Last transmission: 04.12.2021 17:20 | Danske Faegte Forbund

y: Table of 128, z: Table of 64
A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

y | Table of 128

z | Table of 64

1 RASPOPTSIS Evangelos
O.X.I.FLORINAS
GRE Pi
128 *** bye ***
65 HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
64 AKKUNCU Semih
TUR D 10
33 MAZUR Daniil
UKR V 15
96 OZER Kerem
TUR D 7
97 PETTERSSON Isac
ST UF Uppsala
SWE D 5
32 SZURLEJ Maciej
WKS Kolejarz Wroclaw
POL V 15
17 RASHAIDA Rahim
BUL Pi
112 *** bye ***
81 PISNENKO Oskar
En Garde Haapsalu
EST D 10
48 DE LA CAL GUIJARRO Jaime
ESP V 13
49 GUMENIUK Andriy
Khmelnitskiy
UKR V 15
80 BUONINCONTRI Andrea
ITA D 4
113 *** bye *** Pi
16 POMCHENKO Antonio
UKR
9 MYKYTENKO Maksym
UKR Pi
120 *** bye ***
73 KATSINOS Stylianos
O.X.I.FLORINAS
GRE D 8
56 RUPPENTHAL Julius
BS SV Waldkirch
GER V 15
41 PERSSON TOERN Caspian
SY YFK Ystad
SWE D 7
88 POCSI Tamas
ST DIF Stockholm
SWE V 15
105 *** bye *** Pi
24 DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob
HS Hellerup FK
DEN
25 PERCHUK Maksym
UKR V 15
104 AL-FADAAQ Jaber
QAT D 12
89 AL-QAHTANI Meshaal
Qatar Fencing Academy
QAT D 5
40 SOLA SEGURA Rafael
ESP V 15
57 SANTANGELO Stefano
ITA V 15
72 ERSS Ott Henrik
Tallinna Mook
EST D 11
121 *** bye *** Pi
8 PIETROBELLI Giacomo
ITA
5 STELLA Davide
ITA Pi
124 *** bye ***
69 SPIEGEL Robert Casper
VA FTS Dornbirn
AUT D 10
60 REMMEN Maurits
s.v. RobbSchermen
NED V 15
37 MAVROMATIS Achilleas
O.X.I.FLORINAS
GRE V 15
92 MORANO Tommaso
ITA D 11
101 SKYDAN Mykolai
KIEW
UKR V 15
28 KOLESNIK Aleks
Tallinna Mook
EST D 9
21 COMPAROTTO Giorgio
ITA Pi
108 *** bye ***
85 PAHKALA Peik
ES Habda Helsinki
FIN V 15
44 OXHOLM WAGNER Alec
HS Hellerup FK
DEN D 13
53 VAN COPPENOLLE Nicolas
VS SC Parcival Leuven
BEL D 13
76 KEW Liam
Redhill and Reigate EC
GBR V 15
117 *** bye *** Pi
12 REDLICH Tobias Anon
HS Glostrup FK
DEN
13 MEDISAUSKAS Matas
Gaja-Dvikova
LTU Pi
116 *** bye ***
77 LEPORATI Ettore
ITA D 14
52 CIRCO Leonardo
ITA V 15
45 BUSCH Erik
WÜ Heidenheimer SB
GER D 11
84 PONIKVAR Lars
SK Ljubljana
SLO V 15
109 *** bye *** Pi
20 SENA Cristiano
ITA
29 MERIC Murat
TUR V 15
100 LAMBINEN Nikita
Tallinna Mook
EST D 6
93 SYDOROV Mykhailo
UKR D 12
36 SIPAVICIUS Mindaugas
Gaja-Dvikova
LTU V 15
61 BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
68 BREIVIK Viktor Jarl Hagen
OS Bygdø FK
NOR D 9
125 *** bye *** Pi
4 HOLMEN Franz Philip Pap
OS Bygdø FK
NOR
3 KUMMER Horant
WÜ Heidenheimer SB
GER Pi
126 *** bye ***
67 PROKOFIEV Arsenii
UKR D 9
62 SITIKOV Nikita
Tallinna Mook
EST V 15
35 MAISTRENKO Lev
UKR V 15
94 BALBUZA Vladyslav
UKR D 12
99 SOUREK Karlo
CRO D 14
30 DE LAMPER Aeneas
VS Confrerie Gent
BEL V 15
19 RAHAMEFY Aina
FRA Pi
110 *** bye ***
83 FRIIS MADSEN Benjamin
SJ KFK Kalundborg
DEN V 15
46 THEODOROPOULOS Panagiotis
A.O.ARISTON PAIANIAS
GRE D 11
51 FELTZ Flavien
FF CRE Arlon
BEL V 15
78 GAILIS Archibalds
BJSS Ridzene
LAT D 12
115 *** bye *** Pi
14 CHORNOGOD Illia
UKR
11 HORETSKYY Marian-Anton
UKR Pi
118 *** bye ***
75 MYKYTENKO Oleh
UKR D 13
54 OENER Cengizhan
Alanya Eskrim SK
TUR V 15
43 PETKANTCHIN Samuel
FRA D 14
86 JAHU Edvin
Tallinna Mook
EST V 15
107 *** bye *** Pi
22 COLLING Herve
VS SC Parcival Leuven
BEL
27 NORDTVEIT Didrik
SO Stavanger FK
NOR V 15
102 POURMAND Liam
ST LöFK Lidingö
SWE D 5
91 VOLUND Jonas
SJ KFK Kalundborg
DEN D 13
38 SOMMA Salvatore
ITA V 15
59 BRANDBERG Nils
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 13
70 TOCH Lars
VS Confrerie Gent
BEL V 15
123 *** bye *** Pi
6 KOHLWEG Marwin
KÄ FCT Treibach
AUT
7 PULITI Lucio
ITA Pi
122 *** bye ***
71 OEGUET Cinar
TUR D 11
58 DE BOCK Cyrille
VS KSSMA Ronse
BEL V 14
39 KUZNETSOV Daniil
Tallinna Mook
EST V 15
90 STROOP Preston Ridley
NED D 13
103 DAHLSTROEM Ludvig
ST FFF Stockholm
SWE D 5
26 SLIUSAREV Mykhailo
UKR V 15
23 DI LILLO Danilo
ITA Pi
106 *** bye ***
87 BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER V 15
42 ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE D 5
55 TURKDIL Burak
TUR D 10
74 GERM Ingemar
En Garde Haapsalu
EST V 15
119 *** bye *** Pi
10 SIMEONE Alessandro
ITA
15 DORONIN Nikita
SBSK Draakon
EST Pi
114 *** bye ***
79 SOENNERGREN Simon
SY MF19 Malmö
SWE D 12
50 KOSKI Ilkka
LS Turun Miekkailijat
FIN V 15
47 COSTE Daniel
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA V 15
82 RANTALA Einar
ES Helsingin Miekkailijat
FIN D 14
111 *** bye *** Pi
18 BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE
31 YETER Yalgin
TUR V 15
98 PELLETTA Francesco
ST FFF Stockholm
SWE D 11
95 VAN EDEREN Adam
Holland Schermen
NED D 6
34 MURUMAA Mathias
Tallinna Mook
EST V 15
63 KRASIKOVAS Emilis
SO Stavanger FK
NOR V 15
66 FORSMAN Emil
SY FKC Karlskrona
SWE D 13
127 *** bye *** Pi
2 MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR
 
RASPOPTSIS Evangelos
O.X.I.FLORINAS
GRE V 15
HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE D 10
 
 
MAZUR Daniil
UKR V 15
SZURLEJ Maciej
WKS Kolejarz Wroclaw
POL D 6
 
 
RASHAIDA Rahim
BUL V 15
DE LA CAL GUIJARRO Jaime
ESP D 5
 
 
GUMENIUK Andriy
Khmelnitskiy
UKR D 13
POMCHENKO Antonio
UKR V 15
 
 
MYKYTENKO Maksym
UKR V 15
RUPPENTHAL Julius
BS SV Waldkirch
GER D 10
 
 
POCSI Tamas
ST DIF Stockholm
SWE D 9
DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob
HS Hellerup FK
DEN V 15
 
 
PERCHUK Maksym
UKR V 15
SOLA SEGURA Rafael
ESP D 10
 
 
SANTANGELO Stefano
ITA D 0
PIETROBELLI Giacomo
ITA V 0
 
 
STELLA Davide
ITA V 15
REMMEN Maurits
s.v. RobbSchermen
NED D 14
 
 
MAVROMATIS Achilleas
O.X.I.FLORINAS
GRE D 12
SKYDAN Mykolai
KIEW
UKR V 15
 
 
COMPAROTTO Giorgio
ITA V 15
PAHKALA Peik
ES Habda Helsinki
FIN D 7
 
 
KEW Liam
Redhill and Reigate EC
GBR D 7
REDLICH Tobias Anon
HS Glostrup FK
DEN V 15
 
 
MEDISAUSKAS Matas
Gaja-Dvikova
LTU V 15
CIRCO Leonardo
ITA D 9
 
 
PONIKVAR Lars
SK Ljubljana
SLO D 9
SENA Cristiano
ITA V 15
 
 
MERIC Murat
TUR V 15
SIPAVICIUS Mindaugas
Gaja-Dvikova
LTU D 11
 
 
BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
HOLMEN Franz Philip Pap
OS Bygdø FK
NOR D 5
 
 
KUMMER Horant
WÜ Heidenheimer SB
GER D 11
SITIKOV Nikita
Tallinna Mook
EST V 15
 
 
MAISTRENKO Lev
UKR D 12
DE LAMPER Aeneas
VS Confrerie Gent
BEL V 15
 
 
RAHAMEFY Aina
FRA V 15
FRIIS MADSEN Benjamin
SJ KFK Kalundborg
DEN D 7
 
 
FELTZ Flavien
FF CRE Arlon
BEL D 9
CHORNOGOD Illia
UKR V 15
 
 
HORETSKYY Marian-Anton
UKR D 9
OENER Cengizhan
Alanya Eskrim SK
TUR V 15
 
 
JAHU Edvin
Tallinna Mook
EST V 15
COLLING Herve
VS SC Parcival Leuven
BEL D 13
 
 
NORDTVEIT Didrik
SO Stavanger FK
NOR D 12
SOMMA Salvatore
ITA V 15
 
 
TOCH Lars
VS Confrerie Gent
BEL V 15
KOHLWEG Marwin
KÄ FCT Treibach
AUT D 10
 
 
PULITI Lucio
ITA V 15
DE BOCK Cyrille
VS KSSMA Ronse
BEL D 11
 
 
KUZNETSOV Daniil
Tallinna Mook
EST D 5
SLIUSAREV Mykhailo
UKR V 15
 
 
DI LILLO Danilo
ITA D 10
BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER V 11
 
 
GERM Ingemar
En Garde Haapsalu
EST D 11
SIMEONE Alessandro
ITA V 15
 
 
DORONIN Nikita
SBSK Draakon
EST D 13
KOSKI Ilkka
LS Turun Miekkailijat
FIN V 15
 
 
COSTE Daniel
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA D 5
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
 
 
YETER Yalgin
TUR V 15
MURUMAA Mathias
Tallinna Mook
EST D 4
 
 
KRASIKOVAS Emilis
SO Stavanger FK
NOR V 15
MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR D 10
 
Back to top
 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 RASPOPTSIS Evangelos
O.X.I.FLORINAS
GRE V 15
32 MAZUR Daniil
UKR D 14
17 RASHAIDA Rahim
BUL D 14
16 POMCHENKO Antonio
UKR V 15
9 MYKYTENKO Maksym
UKR D 14
24 DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob
HS Hellerup FK
DEN V 15
25 PERCHUK Maksym
UKR V 15
8 PIETROBELLI Giacomo
ITA D 13
5 STELLA Davide
ITA V 15
28 SKYDAN Mykolai
KIEW
UKR D 13
21 COMPAROTTO Giorgio
ITA V 15
12 REDLICH Tobias Anon
HS Glostrup FK
DEN D 13
13 MEDISAUSKAS Matas
Gaja-Dvikova
LTU D 11
20 SENA Cristiano
ITA V 15
29 MERIC Murat
TUR V 15
4 BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE D 7
3 SITIKOV Nikita
Tallinna Mook
EST D 13
30 DE LAMPER Aeneas
VS Confrerie Gent
BEL V 15
19 RAHAMEFY Aina
FRA D 7
14 CHORNOGOD Illia
UKR V 15
11 OENER Cengizhan
Alanya Eskrim SK
TUR V 15
22 JAHU Edvin
Tallinna Mook
EST D 5
27 SOMMA Salvatore
ITA V 15
6 TOCH Lars
VS Confrerie Gent
BEL D 13
7 PULITI Lucio
ITA V 15
26 SLIUSAREV Mykhailo
UKR D 7
23 BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER V 15
10 SIMEONE Alessandro
ITA D 6
15 KOSKI Ilkka
LS Turun Miekkailijat
FIN D 6
18 BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
31 YETER Yalgin
TUR V 15
2 KRASIKOVAS Emilis
SO Stavanger FK
NOR D 13
 
RASPOPTSIS Evangelos
O.X.I.FLORINAS
GRE D 9
POMCHENKO Antonio
UKR V 15
 
 
DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob
HS Hellerup FK
DEN D 11
PERCHUK Maksym
UKR V 15
 
 
STELLA Davide
ITA D 6
COMPAROTTO Giorgio
ITA V 15
 
 
SENA Cristiano
ITA D 8
MERIC Murat
TUR V 15
 
 
DE LAMPER Aeneas
VS Confrerie Gent
BEL D 6
CHORNOGOD Illia
UKR V 15
 
 
OENER Cengizhan
Alanya Eskrim SK
TUR V 15
SOMMA Salvatore
ITA D 8
 
 
PULITI Lucio
ITA D 4
BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER V 15
 
 
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 5
YETER Yalgin
TUR V 15
 
 
 
 
POMCHENKO Antonio
UKR D 12
PERCHUK Maksym
UKR V 15
 
 
 
 
 
 
COMPAROTTO Giorgio
ITA D 14
MERIC Murat
TUR V 15
 
 
 
 
 
 
CHORNOGOD Illia
UKR V 15
OENER Cengizhan
Alanya Eskrim SK
TUR D 14
 
 
 
 
 
 
BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER V 15
YETER Yalgin
TUR D 11
 
 
 
Back to top
 

I | Semi-Final

K | Final

1 PERCHUK Maksym
UKR V 15
4 MERIC Murat
TUR D 12
3 CHORNOGOD Illia
UKR D 8
2 BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER V 15
 
PERCHUK Maksym
UKR V 15
BUELAU Matthew
WÜ Heidenheimer SB
GER D 14
 
Back to top