Last transmission: 15.08.2021 21:55 | Brasilian Fencing Federation

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA Pi
64 *** bye ***
33 BARDUS Michele
SP EEAM Abel Melian
BRA D 8
32 PORTUGAL Gabriela
PR CC Curitibano
BRA V 15
17 TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA Pi
48 *** bye ***
49 *** bye *** Pi
16 AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA
9 CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA Pi
56 *** bye ***
41 *** bye *** Pi
24 RODRIGUES Maria Rita
SP ECP Pinheiros
BRA
25 QUEIROZ Cintia
SP CGB Betancourt
BRA Pi
40 *** bye ***
57 *** bye *** Pi
8 ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA
5 VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA Pi
60 *** bye ***
37 COVOLAN Oriete
PR AMK Mestre Kato
BRA V 10
28 MACEDO Manuela
PR CC Curitibano
BRA D 8
21 CANALI Nicole
PR CMPR Parana
BRA Pi
44 *** bye ***
53 *** bye *** Pi
12 BRECHERET Ana
SP CAP Paulistano
BRA
13 CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
52 *** bye ***
45 *** bye *** Pi
20 KHOLMOGOROVA Ekaterina
SP CGB Betancourt
RUS
29 CYRILLO Jordana
PR AMK Mestre Kato
BRA D 7
36 TELLO Cledola
RP BTC Barroca
BRA V 15
61 *** bye *** Pi
4 ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA
3 PARO Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Pi
62 *** bye ***
35 KOMATSU Giulia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 13
30 MORAES Gabriela
PR CMPR Parana
BRA V 15
19 MENCK Laura
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
46 *** bye ***
51 *** bye *** Pi
14 SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA
11 SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
54 *** bye ***
43 *** bye *** Pi
22 FIGUEIREDO Erika
SP CGB Betancourt
BRA
27 CORREIA Mariana
SP CAP Paulistano
BRA V 15
38 SCHNEN Valkiria
PR Sociedade Thalia
BRA D 6
59 *** bye *** Pi
6 SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA
7 ABREU Isabela
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
58 *** bye ***
39 TEIXEIRA Pietra
PR CMPR Parana
BRA D 8
26 VIANNA Rachel
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
23 OLIVEIRA Leticia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Pi
42 *** bye ***
55 *** bye *** Pi
10 MELHEM Nicole
PR CMPR Parana
BRA
15 DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA Pi
50 *** bye ***
47 *** bye *** Pi
18 SIMANKE Mirela
RS GNU Nautico Uniao
BRA
31 CARVALHO Luiza
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 14
34 POLO Carolina
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
63 *** bye *** Pi
2 GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA
 
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
PORTUGAL Gabriela
PR CC Curitibano
BRA D 3
 
 
TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA D 9
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA D 8
RODRIGUES Maria Rita
SP ECP Pinheiros
BRA V 12
 
 
QUEIROZ Cintia
SP CGB Betancourt
BRA D 5
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA V 15
 
 
VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA V 15
COVOLAN Oriete
PR AMK Mestre Kato
BRA D 2
 
 
CANALI Nicole
PR CMPR Parana
BRA D 14
BRECHERET Ana
SP CAP Paulistano
BRA V 15
 
 
CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
KHOLMOGOROVA Ekaterina
SP CGB Betancourt
RUS D 10
 
 
TELLO Cledola
RP BTC Barroca
BRA D 4
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
PARO Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
MORAES Gabriela
PR CMPR Parana
BRA D 6
 
 
MENCK Laura
SP ECP Pinheiros
BRA D 8
SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
FIGUEIREDO Erika
SP CGB Betancourt
BRA D 7
 
 
CORREIA Mariana
SP CAP Paulistano
BRA D 14
SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
ABREU Isabela
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
VIANNA Rachel
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 9
 
 
OLIVEIRA Leticia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
MELHEM Nicole
PR CMPR Parana
BRA D 13
 
 
DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA V 15
SIMANKE Mirela
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 11
 
 
POLO Carolina
PR AMK Mestre Kato
BRA D 14
GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
 
 
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA D 8
 
 
 
 
 
 
RODRIGUES Maria Rita
SP ECP Pinheiros
BRA D 6
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA V 15
BRECHERET Ana
SP CAP Paulistano
BRA D 8
 
 
 
 
 
 
CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA D 7
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
PARO Maria
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 10
SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA D 7
 
 
 
 
 
 
ABREU Isabela
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
OLIVEIRA Leticia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 12
 
 
 
 
 
 
DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA V 15
GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA D 13
 
 
 
Back to top
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
8 ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA D 8
5 VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA D 14
4 ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
3 SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA D 8
6 SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
7 ABREU Isabela
PR AMK Mestre Kato
BRA D 12
2 DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA D 7
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 10
DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA D 9
 
 
 
 
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA D 4
 
 
 
Back to top