Last transmission: 17.12.2022 19:45 | Liska Derkum

x: 256er Tableau, y: 128er Tableau, z: 64er Tableau
A: 32er Tableau, B: 16er Tableau, H: 8er Tableau
I: Halbfinale, K: Finale

 

x | 256er Tableau

y | 128er Tableau

z | 64er Tableau

1 CANTINI Edoardo
ITA Pi
256 *** bye ***
129 ZAKUTNII Stanislav
UKR V 15
128 MAMMADOV Saleh
AZE D 9
65 DOBOS SAAVEDRA Zsolt
ESP Pi
192 *** bye ***
193 *** bye *** Pi
64 KALENDER Enes Talha
TUR
33 BRONISZEWSKI Marcel
UKS Viktor Warszawa
POL Pi
224 *** bye ***
161 *** bye *** Pi
96 ENACHE Mihnea
ACS DUEL BUCURESTI
ROU
97 LAISHRAM Moramba
IND Pi
160 *** bye ***
225 *** bye *** Pi
32 JI Cody Walter
USA
17 YAMAN Furkan
TUR Pi
240 *** bye ***
145 NUMAN Yazan
JOR D 9
112 HIYAMA Ryuki
Shakespeare Swords
GBR V 15
81 VOLCKAERT Cedric
VS Confrerie Gent
BEL Pi
176 *** bye ***
209 *** bye *** Pi
48 BUCHMANN Finn
BY FR Nürnberg
GER
49 METHNER Philipp-Bernd
NR TSV Bayer Dormagen
GER Pi
208 *** bye ***
177 *** bye *** Pi
80 FERNANDEZ YUSTE Daniel
CE-M
ESP
113 EFFELSBERG Arne Josef
NR OFC Bonn
GER V 15
144 MOTTA Lucciano
PER D 10
241 *** bye *** Pi
16 MORRILL William
USA
9 DAULETNAZAROV Azizbek
UZB Pi
248 *** bye ***
137 MAKLAKOV Julian
WE FS Bielefelder TG
GER D 12
120 OZTURK Alkim
TUR V 15
73 DIAZ GAMO Guillermo
ESP Pi
184 *** bye ***
201 *** bye *** Pi
56 PIECHA Robert
NR OFC Bonn
GER
41 NOFAL Zeyad
EGY Pi
216 *** bye ***
169 *** bye *** Pi
88 LUKASHENKO Darii
UKR
105 FRIGYESI Gabriel
SY LUGI Lund
SWE Pi
152 *** bye ***
233 *** bye *** Pi
24 TOCCI Leonardo
ITA
25 LACAZE Alexandre
26 VINCENNES CE
FRA Pi
232 *** bye ***
153 *** bye *** Pi
104 HILTON Ethan
Truro Fencing Club
GBR
89 GEIGER Lars
WÜ TSG Eislingen
GER Pi
168 *** bye ***
217 *** bye *** Pi
40 MEKA Valentin
NR TSV Bayer Dormagen
GER
57 COUDERC Tom
FRA Pi
200 *** bye ***
185 *** bye *** Pi
72 MOUALOANGO Yann
08 MEYLAN SE
FRA
121 VECCIA SCAVALLI Lupo Giorgio Giovanni
ITA V 15
136 SEMENOV Yehor
KIEW
UKR D 9
249 *** bye *** Pi
8 WONG Anson Tsz Wun
HKG
5 MADRIGAL Santiago
CE-M
ESP Pi
252 *** bye ***
133 KUCHERENKO Rostyslav
Musketeer Odessa
UKR D 12
124 WEBER Leonard
NR TSV Bayer Dormagen
GER V 15
69 BOUNCHADA Zacharia
ALG Pi
188 *** bye ***
197 *** bye *** Pi
60 MARTIN Henry
Truro Fencing Club
GBR
37 CICCHETTI Davide
ITA Pi
220 *** bye ***
165 *** bye *** Pi
92 ABDAZOV Islambek
UZB
101 DOWGIERD Krzysztof
POL Pi
156 *** bye ***
229 *** bye *** Pi
28 CIDU Casian
CSS Unirea Iasi
ROU
21 HUSEYNLI Magsud
AZE Pi
236 *** bye ***
149 *** bye *** Pi
108 MAYER Julian
BOL
85 TALLARICO Antonio
ITA Pi
172 *** bye ***
213 *** bye *** Pi
44 SAAD Youcef Abdelaziz
Club Sportif Amateur Hammamet
ALG
53 OLANGUA Asier
ESP Pi
204 *** bye ***
181 *** bye *** Pi
76 SIBILLO Alfredo
ITA
117 GHEORGHE Rares
ROU D 9
140 YANG Botong Duncan
CAN V 15
245 *** bye *** Pi
12 HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA
13 PAN Jack Yuxiang
CAN Pi
244 *** bye ***
141 NICKLAS Soeren
WÜ FC Würth Künzelsau
GER D 4
116 CUSTINE Jeremy
FRA V 15
77 ZLATAROV Georgi
Korsar
BUL Pi
180 *** bye ***
205 *** bye *** Pi
52 LATAPY Ugo
04 PAU SECTION
FRA
45 SOVAR Marco
CS Dinamo Bucuresti
ROU Pi
212 *** bye ***
173 *** bye *** Pi
84 SARCINELLA Francesco
ITA
109 HUSMANN Matthis
NR TSV Bayer Dormagen
GER Pi
148 *** bye ***
237 *** bye *** Pi
20 TSUBO Hayato
JPN
29 PROSSE Nand
FF Sabre Noir
BEL Pi
228 *** bye ***
157 *** bye *** Pi
100 ALTINCEKIC Toprak
TUR
93 AKBAROV Murad
AZE Pi
164 *** bye ***
221 *** bye *** Pi
36 SAGARDI DIAZ David
ESP
61 JIANG Anthony
USA Pi
196 *** bye ***
189 *** bye *** Pi
68 HESHAM Ahmed
EGY
125 RADU Luca
ROU V 15
132 HENDRIKS Jasper
s.v. Surtout
NED D 6
253 *** bye *** Pi
4 POGU Axel
25 TARBES ATE
FRA
3 CAGLAYAN Kerem
TUR Pi
254 *** bye ***
131 STAMENKOVIC Bogdan
SRB D 9
126 FLOREZ Jaime
SAMA-M
ESP V 15
67 HIRATA Yuto
JPN Pi
190 *** bye ***
195 *** bye *** Pi
62 MUELLER Max Laurin
NR TSV Bayer Dormagen
GER
35 CHAN Lok Hei Royce
HKG Pi
222 *** bye ***
163 *** bye *** Pi
94 ERGASHBAY Kuanysh
KAZ
99 PUGLIESE Salvatore
ITA Pi
158 *** bye ***
227 *** bye *** Pi
30 MORAN Yago
ESP
19 TAFLAN Ahmet Turgut
Visnelik Tenis Eskrim SK
TUR Pi
238 *** bye ***
147 *** bye *** Pi
110 STAN Cosmin
CSS Unirea Iasi
ROU
83 DZIUBA Viacheslav
UKR Pi
174 *** bye ***
211 *** bye *** Pi
46 MASTRULLO Marco
ITA
51 WOOD Elden
USA Pi
206 *** bye ***
179 *** bye *** Pi
78 CONVERSI Alessandro
ITA
115 DIACOS Jordan Nicholas
CAN D 13
142 LOHMANN Nico
NR TSV Bayer Dormagen
GER V 15
243 *** bye *** Pi
14 MARUELLE Francois
23 DINARD LAMES
FRA
11 TERZI Tymur
BN FC Tauberbischofsheim
UKR Pi
246 *** bye ***
139 VIDAR Alexander
FC Reykjavik
ISL D 11
118 AKINYOSOYE Folayemi
Brentwood School Fencing Club
GBR V 15
75 KOLOBAIEV Dmitrii
Netishyn
UKR Pi
182 *** bye ***
203 *** bye *** Pi
54 KALENDER Muhammed Furkan
Bekir Yilmaz GSK
TUR
43 ZASTAWNY Pawel
POL Pi
214 *** bye ***
171 *** bye *** Pi
86 VANNIEUWENBORGH Gijs
VS SC Parcival Leuven
BEL
107 LUI Kam Chun
HKG Pi
150 *** bye ***
235 *** bye *** Pi
22 AYMURATOV Musa
UZB
27 NORRIS Roman
Truro Fencing Club
GBR Pi
230 *** bye ***
155 *** bye *** Pi
102 ASLAN Tolga
TUR
91 GUZZO Vito
CAN Pi
166 *** bye ***
219 *** bye *** Pi
38 MOATAZ Adham
EGY
59 STIGLIANO Marco
ITA Pi
198 *** bye ***
187 *** bye *** Pi
70 ALLEN Samuel
Truro Fencing Club
GBR
123 ABZHAL Bexultan
KAZ D 9
134 LINSKY Matthew
USA V 15
251 *** bye *** Pi
6 DUCERF Benjamin
FRA
7 CHANO Tomoaki
JPN Pi
250 *** bye ***
135 FILEV Viktor
Svechnikov
BUL V 15
122 CZYZEWSKI Konrad
USA D 11
71 DEVOS Jurre
VS Confrerie Gent
BEL Pi
186 *** bye ***
199 *** bye *** Pi
58 LIANG Connor
USA
39 STOYCHEV Todor
Svechnikov
BUL Pi
218 *** bye ***
167 *** bye *** Pi
90 KUTEK Konstanty
POL
103 DRAGOMIR Eduard
CSS Slobozia
ROU Pi
154 *** bye ***
231 *** bye *** Pi
26 MEIXNER Philip
NÖ FUM Mödling
AUT
23 GARRIGUE Remi
28 CERGY CE
FRA Pi
234 *** bye ***
151 *** bye *** Pi
106 LUCAS DE LA FUENTE Javier
ESP
87 ROCHET Armand
13 MOUVAUX EC
FRA Pi
170 *** bye ***
215 *** bye *** Pi
42 COVALIU Vlad
ROU
55 FRUMGARZTS David
ISR Pi
202 *** bye ***
183 *** bye *** Pi
74 NEUHAEUSER Marc
SW Mainzer TV
GER
119 KRASNOVYD Roman
KIEW
UKR V 15
138 JOZEFOWSKI Filip
POL D 7
247 *** bye *** Pi
10 HIWATASHI Reo
JPN
15 SILBERZWEIG Jordan
USA Pi
242 *** bye ***
143 BAXTER Elliott
Shakespeare Swords
GBR V 15
114 RAMIREZ MURCIANO Alberto
ESP D 9
79 SOHN Kevin
USA Pi
178 *** bye ***
207 *** bye *** Pi
50 NARDELLA Emanuele
ITA
47 CROMIE Max
Truro Fencing Club
GBR Pi
210 *** bye ***
175 *** bye *** Pi
82 BISCH Jean Hutmann
20 ORLEANS CE
FRA
111 VON DER WEPPEN Tim
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 12
146 KODIROV Zuhriddin
UZB V 15
239 *** bye *** Pi
18 KUTCHUKHIDZE Lasha
GEO
31 GIRAULT Evann Jean Abba
NIG Pi
226 *** bye ***
159 *** bye *** Pi
98 CIDU Iustin
CSS Unirea Iasi
ROU
95 NOWINOWSKI Kacper
KKSz Konin
POL Pi
162 *** bye ***
223 *** bye *** Pi
34 KUPELI Adem Doruk
TUR
63 HOLDSWORTH Darcy
Truro Fencing Club
GBR Pi
194 *** bye ***
191 *** bye *** Pi
66 DENNER Lysander
USA
127 LILOV Neil
USA V 15
130 BICICIOGLU Ismail Tuna
TUR D 7
255 *** bye *** Pi
2 FRABOULET Evan
FRA
 
CANTINI Edoardo
ITA V 15
ZAKUTNII Stanislav
UKR D 0
 
 
DOBOS SAAVEDRA Zsolt
ESP D 5
KALENDER Enes Talha
TUR V 15
 
 
BRONISZEWSKI Marcel
UKS Viktor Warszawa
POL D 13
ENACHE Mihnea
ACS DUEL BUCURESTI
ROU V 15
 
 
LAISHRAM Moramba
IND D 8
JI Cody Walter
USA V 15
 
 
YAMAN Furkan
TUR V 15
HIYAMA Ryuki
Shakespeare Swords
GBR D 10
 
 
VOLCKAERT Cedric
VS Confrerie Gent
BEL V 15
BUCHMANN Finn
BY FR Nürnberg
GER D 13
 
 
METHNER Philipp-Bernd
NR TSV Bayer Dormagen
GER V 15
FERNANDEZ YUSTE Daniel
CE-M
ESP D 11
 
 
EFFELSBERG Arne Josef
NR OFC Bonn
GER D 2
MORRILL William
USA V 15
 
 
DAULETNAZAROV Azizbek
UZB V 15
OZTURK Alkim
TUR D 9
 
 
DIAZ GAMO Guillermo
ESP D 8
PIECHA Robert
NR OFC Bonn
GER V 15
 
 
NOFAL Zeyad
EGY D 14
LUKASHENKO Darii
UKR V 15
 
 
FRIGYESI Gabriel
SY LUGI Lund
SWE D 6
TOCCI Leonardo
ITA V 15
 
 
LACAZE Alexandre
26 VINCENNES CE
FRA V 15
HILTON Ethan
Truro Fencing Club
GBR D 3
 
 
GEIGER Lars
WÜ TSG Eislingen
GER V 15
MEKA Valentin
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 11
 
 
COUDERC Tom
FRA V 15
MOUALOANGO Yann
08 MEYLAN SE
FRA D 12
 
 
VECCIA SCAVALLI Lupo Giorgio Giovanni
ITA V 15
WONG Anson Tsz Wun
HKG D 6
 
 
MADRIGAL Santiago
CE-M
ESP V 15
WEBER Leonard
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 10
 
 
BOUNCHADA Zacharia
ALG V 15
MARTIN Henry
Truro Fencing Club
GBR D 11
 
 
CICCHETTI Davide
ITA D 14
ABDAZOV Islambek
UZB V 15
 
 
DOWGIERD Krzysztof
POL D 11
CIDU Casian
CSS Unirea Iasi
ROU V 15
 
 
HUSEYNLI Magsud
AZE D 14
MAYER Julian
BOL V 15
 
 
TALLARICO Antonio
ITA V 15
SAAD Youcef Abdelaziz
Club Sportif Amateur Hammamet
ALG D 7
 
 
OLANGUA Asier
ESP V 15
SIBILLO Alfredo
ITA D 11
 
 
YANG Botong Duncan
CAN D 7
HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
 
 
PAN Jack Yuxiang
CAN V 15
CUSTINE Jeremy
FRA D 13
 
 
ZLATAROV Georgi
Korsar
BUL D 5
LATAPY Ugo
04 PAU SECTION
FRA V 15
 
 
SOVAR Marco
CS Dinamo Bucuresti
ROU V 15
SARCINELLA Francesco
ITA D 6
 
 
HUSMANN Matthis
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 6
TSUBO Hayato
JPN V 15
 
 
PROSSE Nand
FF Sabre Noir
BEL V 15
ALTINCEKIC Toprak
TUR D 14
 
 
AKBAROV Murad
AZE V 15
SAGARDI DIAZ David
ESP D 14
 
 
JIANG Anthony
USA D 13
HESHAM Ahmed
EGY V 15
 
 
RADU Luca
ROU V 15
POGU Axel
25 TARBES ATE
FRA D 12
 
 
CAGLAYAN Kerem
TUR D 9
FLOREZ Jaime
SAMA-M
ESP V 15
 
 
HIRATA Yuto
JPN D 12
MUELLER Max Laurin
NR TSV Bayer Dormagen
GER V 15
 
 
CHAN Lok Hei Royce
HKG D 12
ERGASHBAY Kuanysh
KAZ V 15
 
 
PUGLIESE Salvatore
ITA V 15
MORAN Yago
ESP D 7
 
 
TAFLAN Ahmet Turgut
Visnelik Tenis Eskrim SK
TUR V 15
STAN Cosmin
CSS Unirea Iasi
ROU D 14
 
 
DZIUBA Viacheslav
UKR D 12
MASTRULLO Marco
ITA V 15
 
 
WOOD Elden
USA V 15
CONVERSI Alessandro
ITA D 14
 
 
LOHMANN Nico
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 4
MARUELLE Francois
23 DINARD LAMES
FRA V 15
 
 
TERZI Tymur
BN FC Tauberbischofsheim
UKR V 15
AKINYOSOYE Folayemi
Brentwood School Fencing Club
GBR D 8
 
 
KOLOBAIEV Dmitrii
Netishyn
UKR D 7
KALENDER Muhammed Furkan
Bekir Yilmaz GSK
TUR V 15
 
 
ZASTAWNY Pawel
POL D 14
VANNIEUWENBORGH Gijs
VS SC Parcival Leuven
BEL V 15
 
 
LUI Kam Chun
HKG D 11
AYMURATOV Musa
UZB V 15
 
 
NORRIS Roman
Truro Fencing Club
GBR V 15
ASLAN Tolga
TUR D 8
 
 
GUZZO Vito
CAN D 3
MOATAZ Adham
EGY V 15
 
 
STIGLIANO Marco
ITA V 15
ALLEN Samuel
Truro Fencing Club
GBR D 11
 
 
LINSKY Matthew
USA V 15
DUCERF Benjamin
FRA D 12
 
 
CHANO Tomoaki
JPN D 13
FILEV Viktor
Svechnikov
BUL V 15
 
 
DEVOS Jurre
VS Confrerie Gent
BEL V 15
LIANG Connor
USA D 10
 
 
STOYCHEV Todor
Svechnikov
BUL V 15
KUTEK Konstanty
POL D 8
 
 
DRAGOMIR Eduard
CSS Slobozia
ROU V 15
MEIXNER Philip
NÖ FUM Mödling
AUT D 6
 
 
GARRIGUE Remi
28 CERGY CE
FRA V 15
LUCAS DE LA FUENTE Javier
ESP D 7
 
 
ROCHET Armand
13 MOUVAUX EC
FRA D 6
COVALIU Vlad
ROU V 15
 
 
FRUMGARZTS David
ISR V 0
NEUHAEUSER Marc
SW Mainzer TV
GER D 0
 
 
KRASNOVYD Roman
KIEW
UKR D 8
HIWATASHI Reo
JPN V 15
 
 
SILBERZWEIG Jordan
USA V 15
BAXTER Elliott
Shakespeare Swords
GBR D 3
 
 
SOHN Kevin
USA D 7
NARDELLA Emanuele
ITA V 15
 
 
CROMIE Max
Truro Fencing Club
GBR V 15
BISCH Jean Hutmann
20 ORLEANS CE
FRA D 10
 
 
KODIROV Zuhriddin
UZB D 12
KUTCHUKHIDZE Lasha
GEO V 15
 
 
GIRAULT Evann Jean Abba
NIG V 15
CIDU Iustin
CSS Unirea Iasi
ROU D 9
 
 
NOWINOWSKI Kacper
KKSz Konin
POL D 13
KUPELI Adem Doruk
TUR V 15
 
 
HOLDSWORTH Darcy
Truro Fencing Club
GBR V 15
DENNER Lysander
USA D 9
 
 
LILOV Neil
USA D 9
FRABOULET Evan
FRA V 15
 
 
 
 
CANTINI Edoardo
ITA V 15
KALENDER Enes Talha
TUR D 10
 
 
 
 
 
 
ENACHE Mihnea
ACS DUEL BUCURESTI
ROU D 14
JI Cody Walter
USA V 15
 
 
 
 
 
 
YAMAN Furkan
TUR V 15
VOLCKAERT Cedric
VS Confrerie Gent
BEL D 5
 
 
 
 
 
 
METHNER Philipp-Bernd
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 14
MORRILL William
USA V 15
 
 
 
 
 
 
DAULETNAZAROV Azizbek
UZB V 15
PIECHA Robert
NR OFC Bonn
GER D 5
 
 
 
 
 
 
LUKASHENKO Darii
UKR D 8
TOCCI Leonardo
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
LACAZE Alexandre
26 VINCENNES CE
FRA V 15
GEIGER Lars
WÜ TSG Eislingen
GER D 7
 
 
 
 
 
 
COUDERC Tom
FRA D 12
VECCIA SCAVALLI Lupo Giorgio Giovanni
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
MADRIGAL Santiago
CE-M
ESP V 15
BOUNCHADA Zacharia
ALG D 10
 
 
 
 
 
 
ABDAZOV Islambek
UZB D 11
CIDU Casian
CSS Unirea Iasi
ROU V 15
 
 
 
 
 
 
MAYER Julian
BOL V 15
TALLARICO Antonio
ITA D 11
 
 
 
 
 
 
OLANGUA Asier
ESP D 2
HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
 
 
 
 
 
 
PAN Jack Yuxiang
CAN D 13
LATAPY Ugo
04 PAU SECTION
FRA V 15
 
 
 
 
 
 
SOVAR Marco
CS Dinamo Bucuresti
ROU D 10
TSUBO Hayato
JPN V 15
 
 
 
 
 
 
PROSSE Nand
FF Sabre Noir
BEL D 8
AKBAROV Murad
AZE V 15
 
 
 
 
 
 
HESHAM Ahmed
EGY V 15
RADU Luca
ROU D 10
 
 
 
 
 
 
FLOREZ Jaime
SAMA-M
ESP D 4
MUELLER Max Laurin
NR TSV Bayer Dormagen
GER V 15
 
 
 
 
 
 
ERGASHBAY Kuanysh
KAZ D 10
PUGLIESE Salvatore
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
TAFLAN Ahmet Turgut
Visnelik Tenis Eskrim SK
TUR D 6
MASTRULLO Marco
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
WOOD Elden
USA D 9
MARUELLE Francois
23 DINARD LAMES
FRA V 15
 
 
 
 
 
 
TERZI Tymur
BN FC Tauberbischofsheim
UKR D 10
KALENDER Muhammed Furkan
Bekir Yilmaz GSK
TUR V 15
 
 
 
 
 
 
VANNIEUWENBORGH Gijs
VS SC Parcival Leuven
BEL D 13
AYMURATOV Musa
UZB V 15
 
 
 
 
 
 
NORRIS Roman
Truro Fencing Club
GBR D 9
MOATAZ Adham
EGY V 15
 
 
 
 
 
 
STIGLIANO Marco
ITA V 15
LINSKY Matthew
USA D 13
 
 
 
 
 
 
FILEV Viktor
Svechnikov
BUL V 15
DEVOS Jurre
VS Confrerie Gent
BEL D 8
 
 
 
 
 
 
STOYCHEV Todor
Svechnikov
BUL V 15
DRAGOMIR Eduard
CSS Slobozia
ROU D 9
 
 
 
 
 
 
GARRIGUE Remi
28 CERGY CE
FRA V 15
COVALIU Vlad
ROU D 14
 
 
 
 
 
 
FRUMGARZTS David
ISR D 11
HIWATASHI Reo
JPN V 15
 
 
 
 
 
 
SILBERZWEIG Jordan
USA D 6
NARDELLA Emanuele
ITA V 15
 
 
 
 
 
 
CROMIE Max
Truro Fencing Club
GBR V 15
KUTCHUKHIDZE Lasha
GEO D 9
 
 
 
 
 
 
GIRAULT Evann Jean Abba
NIG V 15
KUPELI Adem Doruk
TUR D 10
 
 
 
 
 
 
HOLDSWORTH Darcy
Truro Fencing Club
GBR D 4
FRABOULET Evan
FRA V 15
 
 
 
Back to top
 

A | 32er Tableau

B | 16er Tableau

H | 8er Tableau

1 CANTINI Edoardo
ITA D 14
32 JI Cody Walter
USA V 15
17 YAMAN Furkan
TUR D 12
16 MORRILL William
USA V 15
9 DAULETNAZAROV Azizbek
UZB D 11
24 TOCCI Leonardo
ITA V 15
25 LACAZE Alexandre
26 VINCENNES CE
FRA D 14
8 VECCIA SCAVALLI Lupo Giorgio Giovanni
ITA V 15
5 MADRIGAL Santiago
CE-M
ESP D 13
28 CIDU Casian
CSS Unirea Iasi
ROU V 15
21 MAYER Julian
BOL D 4
12 HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
13 LATAPY Ugo
04 PAU SECTION
FRA V 15
20 TSUBO Hayato
JPN D 11
29 AKBAROV Murad
AZE D 4
4 HESHAM Ahmed
EGY V 15
3 MUELLER Max Laurin
NR TSV Bayer Dormagen
GER V 15
30 PUGLIESE Salvatore
ITA D 11
19 MASTRULLO Marco
ITA V 15
14 MARUELLE Francois
23 DINARD LAMES
FRA D 7
11 KALENDER Muhammed Furkan
Bekir Yilmaz GSK
TUR V 15
22 AYMURATOV Musa
UZB D 10
27 MOATAZ Adham
EGY D 14
6 STIGLIANO Marco
ITA V 15
7 FILEV Viktor
Svechnikov
BUL D 12
26 STOYCHEV Todor
Svechnikov
BUL V 15
23 GARRIGUE Remi
28 CERGY CE
FRA V 15
10 HIWATASHI Reo
JPN D 9
15 NARDELLA Emanuele
ITA V 15
18 CROMIE Max
Truro Fencing Club
GBR D 7
31 GIRAULT Evann Jean Abba
NIG V 15
2 FRABOULET Evan
FRA D 14
 
JI Cody Walter
USA D 8
MORRILL William
USA V 15
 
 
TOCCI Leonardo
ITA D 13
VECCIA SCAVALLI Lupo Giorgio Giovanni
ITA V 15
 
 
CIDU Casian
CSS Unirea Iasi
ROU D 6
HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
 
 
LATAPY Ugo
04 PAU SECTION
FRA V 15
HESHAM Ahmed
EGY D 11
 
 
MUELLER Max Laurin
NR TSV Bayer Dormagen
GER D 11
MASTRULLO Marco
ITA V 15
 
 
KALENDER Muhammed Furkan
Bekir Yilmaz GSK
TUR D 12
STIGLIANO Marco
ITA V 15
 
 
STOYCHEV Todor
Svechnikov
BUL D 7
GARRIGUE Remi
28 CERGY CE
FRA V 15
 
 
NARDELLA Emanuele
ITA V 15
GIRAULT Evann Jean Abba
NIG D 9
 
 
 
 
MORRILL William
USA V 15
VECCIA SCAVALLI Lupo Giorgio Giovanni
ITA D 13
 
 
 
 
 
 
HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
LATAPY Ugo
04 PAU SECTION
FRA D 10
 
 
 
 
 
 
MASTRULLO Marco
ITA V 15
STIGLIANO Marco
ITA D 12
 
 
 
 
 
 
GARRIGUE Remi
28 CERGY CE
FRA D 11
NARDELLA Emanuele
ITA V 15
 
 
 
Back to top
 

I | Halbfinale

K | Finale

1 MORRILL William
USA D 11
4 HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
3 MASTRULLO Marco
ITA D 12
2 NARDELLA Emanuele
ITA V 15
 
HEATHCOCK Colin
20 ORLEANS CE
USA V 15
NARDELLA Emanuele
ITA D 6
 
Back to top