.167 | -11 | 6. | 142. |
No. 12: Results checked
Pi 12 | |
Referee:
VESPER Marian Alexander
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | MUSCHE Paul USC Magdeburg |
1 | V5 | V5 | D4 | D2 | D1 | V5 | 3 | 22 | 22 | 0.500 | 0 | 5. | 84. | ||
GER | SEPP Dominik MTV München |
2 | D0 | D0 | D0 | D1 | D0 | D0 | 0 | 1 | 30 | 0.000 | -29 | 7. | 176. | ||
GER | HAMANN Gabriel FG Schwerin |
3 | D3 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 26 | 17 | 0.667 | 9 | 2. | 53. | ||
GER | STRÄTZ Finn OFC Bonn |
4 | V5 | V5 | D2 | D1 | D1 | D3 | 2 | 17 | 24 | 0.333 | -7 | 6. | 114. | ||
GER | SCHUSTER Noah FC Tauberbischofsheim |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 9 | 1.000 | 21 | 1. | 14. | ||
GER | KLEIN Carlo FC Oelsnitz |
6 | V5 | V5 | D1 | V5 | D1 | D2 | 3 | 19 | 17 | 0.500 | 2 | 4. | 81. | ||
GER | VELLGUTH Tilman OSC Berlin |
7 | D4 | V5 | D4 | V5 | D1 | V5 | 3 | 24 | 20 | 0.500 | 4 | 3. | 75. |
No. 13: Results checked
Pi 15 | |
Referee:
PALABIYIK Cihan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KAPPUS Bastian FC Tauberbischofsheim |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | V4 | 5 | 28 | 17 | 0.833 | 11 | 2. | 41. | ||
GER | MEIER Bernhard FS TG Würzburg |
2 | D2 | V5 | D1 | D3 | D2 | D0 | 1 | 13 | 28 | 0.167 | -15 | 6. | 149. | ||
GER | SCHMITZ Tom OFC Bonn |
3 | D4 | D3 | D2 | D3 | D2 | D1 | 0 | 15 | 30 | 0.000 | -15 | 7. | 161. | ||
GER | TIEDEMANN Julius TB Burgsteinfurt |
4 | D0 | V5 | V5 | V5 | D2 | D2 | 3 | 19 | 19 | 0.500 | 0 | 4. | 85. | ||
GER | HÄßLER Arwed FC Schkeuditz |
5 | D3 | V5 | V5 | D1 | V5 | D2 | 3 | 21 | 24 | 0.500 | -3 | 5. | 94. | ||
GER | WESTPHAL Erik SC Berlin |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | D2 | 4 | 25 | 20 | 0.667 | 5 | 3. | 60. | ||
GER | NEUDECK Julius Dresdener FC |
7 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 11 | 0.833 | 17 | 1. | 29. |
No. 14: Results checked
Pi 16 | |
Referee:
KÜHBORTH Viktoria
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | ROSSI Lorenzo TG Dörnigheim |
1 | D4 | D3 | V5 | D1 | D2 | V5 | 2 | 20 | 28 | 0.333 | -8 | 6. | 117. | ||
GER | TELLBACH Luis SC Berlin |
2 | V5 | D3 | V5 | D1 | D0 | D4 | 2 | 18 | 24 | 0.333 | -6 | 5. | 109. | ||
GER | MANNHEIM Paul F. FG Schwerin |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | D0 | D1 | 4 | 21 | 20 | 0.667 | 1 | 3. | 65. | ||
GER | EISENSCHMIDT Tim FSC Jena |
4 | D4 | D0 | D0 | D0 | D1 | D1 | 0 | 6 | 30 | 0.000 | -24 | 7. | 170. | ||
GER | BROSCHE Tilman Fechtclub Radebeul |
5 | V5 | V5 | D4 | V5 | D1 | V5 | 4 | 25 | 13 | 0.667 | 12 | 2. | 50. | ||
GER | LIEBSCHER David OFC Bonn |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 4 | 1.000 | 26 | 1. | 4. | ||
GER | GHRAIRI Tarek TB Burgsteinfurt |
7 | D4 | V5 | V5 | V5 | D1 | D0 | 3 | 20 | 21 | 0.500 | -1 | 4. | 88. |
No. 15: Results checked
Pi 14 | |
Referee:
PANCZUK Klemens
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEL | LIEKENS Basil 1 Herckenrode |
1 | D3 | D0 | D4 | D4 | V5 | D0 | 1 | 16 | 27 | 0.167 | -11 | 5. | 141. | ||
GER | HÜSING Jonas TB Burgsteinfurt |
2 | V5 | D3 | D0 | D1 | D1 | D1 | 1 | 11 | 28 | 0.167 | -17 | 7. | 153. | ||
GER | SEMPER Leonard SC Berlin |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 5 | 29 | 8 | 0.833 | 21 | 2. | 23. | ||
GER | LECOUR Iven FC Tauberbischofsheim |
4 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | D4 | 4 | 24 | 17 | 0.667 | 7 | 3. | 57. | ||
GER | WOLF Patrick Fechtclub Radebeul |
5 | V5 | V5 | D0 | D1 | V5 | D1 | 3 | 17 | 21 | 0.500 | -4 | 4. | 96. | ||
GER | NEUBAUER Aaron FSC Jena |
6 | D2 | V5 | D0 | D2 | D1 | D0 | 1 | 10 | 26 | 0.167 | -16 | 6. | 152. | ||
GER | BRANSCHEID Gregor FC Moers |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 16. |
No. 16: Results checked
Pi 3 | |
Referee:
CATHALAN Dominique
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | REHDA Felix FG Schwerin |
1 | V5 | D0 | V5 | D1 | D3 | D3 | 2 | 17 | 27 | 0.333 | -10 | 6. | 122. | ||
GER | HEUSER Fabian FC Moers |
2 | D3 | D3 | D2 | D1 | D3 | D2 | 0 | 14 | 30 | 0.000 | -16 | 7. | 162. | ||
GER | WIEFEL Cedric FSC Jena |
3 | V5 | V5 | D4 | D2 | D3 | V5 | 3 | 24 | 21 | 0.500 | 3 | 3. | 77. | ||
GER | KRAWTSCHUK Alexander FSC Cottbus |
4 | D4 | V5 | V5 | D2 | D3 | V5 | 3 | 24 | 23 | 0.500 | 1 | 4. | 82. | ||
GER | KÖHLER Joey Dresdener FC |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 8 | 1.000 | 22 | 1. | 12. | ||
NED | VERMEULEN Olof 1 SC Noord |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | 5 | 27 | 20 | 0.833 | 7 | 2. | 44. | ||
GER | BRELL Noah SC Korb |
7 | V5 | V5 | D3 | D2 | D0 | D3 | 2 | 18 | 25 | 0.333 | -7 | 5. | 112. |
No. 17: Results checked
Pi 13 | |
Referee:
WELTZIEN Theresa
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | ELSEN Thorben OFC Bonn |
1 | V5 | D1 | V5 | V5 | V5 | 4 | 21 | 13 | 0.800 | 8 | 2. | 48. | ||
GER | WALTER Lennard FC Tauberbischofsheim |
2 | D2 | D1 | V3 | V5 | D2 | 2 | 13 | 20 | 0.400 | -7 | 4. | 102. | ||
GER | LÖHR Tom-Florin TB Burgsteinfurt |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 9 | 1.000 | 16 | 1. | 22. | ||
GER | DÖRFER Laurenz FSC Jena |
4 | D1 | D2 | D2 | D2 | D0 | 0 | 7 | 23 | 0.000 | -16 | 6. | 163. | ||
GER | LEIDHOLDT Levin Chemnitzer PSV |
5 | D2 | D3 | D1 | V5 | D3 | 1 | 14 | 22 | 0.200 | -8 | 5. | 133. | ||
GER | NIKAS Nikolaos TG Dörnigheim |
6 | D3 | V5 | D4 | V5 | V5 | 3 | 22 | 15 | 0.600 | 7 | 3. | 66. |
No. 18: Results checked
Pi 14 | |
Referee:
PANCZUK Klemens
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | HELM Leander Berliner FC |
1 | V5 | V5 | D2 | V5 | V5 | 4 | 22 | 14 | 0.800 | 8 | 2. | 47. | ||
GER | MÄRKLE Felix PSV Stuttgart |
2 | D4 | V5 | D1 | V5 | V5 | 3 | 20 | 14 | 0.600 | 6 | 3. | 67. | ||
GER | SPIELMANN Richard Fechtcentrum Halle |
3 | D1 | D0 | D4 | V5 | V5 | 2 | 15 | 20 | 0.400 | -5 | 4. | 101. | ||
GER | KAPPES Daniel FC Tauberbischofsheim |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 19. | ||
GER | EHRICH Marlon SC Berlin |
5 | D4 | D1 | D4 | D0 | V5 | 1 | 14 | 22 | 0.200 | -8 | 5. | 133. | ||
GER | DAHMLOS Fritz FSC Jena |
6 | D0 | D3 | D1 | D1 | D2 | 0 | 7 | 25 | 0.000 | -18 | 6. | 164. |
No. 19: Results checked
Pi 15 | |
Referee:
PALABIYIK Cihan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | STIEREN Niklas FC Moers |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 19. | ||
GER | HAUPT Julius PSV Weimar |
2 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | 4 | 24 | 8 | 0.800 | 16 | 2. | 45. | ||
GER | BAIR Marlon PSV Stuttgart |
3 | D1 | D0 | V5 | D1 | D2 | 1 | 9 | 22 | 0.200 | -13 | 5. | 138. | ||
GER | RUGE Arthus FZ Erfurt EnGarde |
4 | D2 | D0 | D2 | D2 | V5 | 1 | 11 | 21 | 0.200 | -10 | 4. | 136. | ||
GER | LENK Hendrik Dion Dresdener FC |
5 | D1 | D3 | V5 | V5 | V5 | 3 | 19 | 15 | 0.600 | 4 | 3. | 68. | ||
GER | DRESSEL Jannes FSC Jena |
6 | D0 | D0 | V5 | D1 | D2 | 1 | 8 | 22 | 0.200 | -14 | 6. | 139. |
No. 20: Results checked
Pi 12 | |
Referee:
VESPER Marian Alexander
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | ALTENRIEDER Simon MTV München |
1 | D1 | D2 | D0 | V5 | D0 | D0 | 1 | 8 | 26 | 0.167 | -18 | 6. | 155. | ||
GER | RIEGER Laurenz TSG Weinheim |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | D2 | 4 | 25 | 15 | 0.667 | 10 | 3. | 52. | ||
GER | FLÖRICKE Ben FSC Jena |
3 | V5 | D1 | V5 | V5 | D0 | D0 | 3 | 16 | 23 | 0.500 | -7 | 4. | 99. | ||
GER | ZACHER Niklas TUS Osterburg Weida |
4 | V5 | D2 | D4 | V5 | D3 | D2 | 2 | 21 | 19 | 0.333 | 2 | 5. | 103. | ||
GER | SPÄTE Maximilian TV Haueneberstein |
5 | D1 | D1 | D2 | D1 | D0 | D0 | 0 | 5 | 30 | 0.000 | -25 | 7. | 173. | ||
NED | ZOONS Axel 1 SC Amsterdam |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 8 | 1.000 | 22 | 1. | 12. | ||
GER | LEYENDECKER Piet Eintracht Duisburg |
7 | V5 | V5 | V5 | V3 | V5 | D2 | 5 | 25 | 9 | 0.833 | 16 | 2. | 36. |
No. 21: Results checked
Pi 4 | |
Referee:
TOTH Ferenc
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AUT | POINTNER Maximilian |
1 | V5 | D1 | D2 | D2 | V5 | V5 | 3 | 20 | 21 | 0.500 | -1 | 4. | 88. | ||
GER | FRANKE Eric Pascal Fechtclub Radebeul |
2 | D1 | D3 | D1 | D1 | D2 | V5 | 1 | 13 | 25 | 0.167 | -12 | 6. | 144. | ||
GER | SAUERMANN Tim DFC Düsseldorf |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 7 | 1.000 | 23 | 1. | 6. | ||
GER | ACKERMANN Leonardo MTV München |
4 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 8 | 0.833 | 20 | 2. | 24. | ||
GER | MACHETANZ Jasper Dresdener FC |
5 | V5 | V5 | D0 | D0 | V5 | V5 | 4 | 20 | 18 | 0.667 | 2 | 3. | 64. | ||
GER | JORDAN Moritz FSC Jena |
6 | D4 | V5 | D0 | D0 | D4 | V5 | 2 | 18 | 24 | 0.333 | -6 | 5. | 109. | ||
GER | WAGNER Vincent PSV Stuttgart |
7 | D1 | D0 | D0 | D0 | D1 | D2 | 0 | 4 | 30 | 0.000 | -26 | 7. | 175. |
No. 22: Results checked
Pi 16 | |
Referee:
KÜHBORTH Viktoria
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WIDMANN Lorenz TV Feldkirchen |
1 | D0 | D0 | D0 | D0 | D0 | 0 | 0 | 25 | 0.000 | -25 | 6. | 174. | ||
GER | NOWAK Hannes Fechtclub Radebeul |
2 | V5 | D0 | D2 | D3 | D2 | 1 | 12 | 20 | 0.200 | -8 | 5. | 135. | ||
GER | STIER Franz FSC Jena |
3 | V5 | V5 | D0 | D0 | V5 | 3 | 15 | 14 | 0.600 | 1 | 3. | 72. | ||
GER | MÜLLER Marc Dresdener FC |
4 | V5 | V5 | V5 | D2 | V5 | 4 | 22 | 9 | 0.800 | 13 | 2. | 46. | ||
GER | MEIER Richard FS TG Würzburg |
5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 8 | 1.000 | 17 | 1. | 19. | ||
GER | MEUTZNER Daniel FSC Cottbus |
6 | V5 | V5 | D4 | D2 | D3 | 2 | 19 | 17 | 0.400 | 2 | 4. | 100. |
No. 23: Results checked
Pi 9 | |
Referee:
TAKATS Istvan
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | DEMIR Enis FC Fürth |
1 | D0 | D1 | D1 | D1 | D0 | D0 | 0 | 3 | 27 | 0.000 | -24 | 7. | 172. | ||
GER | BORNSCHEIN Max FSC Jena |
2 | V5 | V5 | D2 | D4 | D0 | D1 | 2 | 17 | 21 | 0.333 | -4 | 4. | 106. | ||
GER | MENZEL Toni TB Burgsteinfurt |
3 | V5 | D1 | D1 | V5 | D1 | D2 | 2 | 15 | 22 | 0.333 | -7 | 5. | 116. | ||
GER | FORST Marvin FC Tauberbischofsheim |
4 | V5 | V5 | V5 | V5 | D2 | D3 | 4 | 25 | 16 | 0.667 | 9 | 3. | 54. | ||
GER | BAREIß Silas PSV Stuttgart |
5 | V2 | V5 | D1 | D2 | D0 | D1 | 2 | 11 | 25 | 0.333 | -14 | 6. | 130. | ||
BEL | CRISMER Augustin 1 CE Embourg |
6 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D3 | 5 | 28 | 8 | 0.833 | 20 | 2. | 24. | ||
GER | FROHWEIN Moritz TG Dörnigheim |
7 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 10 | 1.000 | 20 | 1. | 16. |
No. 24: Results checked
Pi 8 | |
Referee:
KINZEL Jessica KOTZMANN Klaus
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NED | KOWALCZYK Fynn 1 SC Amsterdam |
1 | D4 | D0 | D0 | D2 | V5 | V5 | 2 | 16 | 24 | 0.333 | -8 | 6. | 119. | ||
GER | KLAUS Felix TSV Neu-Ulm |
2 | V5 | D1 | D4 | D3 | V5 | D3 | 2 | 21 | 24 | 0.333 | -3 | 5. | 105. | ||
GER | BRAUN Noah OFC Bonn |
3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 2 | 1.000 | 28 | 1. | 2. | ||
GER | KAIB Simon TG Dörnigheim |
4 | V5 | V5 | D0 | D2 | V5 | V5 | 4 | 22 | 18 | 0.667 | 4 | 3. | 62. | ||
GER | SCHÄTZKE Christoph Fechtcentrum Halle |
5 | V5 | V5 | D0 | V5 | V5 | V5 | 5 | 25 | 16 | 0.833 | 9 | 2. | 43. | ||
GER | BAUER Janis TSV Speyer |
6 | D1 | D0 | D0 | D0 | D0 | D0 | 0 | 1 | 30 | 0.000 | -29 | 7. | 176. | ||
GER | LOESCHE Teo FSC Jena |
7 | D3 | V5 | D1 | D4 | D4 | V5 | 2 | 22 | 23 | 0.333 | -1 | 4. | 104. |
No. 25: Results checked
Pi 5 | |
Referee:
BERTA Gertrud
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | KOLLER Korbinian KTF Luitpold München |
1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 6 | 30 | 9 | 1.000 | 21 | 1. | 14. | ||
GER | VATTER Luca FG Schwerin |
2 | D3 | D1 | D2 | D1 | V5 | D4 | 1 | 16 | 25 | 0.167 | -9 | 6. | 140. | ||
GER | CURIC Dominik PSV Stuttgart |
3 | D0 | V5 | D3 | D2 | V5 | D4 | 2 | 19 | 24 | 0.333 | -5 | 5. | 108. | ||
POL | PICHLACZ Szymon 1 UKS MDK-5 Bydgoszcz |
4 | D0 | V5 | V5 | D3 | V5 | V5 | 4 | 23 | 17 | 0.667 | 6 | 3. | 59. | ||
GER | WEIßE Ferdinand Heidenheimer SB |
5 | D3 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 28 | 13 | 0.833 | 15 | 2. | 38. | ||
GER | EICHENBERG Maximilian TSV Neu-Ulm |
6 | D2 | D0 | D3 | D0 | D2 | D0 | 0 | 7 | 30 | 0.000 | -23 | 7. | 168. | ||
GER | KÜHNEL Benedikt FSC Jena |
7 | D1 | V5 | V5 | D2 | D0 | V5 | 3 | 18 | 23 | 0.500 | -5 | 4. | 98. |
No. 26: Results checked
Pi 13 | |
Referee:
STIENHENSER Maximilian WELTZIEN Theresa
Nation | Name | No. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | V | TD | TR | I1 | I2 | Rk. | Rd. | Q |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GER | WOLTER Enrico FG Schwerin |
1 | D4 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 29 | 11 | 0.833 | 18 | 1. | 27. | ||
GER | STADLBAUER Florian MTV München |
2 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | D4 | 5 | 29 | 14 | 0.833 | 15 | 2. | 37. | ||
GER | HUBER Felix TV Haueneberstein |
3 | D1 | D1 | D0 | D1 | D4 | D0 | 0 | 7 | 30 | 0.000 | -23 | 7. | 168. | ||
BEL | GOOVAERTS Reinoud 1 Omnisword |
4 | D2 | D2 | V5 | V5 | V5 | D4 | 3 | 23 | 16 | 0.500 | 7 | 4. | 74. | ||
GER | SUHRHOFF Hendrik OSC Potsdam |
5 | D1 | D2 | V5 | D1 | V5 | D3 | 2 | 17 | 23 | 0.333 | -6 | 5. | 111. | ||
GER | SCHULTZE Arthur FSC Jena |
6 | D1 | D0 | V5 | D0 | D2 | D1 | 1 | 9 | 29 | 0.167 | -20 | 6. | 157. | ||
GER | SEMBACH Philipp TSG Weinheim |
7 | D1 | V5 | V5 | V5 | V5 | V5 | 5 | 26 | 17 | 0.833 | 9 | 3. | 42. |