Dernière modification: 11.09.2021 13:58 | Svenska Fäktförbundet

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR V 15
32 VIKLUND Maximiliam
ST FFF Stockholm
SWE D 4
17 LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE V 15
16 PETTERSSON Isac
ST UF Uppsala
SWE D 13
9 ZIMMERMAN Filip
MS WFF Örebro
SWE D 11
24 HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
25 WESTLUND Jacob
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 5
8 ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE V 15
5 FORSMAN Emil
SY FKC Karlskrona
SWE V 15
28 SELLMARK Theodor
ST FFF Stockholm
SWE D 8
21 HJORTSMARKER Knut
ÖS LFK Linköping
SWE D 10
12 RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
13 DAHLSTRÖM Ludvig
ST FFF Stockholm
SWE D 14
20 BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
29 KALLSTRÖM Markus
ST EGF Solna
SWE D 13
4 POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
3 SÖNNERGREN Simon
SY MF19 Malmö
SWE V 15
30 HOLMSTRÖM Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE D 3
19 BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
14 DE GROAT August
ST FFF Stockholm
SWE D 6
11 WHYTE Oliver
ST SIF Nacka
SWE V 15
22 KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix
ST LöFK Lidingö
SWE D 10
27 ROVELSTAD Ivan
ST UF Uppsala
SWE V 15
6 HALVARSSON Ludvig
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 10
7 WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
26 BRANDBERG Nils
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 12
23 ASK Elias
SY AFiL Lund
SWE D 2
10 PELLETTA Francesco
ST FFF Stockholm
SWE V 15
15 HOLMBERG Albin
SY LjFK Ljungby
SWE V 15
18 SALGADO BENGTSSON Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE D 13
31 TOPRAK Deniz
ÖS LFK Linköping
TUR D 2
2 PERSSON TÖRN Caspian
SY YFK Ystad
SWE V 15
 
MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR V 15
LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE D 9
 
 
HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE D 8
ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE V 9
 
 
FORSMAN Emil
SY FKC Karlskrona
SWE D 14
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE D 9
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
SÖNNERGREN Simon
SY MF19 Malmö
SWE D 5
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
 
 
WHYTE Oliver
ST SIF Nacka
SWE V 15
ROVELSTAD Ivan
ST UF Uppsala
SWE D 14
 
 
WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE D 11
PELLETTA Francesco
ST FFF Stockholm
SWE V 15
 
 
HOLMBERG Albin
SY LjFK Ljungby
SWE D 11
PERSSON TÖRN Caspian
SY YFK Ystad
SWE V 15
 
 
 
 
MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR V 15
ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE D 4
 
 
 
 
 
 
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE D 13
 
 
 
 
 
 
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
WHYTE Oliver
ST SIF Nacka
SWE D 5
 
 
 
 
 
 
PELLETTA Francesco
ST FFF Stockholm
SWE D 12
PERSSON TÖRN Caspian
SY YFK Ystad
SWE V 15
 
 
 
Retour au début
 

I | Semi-Final

K | Final

1 MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR V 15
4 RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE D 10
3 BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
2 PERSSON TÖRN Caspian
SY YFK Ystad
SWE D 11
 
MALVIK Aleksander
OS Titan Fekteklubb
NOR V 15
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 9
 
Retour au début