Dernière modification: 04.12.2021 19:11 | Danske Faegte Forbund

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 CHEVAUX Lena
VA FTS Dornbirn
AUT V 15
64 KORKKINEN Karina
Tallinna Mook
EST D 9
33 RAMIREZ PEINADO Sofia
ESP D 9
32 AUS Sandra
Tallinna Mook
EST V 15
17 PARLIN Ksenja
Tartu Kalev
EST V 15
48 FIORENZA Elena
CATANIA SCHERMA
ITA D 13
49 GKLINAVOU Eleftheria
A.A. IOANNINON
GRE D 3
16 MADRIGNANI Benedetta
ITA V 15
9 CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
56 VAN GRINSVEN Luca
SC Den Bosch
NED D 12
41 SANTONOCITO Eleonora Carola
ITA D 14
24 CASTAGNOLI Chiara
ITA V 15
25 MIRONOV Leana
Pohjakotkas
EST D 11
40 OEZCAN Kayra Naz
TUR V 15
57 HAMALAINEN Emma
ES Hyvinkään Miekkailijat
FIN D 14
8 ESTEVEZ ESCALONA Lola
ESP V 15
5 PROOSVAELI Anneli
En Garde Haapsalu
EST V 15
60 MOROSI Francesca
ITA D 2
37 KARANTZA Konstantina
O.X.I.FLORINAS
GRE D 13
28 ERIKSSON Linnea
ST FFF Stockholm
SWE V 15
21 TREGLIA Elisa
ITA V 15
44 VERSARI Greta
ITA D 8
53 DAGLI Berru
TUR V 15
12 DI MARTINO Ludovica
ITA D 12
13 LINARES URBINA Helena
ESP V 15
52 WESTMAN Elda
SY MF19 Malmö
SWE D 9
45 SIRIN KAROGLU Ayse
TUR D 7
20 SONMUS Yagmur
TUR V 15
29 CALVANESE Alessandra
ITA V 15
36 KIKERPILL Eliisa
Tartu Kalev
EST D 13
61 ARAZYAN Elen
SH Fechtergilde Südholstein
ARM D 7
4 ANIS Dinara
Tallinna Mook
EST V 15
3 TRYNOVA Julia
En Garde Haapsalu
EST V 15
62 CAN Zulal
TUR D 8
35 MOURIKI Argyrenia
A.O.ARISTON PAIANIAS
GRE V 13
30 ILLES Fanni
HUN D 10
19 ULLTJAERN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
46 GALLO Giorgia
ITA D 6
51 YURTTAS Yagmur
TUR D 13
14 KAPITONENKO Polina
IREM
EST V 15
11 TRYNOVA Svetlana
En Garde Haapsalu
EST V 15
54 HARTMANN Lilly
VA FTS Dornbirn
AUT D 10
43 ARAMINI Sara
ITA D 10
22 KARAOUSOGLOU Ioanna-Ioli
LYGKAS OMILOS XIFASKIAS PENTELIS
GRE V 15
27 ERTURK Aleyna
TUR V 15
38 HARDING Alma
SY AFiL Lund
SWE D 10
59 JONYNAITE Kamila
LTU D 7
6 PROKOPOVIC Karina
Gintarine spaga
LTU V 15
7 GILDERNES Ada Sofie
VE Bergens FK
NOR V 15
58 OJALA Minea
LS Turun Miekkailijat
FIN D 10
39 EMBRICH Maria
IREM
EST V 15
26 TESTA Mariachiara
ITA D 12
23 NARBUTAITE Monika
Gaja-Dvikova
LTU D 8
42 REDLICH Fenja Apsarah
HS Glostrup FK
DEN V 15
55 KVERFELD Maria
Pohjakotkas
EST D 13
10 PYLINOVA Anastasija
Gintarine spaga
LTU V 15
15 KLIMENKO Anna
Tallinna Mook
EST D 14
50 BINA Foteini
O.X.I.FLORINAS
GRE V 15
47 CHARKIEWICZ Karolina
POL D 14
18 TORREGO ALVAREZ Martina
ESP V 15
31 AYTEKIN Cagla
HE Eintracht Frankfurt
TUR D 12
34 LOZANO PORRAS Candela
ESP V 15
63 MATINJAN Anus
Tallinna Mook
EST D 14
2 PALLASVESA Inka
ES Espoon Miekkailijat
FIN V 15
 
CHEVAUX Lena
VA FTS Dornbirn
AUT V 15
AUS Sandra
Tallinna Mook
EST D 12
 
 
PARLIN Ksenja
Tartu Kalev
EST D 5
MADRIGNANI Benedetta
ITA V 13
 
 
CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
CASTAGNOLI Chiara
ITA D 12
 
 
OEZCAN Kayra Naz
TUR V 15
ESTEVEZ ESCALONA Lola
ESP D 13
 
 
PROOSVAELI Anneli
En Garde Haapsalu
EST V 15
ERIKSSON Linnea
ST FFF Stockholm
SWE D 1
 
 
TREGLIA Elisa
ITA V 15
DAGLI Berru
TUR D 2
 
 
LINARES URBINA Helena
ESP V 15
SONMUS Yagmur
TUR D 12
 
 
CALVANESE Alessandra
ITA D 8
ANIS Dinara
Tallinna Mook
EST V 15
 
 
TRYNOVA Julia
En Garde Haapsalu
EST D 10
MOURIKI Argyrenia
A.O.ARISTON PAIANIAS
GRE V 15
 
 
ULLTJAERN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
KAPITONENKO Polina
IREM
EST D 5
 
 
TRYNOVA Svetlana
En Garde Haapsalu
EST V 15
KARAOUSOGLOU Ioanna-Ioli
LYGKAS OMILOS XIFASKIAS PENTELIS
GRE D 10
 
 
ERTURK Aleyna
TUR V 15
PROKOPOVIC Karina
Gintarine spaga
LTU D 5
 
 
GILDERNES Ada Sofie
VE Bergens FK
NOR D 14
EMBRICH Maria
IREM
EST V 15
 
 
REDLICH Fenja Apsarah
HS Glostrup FK
DEN D 7
PYLINOVA Anastasija
Gintarine spaga
LTU V 15
 
 
BINA Foteini
O.X.I.FLORINAS
GRE D 5
TORREGO ALVAREZ Martina
ESP V 15
 
 
LOZANO PORRAS Candela
ESP V 15
PALLASVESA Inka
ES Espoon Miekkailijat
FIN D 11
 
 
 
 
CHEVAUX Lena
VA FTS Dornbirn
AUT D 6
MADRIGNANI Benedetta
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
CEDERLUND Elsa
ST LöFK Lidingö
SWE D 11
OEZCAN Kayra Naz
TUR V 15
 
 
 
 
 
 
PROOSVAELI Anneli
En Garde Haapsalu
EST D 12
TREGLIA Elisa
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
LINARES URBINA Helena
ESP D 10
ANIS Dinara
Tallinna Mook
EST V 15
 
 
 
 
 
 
MOURIKI Argyrenia
A.O.ARISTON PAIANIAS
GRE D 14
ULLTJAERN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
 
 
 
 
 
 
TRYNOVA Svetlana
En Garde Haapsalu
EST D 4
ERTURK Aleyna
TUR V 15
 
 
 
 
 
 
EMBRICH Maria
IREM
EST V 15
PYLINOVA Anastasija
Gintarine spaga
LTU D 9
 
 
 
 
 
 
TORREGO ALVAREZ Martina
ESP D 11
LOZANO PORRAS Candela
ESP V 15
 
 
 
Retour au début
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 MADRIGNANI Benedetta
ITA D 12
8 OEZCAN Kayra Naz
TUR V 15
5 TREGLIA Elisa
ITA D 8
4 ANIS Dinara
Tallinna Mook
EST V 15
3 ULLTJAERN Louise
ÖS LFK Linköping
SWE D 8
6 ERTURK Aleyna
TUR V 15
7 EMBRICH Maria
IREM
EST D 12
2 LOZANO PORRAS Candela
ESP V 15
 
OEZCAN Kayra Naz
TUR D 13
ANIS Dinara
Tallinna Mook
EST V 15
 
 
ERTURK Aleyna
TUR V 15
LOZANO PORRAS Candela
ESP D 12
 
 
 
 
ANIS Dinara
Tallinna Mook
EST D 6
ERTURK Aleyna
TUR V 15
 
 
 
Retour au début